Tchyně a uzený...

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

,,Netvrdím, že by se matkám mělo bránit v lásce k dětem. Říkám jen, že je lepší, když matky milují ještě někoho jiného", konstatuje R. Gary. Hrdinka knihy Tchyně a uzený ... si tento výrok ověřuje na vlastní kůži - bere si za muže jedináčka. Zaslouží si muž, který se ve čtyřiatřiceti nedokáže vzepřít své matce, manželku nebo jen soucit? Je snazší bojovat s opičí láskou, anebo s větrnými mlýny?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26250/tchyne-a-uzeny-PND-26250.jpg 4.1573
Žánr
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Mony
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (121)

Kniha Tchyně a uzený...

Přidat komentář
karol.cadex
22. září

Tohle není úplně můj typ literatury, ale stávající rodinná situace mě ke knize dovedla, asi abych zjistila, že je na tom někdo i hůř, haha.
Blbý je, že tyhle příběhy se v reálu doopravdy dějí, z toho je mi teda smutno. I když jsem se pobavila, ne že ne.
Žádné oduševnělé čtení to neni, avšak pro účely zábavy na jedno odpoledne plně postačí.

ArwenAragorn
06. září

Úsměvná oddechovka, i když hlavním aktérům to asi moc úsměvné nepřipadalo.


Adelen
20. července

Zábavná oddechovka, která se dá přečíst za jedno odpoledne. Za mě super, nezklamala.

n.ezn.amy
04. června

Tohle je příběh naprosto ze života. Na téma tchýně ať už z pohledu muže či ženy toho bylo řečeno a napsáno hodně. Někdy milující matka prostě nedokáže překousnout vztah svého "dokonalého" syna k z jejího pohledu "nedokonalé" ženě. Protože jen matka ví, co je pro jejího syna nejlepší. Bere za svou povinnost bojovat o něj všemi prostředky. Tato kniha je napsána velmi vtipně a poutavě, kdy nejvíc mě baví nečekaný závěr knihy.

DK197
22. května

KNIHA: Kdybych to netušila, nevěřím, že toto a "Deník citového vyděrače" napsala stejná autorka. Nebo tam ten styl lépe seděl, nevím... Každopádně nápad dobrý, ale zpracovat to šlo lépe. Přijde mi, že scény na sebe navazovaly příliš skokově. Některé události byly navíc podané retrospektivně - třeba jen drobnou zmínkou v hovoru... Chápu, že autorka psala útlé knihy, ale šlo to podat plynuleji. Víc si pohrát s gradací, atmosférou a nastínit více střetů mezi tchýní a hrdinkou. Docela zklamání.

Svamburger
19. května

Za mě nejoblíbenější kniha od paní Monyové. Neskutečně čtivá a zábavná chuťovka plná trefných hlášek. Když zrovna dostanu chuť na nějaké to počtečníčko pro ženy, s radostí sáhnu po této autorce. I když u tohoto humorného majstrštyku si zase tak úplně nejsem jistý, zda to Simona nepsala spíš pro pány. Že bych si snad z knihy vzal nějaké to ponaučení? Jakože – pánové, je moc dobře, že pro svou maminku uděláte první poslední, ale zase tak moc to nepřehánějte, nebo by vás taky mohla vaše dráha polovička kopnout brzy do prd..e. Všeho moc škodí... a asi to platí i u lásky. Špatné není ani filmové tv zpracování, jež se vcelku drží knižní předlohy.

majík1
26. dubna

Bezvadná kniha - doporučuji

Angelika92
29. března

Knihy této autorky mám velmi ráda. Dají se rychle přečíst a nemůžete od nich odtrhnout oči. Viděla jsem i filmové provedení.

1

Doporučujeme

Léto, kdy jsem zkrásněla
Léto, kdy jsem zkrásněla
Dobře mi tak
Dobře mi tak
Záměna
Záměna
Veselí
Veselí

Štítky

humor zfilmováno partnerské vztahy

Autor a jeho další knihy

Simona Monyová (p)
česká, 1967 - 2011

všech 30 knih autora

Podobné knihy

Kniha Tchyně a uzený... je v

Právě čtených2x
Přečtených1051x
Čtenářské výzvě196x
Doporučených18x
Knihotéce179x
Chystám se číst87x
Chci si koupit13x