Pohádky z pařezové chaloupky Křemílka a Vochomůrky

Pohádky z pařezové chaloupky Křemílka a Vochomůrky https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42039/bmid_pohadky-z-parezove-chaloupky-kremil-poC-42039.jpg 5 399 76

Kniha přináší třiatřicet pohádek s dobrodružstvími dvou mužíčků z pařezové chaloupky - Křemílka a Vochomůrky, které děti znají z televizních večerníčků.

bacouch
25.01.2020 4 z 5

Upřímně...moc mě to nebavilo, ale nejsem zrovna cílová skupina. Akorát mě bavilo zpívat Vstávej semínko holala. Ostatní posluchači byli ovšem nadšeni - proto tak vysoké hodnocení.

iiiccc
23.01.2020 5 z 5

Jééé, tohle byly časy!! Ohmataná a rozpadající se knížka, která už prošla rukama tolika dětí v naší rodině a příběhy svoje kouzlo stále neztratily. Momentálně na další ručičky sice čeká, ale ona se dočká, zapomenutá nezůstane :)

RendyaDav
18.01.2020 5 z 5

Toto je klasika ,kterou jsme si četli s bratry v dětství..A když se mi narodil syn s chutí jsem knížku vytáhla s knihovny.A i jemu se moc líbila...A když ji dávali v televizi ve večerníčku tak si ji s chutí vychutnal na dobrou noc.

Dagros
18.10.2019 5 z 5

Dokonalá knížka, kterou miluju.

Taralcielle
30.08.2019 5 z 5

Klasika. Miluju Křemílka a Vochomůrku, bez nich si dětství neumím představit.

Kukicka
20.08.2019 4 z 5

Ctu kazdy vecer synovi pred spanim. Stara dobra klasika. Uz to znam zleva, zprava, zepredu i zezadu, ale nic jineho nechce

DuncanIdaho
16.01.2019 5 z 5

Křemílek a Vochomůrka je klasika. Samozřejmě jsme tuto knihu měli také doma a já si ji občas přečetl.

Hani77
04.01.2019 5 z 5

Jeden z mála Večerníčků, který jsem četla už jako dítě i v knižní podobě. Je to opravdu poklad. Četla jsem vždy ráda a opakovaně i svým dcerám.

SSTknihy
15.06.2018 5 z 5

Chválit tuhle knihu je opravdu jako nosit dříví do lesa nebo ony pověstné sovy do Atén. Taková dokonalá klasika, že se divím, že ještě nebyla vyhlášená za národní poklad. A když si k tomu člověk přimyslí jedinečný hlas paní Bohdalové – není co dodat.

surikata246
14.04.2018 5 z 5

Zamilovaný večerníček z dětství a knížku maminka mě a mým sourozencům půjčovala od přátel a z knihovny a četla nám ji při nemoci. Doma jme ji bohužel neměli, rodiče ji tenkrát nemohli sehnat. Naše děti malé hrdiny z lesní chaloupky také milují.

Hospodyňka
06.03.2018 5 z 5

Pohádky nejen na dobrou noc, ale také na dobré ráno pro nemocné děti. Momentálně velice aktuální.

Ishir
17.02.2018 5 z 5

Pěkné pohádky

Godvind
26.11.2017 5 z 5

Jedny z nejkrásnějších pohádek na dobrou noc pro malé děti.

Alizon
10.10.2017 5 z 5

Hezka vzpominka na me detstvi. Knizku jsem tedy jako dite myslim necetla, ale televizni Vecernicek jsem milovala. Ted jsem ji cetla v ramci ctenarske vyzvy - kniha pohadek a zaroven pred spanim dceri. Take se u nas ujalo slovo "Pizizubka";). Klasika, kterou mohu pro deti jen doporucit.

HDosoudilová
09.09.2017 5 z 5

Tyhle dva skřítky jsem měla strašně ráda. jak v knižní podobě, tak i jako Večerníček. A právě proto, že to jsou vtipné příběhy.

pipetka5566
08.08.2017 5 z 5

Kdo by neměl rád Křemílka,Vochomůrku a jejich povidla :-D Jako malá jsem je zbožňovala a i dnes se ráda podívám se synovcem :-)

Princezna22
17.03.2017 5 z 5

Přečteno,. Dcerka zase nadšená. :-) Jak ona miluje takovéhle knihy před spaním. Tahle je také krásná a asi ji zase brzo přečteme.

Dominik2008
26.02.2017 5 z 5

hodně se mi líbila

mekkejla
23.02.2017 5 z 5

Čteme se synkem každý večer a neustále dokola. :-)

martas006
06.02.2017 4 z 5

Nádherné příběhy postav Křemílka a Vochomůrky, ráda jsem je četla.