Tchyně a uzený...

,,Netvrdím, že by se matkám mělo bránit v lásce k dětem. Říkám jen, že je lepší, když matky milují ještě někoho jiného", konstatuje R. Gary. Hrdinka knihy Tchyně a uzený ... si tento výrok ověřuje na vlastní kůži - bere si za muže jedináčka. Zaslouží si muž, který se ve čtyřiatřiceti nedokáže vzepřít své matce, manželku nebo jen soucit? Je snazší bojovat s opičí láskou, anebo s větrnými mlýny?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26250/big_tchyne-a-uzeny-PND-26250.jpg 4.1625

Kniha Tchyně a uzený...

PaníColumbová

To bylo dobré, dlouho jsem se tak nenasmála :-) :-) :-)

Ennny

Tuhle mám od spisovatelky nejraději

Dendyna

Super čtivo, bavila mě

andrea7191

Není to můj styl, knihu jsem četla jako odreagování se od thrillerů a nelituji toho. Svůj účel splnila...

eliska8413

V době, kdy jsem knihu četla, řešila moje dobrá kamarádka úplně stejnou situaci. Když jsem jí o knížce vyprávěla, cítila se ublíženě, protože ona to přece snáší všechno pro lásku. Protože jsme nezůstaly v kontaktu, nevím, jestli nakonec našla dost sil a kopla toho milého do slabin, nebo si náhodou knihu nepřečetla a nezjistila si alternativní konec.

Alma.may

Jedna z nejlepších knih od Monyové. Četlo se to jedním dechem. A ano, takové příšerné tchýně opravdu existují. Po zkušenostech s naší babičkou jsem se ani moc nesmála. Konec mě překvapil. Viděla jsem i filmové zpracování, kniha se mi líbila víc.

BiancoM
22.12.2020

Jednoduchá, krátká četba. Neurazí. Bohužel v tomto případě se mi film líbil více než kniha.

jajcak
22.10.2020

Dobre se četla. Zajímavý příběh. A jak píší jiní, je dobré si uvědomit, ze to doma muže být mnohem mnohem horsi ????