Sandik

Profil

Poslat zprávu

Martin Šanda (1975, muž) · Středočeský kraj · statistiky

Aktivní:23. září v 17:19·poprvé 26.07.2014
Body:3 561
Palce: 760 za komentáře ·667 ostatním
Hodnocení v bazaru: 7/0

Kdo jsem

Historik umění specializující se na barokní umění a stavebně-historický průzkum. Neobsáhlý seznam zatím publikovaných prací je k vidění na webu Bibliografie Českých zemí. Kromě toho svého času trápící různé múzy i nějakými vlastními počiny. Dnes už ale pouze autor odborných textů. Milovníkem literatury, hudby, umění a filmu ovšem zůstává i nadále ;o)

malá vysvětlující poznámka pro návštěvníky mého profilu: Pokud ve čtených knihách najdete nějakou tu dětskou knihu, tak ji právě čteme se dětmi nebo ji čte nejstarší syn ;o) Pokud tam není nic jiného než dětská kniha, znamená to, že právě čtu nějaký odborný časopis nebo knihu v cizím jazyce nebo něco takového. Vězte ovšem, že určitě něco čtu ;o) Zkontrolovat to eventuelně můžete na LibraryThing, kde s odbornými časopisy či cizojazyčnou literaturou nemají nejmenší problém ;o)

A na závěr dva nefunkční linky na zmiňované weby:
https://biblio.hiu.cas.cz/authorities/111556
https://cz.librarything.com/profile/Sandiik

Snad to nebude bráno jako přílišná sebepropagace, ale vloni v prosinci mi vyšla takhle kniha. Je za ní rok a půl práce a mnoho bezesných nocí. Anton Erhard si takhle pěknou knihu plnou reprodukcí jeho krásných plánů ale jistě zaslouží ;o)