Křemílek a Vochomůrka

Prohlížejte obrázky a vyprávějte si s dětmi příběhy veselých mužíčků, Křemílka a Vochomůrky! Leporelo s ilustracemi Zdeňka Smetany a texty podle knížky V. Čtvrtka potěší nejen děti, ale jejich rodiče a prarodiče.

https://www.databazeknih.cz/images_books/74_/74666/kremilek-a-vochomurk-74666.jpg 4.552
Pro děti a mládež, Pro nejmenší
Vydáno:, Albatros (ČR)

Kniha Křemílek a Vochomůrka

Ivka14
01.11.2018

Miluji večerníček a o knížce to platí taky :)

Gretka66
01.02.2017

Mám Vochomůrku a Křemílka moc ráda.Ráda se k téhle knížce vracím i v dospělosti.Kuna Dórinka,ohnivý mužíček,vaření povidel,sázení semínka atd.-ty příběhy nemají chybu.

angloumene
01.02.2017

Podařená dvojka Křemílka s Vochomůrkou poznávají kouzelný svět v jejich pohádkovém lese a dávají tak jasný návod na poznávání také dětem. Ty sice asi nenarazí na tancující víli, čarovné hodiny nebo mluvící vítr, ale i tak mohou zažívat netušená dobrodružství.

tatafa
07.01.2017

Krásná a velmi čtivá knížka, která chytne za srdce stejně, jako stejnojmenný večerníček. Další z knížek, na kterých jsem vyrostla, a které byly doslova všudy přítomné (knížka, večerníček a navíc i CD nahrávky). Vřele všem doporučuji!!

ovpana
14.12.2015

Krásná knížka pro všechny malé čtenáře

RealMadrid
07.11.2015

Pamatuju jak jsem si ji v druhé třídě četl na dobrou noc.:)

petvet
04.05.2015

Krásná kniha - moje oblíbená v dětství.
Měla jsem ji také jako četbu v I.třídě - dodnes si pamatuji, tak jsem četla příběh ,, Jak pekli kaštany" a dostala jsem jedničku...
Pracuji v mš a po knize dost často sahám.. děti baví, znají i Večerníček.

Eneo
08.05.2014

Jedna z prvních knížek v mém prvním čtenářském deníku.
Napsala jsem:
Václav Čtvrtek
Křemílek a Vochomůrka
Malí skřítkové (Křemílek a Vochomůrka) prožívají spoustu dobrodružství. Sem tam sice udělají neplechu, ale dá se to s nimi vydržet.

Jak trefná jsem jako dítě byla! :))