Pohádky z pařezové chaloupky Křemílka a Vochomůrky

Kniha přináší třiatřicet pohádek s dobrodružstvími dvou mužíčků z pařezové chaloupky - Křemílka a Vochomůrky, které děti znají z televizních večerníčků.

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42039/big_pohadky-z-parezove-chaloupky-kremil-poC-42039.jpg 4.7335

Kniha Pohádky z pařezové chaloupky Křemílka a Vochomůrky

Karoley

Křemílka a Vochomůrku nám četl táta před spaním, se sestrou jsme uměly odříkávat celé pasáže ;)) Skvělá kniha, doporučuji!

yellow
12.09.2021

Krásné pohádky. Vžkd, když je čtu, tak si vzpomenu, jak jsme je se sestrou měly namluvené na kazetě nebo jak jsme koukaly na večerníčky.

evineckY
17.07.2021

Krásná nostalgie z naší knihovničky, i když je už trošku v salátovém vydání :-)

terinkha
23.06.2021

Nesmrtelná klasika, při čtení jsme si s manželem kolikrát vzpomněli na určité díly večerníčku. Nádherně napsáno i ilustrováno. Pohádky našeho dětství, věřím, že se budou líbit i dcerce :-)

Lejčís
07.05.2021

V tomto případě bohužel nemohu být objektivní, neboť se jedná vůbec o první knihu, kterou si pamatuji, že jsem četla sama. Vzpomínám si, že se mé rodině velmi líbilo, že už v první třídě jsem četla plynule, takže si vždy všichni sedli a já jim předčítala Pohádky z pařezové chaloupky.. milovala jsem to jak nic! Nejvíc mi utkvěla v paměti pohádka o tom, jak Křemílek s Vochomůrkou vytahovali pařez, u toho jsem se chechtala jako blázen :D

Kája_14
20.04.2021

Jako malá jsem to úplně milovala když mi to mamka nebo babička četla, moc pěkné příběhy.

MOu598
15.04.2021

Milé, poetické pohádky, známé z večerníčků. Krásná jména lesních tvorečků. Nádherná poetika: "Tak dlouho jsme bloudili, až jsme zabloudili domů." Krásné.

Ctirada
11.12.2020

Milé příběhy a krásné ilustrace