Nadpozemská

Zjistit, že jste částečně anděl, není zrovna běžná rutina ani procházka růžovým sadem, zvlášť když víte, že máte naplnit na Zemi poslání, že máte úkol, který byl svěřen jedině a právě vám, ale nikdo vám neřekne, jaký ten úkol přesně je. Nicméně Clara, hlavní hrdinka trilogie Nadpozemská, se s tím statečně pere. Dokonce se snaží zjistit, kdo je ten pohledný kluk, kterého vídá ve svých snech a který zjevně nějak patří k jejímu poslání. Má ho zachránit? Je tohle smyslem jejího života? Nadpozemská je příběhem nejen o andělích, ale zejména o lásce, přátelství, osudu a volbách, které někdy musíme učinit, aniž bychom chtěli....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/129940/nadpozemska-129940.jpg 4.3693

Nadpozemská 1.

Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, CooBoo

Unearthly, 2011

Kniha Nadpozemská

Fizulka71
06.12.2020

Mno, jak to jen... Námět podle mě velmi dobrý, občas jsem ale měla pocit, že to psala dívka ve věku hlavní hrdinky. Nebo spíš překládala. Tolik gramatických chyb, špatného skloňování a vynechaných slov nedokáže napáchat ani moje dyslextické dítě. "Uvádí nás do přednášky o Jeanu-Jacquesovi Rousseaum...", jako by to vrazili do Google překladače. Editor to podle mě ani neviděl. Škoda, knize to ubírá dost bodů.

LadyAlena
03.04.2020

Moc se mi příběh Clary líbil, toto andělské téma mám moc ráda

Maruš.D
18.02.2020

Knihy jsem poprvé četla asi v 17 letech a ohodnotila 5*. Teď po pár letech jsem se k nim vrátila a bohužel musím skočit na tři. Najednou nevidím jen děj, který mě stále velmi zajímá a baví, nicméně zde je takový až moc nereálný na toto téma. Ale i styl psaní je velmi jednoduchý. Vše je popisováno jedním slovem max pár kratičkými větami. Je to jak kdyby postavy nedokázaly složit více slov do jedné věty.
Děj, který jsem dřív obdivovala, mne teď zklamal. Četla jsem rozhodně lepší knihy s Anděli. Nějak jsem si přála aby neskončila s Tuckerem, když se tam stále omílal “osud”.. ale ok. Ke knihám už se nevrátím, ale věřím, že věkové skupině 15-20 se to může zamlouvat.

Majka1979
25.01.2020

Nádherný príbeh obyčajného/neobyčajného dievčaťa, s neobyčajným poslanim a odvahou všetko zvládnuť. Už teraz sa teším na 2.diel :) Pre mňa je to nádherný príbeh, fantasy obľubujem a táto anjelská fantasy začína veľmi pekne

Kacennnka
03.11.2019

V zásadě je to alternativa Stmívání, tentokrát s anděli. Je to naivní a hodně romantický, nevyhnete se insta-love ani milostným trojúhelníkům. Ve výsledku fajn oddychova, ale cílová skupina je někde okolo 15 let, kdy mají teenageři ještě trochu iluze. V zásadě se to čte dobře, jenom je to často přehnaně melodramatické.

essene
28.09.2019

Bylo to pěkné,čtivé

AniDi
09.09.2019

První díl takový průměr. Autorka začala slibně ale pak to postrádalo spád. Hlavní hrdinka není sympatická a z romantické linie se dalo mnohem víc vytěžit. Je to takové nemastné, neslané. Jdu na druhý díl, snad to bude lepší.

knihomolka27
29.07.2019

Tahle série mě vůbec nebavila, postavy mě ničím nepřesvědčily, abych je měla ráda(kromě Tuckera). Byla to pěkná nuda.