Tchyně a uzený...

,,Netvrdím, že by se matkám mělo bránit v lásce k dětem. Říkám jen, že je lepší, když matky milují ještě někoho jiného", konstatuje R. Gary. Hrdinka knihy Tchyně a uzený ... si tento výrok ověřuje na vlastní kůži - bere si za muže jedináčka. Zaslouží si muž, který se ve čtyřiatřiceti nedokáže vzepřít své matce, manželku nebo jen soucit? Je snazší bojovat s opičí láskou, anebo s větrnými mlýny?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26250/tchyne-a-uzeny-PND-26250.jpg 4.1525
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno · Mony, Belami

Kniha Tchyně a uzený...

Surikata369

Kniha (spíš knížka) mě bavila. Je to má první od této autorky a už teď mě je jasný, že ne poslední. Jediný co mě maličko mrzelo, bylo její tloušťka, respektive hubenost :D Mám radši knihy, do kterých se můžu pořádně začíst, ale ani to ji neubralo na ryze kladným hodnocení, pač byla psaná dost svižně a docela vtipně. A to, že mě skoro (vlastně všechny) postavy štvaly? To už je věc jiná, to pro mě s hodnocením knížky nemá co dělat :) Tahle knížka rozhodně neurazí.

Petrstik

Pokud scháníte nějakou jednoduchou zábavnou oddechovku a sáhnete po téhle, chybu asi neuděláte.

Jessie26

Knížka je super....

JancaMia

.. jsou nejlepší studený ..
skvělá předloha, maximáloně reálné už proto že si něčím podobným už téměř pět let procházím ... jen s tím rozdílem že ve skutečnosti je to daleko horší ..

Bauriska

Knížku bych si sama od sebe nezvolila, není to žánr, který bych vyhledávala. Nicméně jsem narychlo sháněla neco do knižní výzvy. Sama jsem byla překvapená, jak mě příběh baví. Je až děsivé, že takové tchýně existují ???? to si pak člověk té své hned víc váží. Díky výzvo, že se díky tobě dostanu i ke knížkám, které bych jinak minula obloukem.

Vendas

Dej je primo ze života!!!

zdenka4808

Tchýně byla teda hrozná babice, ale knížka se mi moc líbila. Tenhle místy i černý humor mám ráda.

tabaluga

Takovou tchyni to raději skočit z mostu...pod takovým tlakem by nevydržel žádný vztah a Hynek byl k nedostatkům své matky opravdu slepý. Teď mám akorát zlost, že to autorka nechala dojít tak daleko, že člověk přišel o naději na hezký konec i když Valerii jsem "babce" přála..po certu přijde ďábel a nakonec si měla uvědomit,že se Sylvii se jí vlastně nic nedělo.Hynek stal stejně pořád za ní.

humor zfilmováno partnerské vztahy

Simona Monyová (p)
česká, 1967 - 2011

všechny knihy autora

Kniha Tchyně a uzený... je v

Právě čtených2x