Tchyně a uzený...

,,Netvrdím, že by se matkám mělo bránit v lásce k dětem. Říkám jen, že je lepší, když matky milují ještě někoho jiného", konstatuje R. Gary. Hrdinka knihy Tchyně a uzený ... si tento výrok ověřuje na vlastní kůži - bere si za muže jedináčka. Zaslouží si muž, který se ve čtyřiatřiceti nedokáže vzepřít své matce, manželku nebo jen soucit? Je snazší bojovat s opičí láskou, anebo s větrnými mlýny?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26250/big_tchyne-a-uzeny-PND-26250.jpg 4.1679

Kniha Tchyně a uzený...

Katarzyny

Výborná kniha, není co vytknout. Rozhodně tohle není moje poslední kniha od této autorky

Nofar197
28.11.2022

Přiznávám, že filmové zpracování, v němž excelovaly Libuše Svormova a Jitka Čvančarová,se mi líbilo víc než knížka, která byla ale také velmi dobrá.

monte
06.09.2022

Příběh ze života, ve kterém bych nechtěla být účastníkem

Hanec
27.07.2022

Výborné, čtivé. Tak uvěřitelné, až z toho mrazí. Příběh mě pohltil, samozřejmě jsem fandila Sylvě a jejímu manželství. Doufala jsem v dobrý konec. Žila jsem Sylvin příběh, tlak mi stoupal při každém slovu, které tchyně vyřkla. Dialogy zcela opravdové.

Mirin1349
18.05.2022

Tchyně v této knize byla příšerná stejně jako chyba ve jméně písničky. Autorka dozajista měla na mysli Nothing Else Matters a nikoliv Nothing Else Mother. Jedná se o příjemné oddechové čtení, ale pouze v případě, že s takovou tchyní nebo manželem člověk nemá co do činění. Lituji ženy, které se v tom najdou, pak se kniha změní spíše v horor. Já se naštěstí „pouze“ docela dobře pobavila.

Allla9
06.05.2022

Tak toto bylo jako ze skutečného života. A i zde platí, že se ti vše jednou vrátí.

Vevericka.eva
14.03.2022odpad!

Uf, to bylo příšerné.

čef
14.03.2022

Knihy o rodinných vztazích mne moc neberou, zvláště když jsou plné sedánek, popíjení, pohřbů, těhotenství, rozmazlených dětiček a spousty řečí a hádek. Tak toto zde najdete v míře v ženských románech obvyklé. Také je zde nějaké to multi-kulti, jak se dnes nosí v západní literatuře. Není však vše tak kritiky hodné, docela jsem ocenil popis vývoje vztahů snachy a tchyně a tak podobně. Jistě se ale najdou další čtenáři, kteří ocení toto dílo více.