Tchyně a uzený...

,,Netvrdím, že by se matkám mělo bránit v lásce k dětem. Říkám jen, že je lepší, když matky milují ještě někoho jiného", konstatuje R. Gary. Hrdinka knihy Tchyně a uzený ... si tento výrok ověřuje na vlastní kůži - bere si za muže jedináčka. Zaslouží si muž, který se ve čtyřiatřiceti nedokáže vzepřít své matce, manželku nebo jen soucit? Je snazší bojovat s opičí láskou, anebo s větrnými mlýny?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26250/tchyne-a-uzeny-PND-26250.jpg 4.1573
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Mony

Kniha Tchyně a uzený...

karol.cadex

Tohle není úplně můj typ literatury, ale stávající rodinná situace mě ke knize dovedla, asi abych zjistila, že je na tom někdo i hůř, haha.
Blbý je, že tyhle příběhy se v reálu doopravdy dějí, z toho je mi teda smutno. I když jsem se pobavila, ne že ne.
Žádné oduševnělé čtení to neni, avšak pro účely zábavy na jedno odpoledne plně postačí.

ArwenAragorn

Úsměvná oddechovka, i když hlavním aktérům to asi moc úsměvné nepřipadalo.

Adelen

Zábavná oddechovka, která se dá přečíst za jedno odpoledne. Za mě super, nezklamala.

n.ezn.amy

Tohle je příběh naprosto ze života. Na téma tchýně ať už z pohledu muže či ženy toho bylo řečeno a napsáno hodně. Někdy milující matka prostě nedokáže překousnout vztah svého "dokonalého" syna k z jejího pohledu "nedokonalé" ženě. Protože jen matka ví, co je pro jejího syna nejlepší. Bere za svou povinnost bojovat o něj všemi prostředky. Tato kniha je napsána velmi vtipně a poutavě, kdy nejvíc mě baví nečekaný závěr knihy.

DK197

KNIHA: Kdybych to netušila, nevěřím, že toto a "Deník citového vyděrače" napsala stejná autorka. Nebo tam ten styl lépe seděl, nevím... Každopádně nápad dobrý, ale zpracovat to šlo lépe. Přijde mi, že scény na sebe navazovaly příliš skokově. Některé události byly navíc podané retrospektivně - třeba jen drobnou zmínkou v hovoru... Chápu, že autorka psala útlé knihy, ale šlo to podat plynuleji. Víc si pohrát s gradací, atmosférou a nastínit více střetů mezi tchýní a hrdinkou. Docela zklamání.

Svamburger

Za mě nejoblíbenější kniha od paní Monyové. Neskutečně čtivá a zábavná chuťovka plná trefných hlášek. Když zrovna dostanu chuť na nějaké to počtečníčko pro ženy, s radostí sáhnu po této autorce. I když u tohoto humorného majstrštyku si zase tak úplně nejsem jistý, zda to Simona nepsala spíš pro pány. Že bych si snad z knihy vzal nějaké to ponaučení? Jakože – pánové, je moc dobře, že pro svou maminku uděláte první poslední, ale zase tak moc to nepřehánějte, nebo by vás taky mohla vaše dráha polovička kopnout brzy do prd..e. Všeho moc škodí... a asi to platí i u lásky. Špatné není ani filmové tv zpracování, jež se vcelku drží knižní předlohy.

majík1

Bezvadná kniha - doporučuji

Angelika92

Knihy této autorky mám velmi ráda. Dají se rychle přečíst a nemůžete od nich odtrhnout oči. Viděla jsem i filmové provedení.

Léto, kdy jsem zkrásněla
Léto, kdy jsem zkrásněla