DariDerek DariDerek komentáře u knih

Strážkyně Brány Strážkyně Brány Michelle Zink

Pecka :) i nehty okousané, jak je u mě mým zvykem :))

14.08.2014 5 z 5

Marinka Marinka Karel Hynek Mácha

Krátké čtení, takhle bych si představovala všechnu povinnou četbu, pouze 29 stránek :) ovšem obsah...já nevím, tohle století není pro mě, ale přetrpět to musím :)

04.08.2014 3 z 5

Křest svatého Vladimíra Křest svatého Vladimíra Karel Havlíček Borovský

Krátká, velmi čtivá a vtipná báseň o tom, jak Rusko přišlo o boha a o hledání nového... Moc se mi to líbílo :D a povinná četba na VŠ mě začíná bavit :D

30.07.2014 5 z 5

Naši furianti Naši furianti Ladislav Stroupežnický

kdyby to nebylo psáno jako hra, tak to žeru :D takhle se mi to "jen" líbilo :) ale super :))

23.07.2014 4 z 5

Peklo Peklo Zikmund Winter

Čoveče, povinná četba může být i fajn :) ze začátku to vypadalo, že to nepůjde, ale ono to šlo a dokonce jsem se těšila večer do postele, až to dočtu! dobré, dobré :)

17.07.2014 4 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Byla dobrá, kdyby tam nebyla zápletka s Buckem, tak je ta kniha asi celkem o ničem, protože na můj vkus se prozradilo moc brzo jak je to s LM :) ale jinak fajn počtení, takové odreagování :)

25.05.2014 4 z 5

Mechanický princ Mechanický princ Cassandra Clare (p)

to je prostě masakr, co tahle spisovatelka dokáže udělat s písmenkama :) čtu jedním dechem, nemám čas na nic jiného, jsem naprosto v tranzu :D a díky tomuto mi vlastně nechybí ani clary a jace :D i když ... no... ne :D já chci opět willa s tessou :D nemůžu být prostě nikdy spokojená :D :D jdu na trojku :D booože :D

16.03.2014 5 z 5

Mechanický anjel Mechanický anjel Judith Rumelt

Pecka! Mě by zajímalo, jestli mě nějaká její knížka někdy zklame :D ale vypadá to že ne!! :D skvělé :D

28.02.2014 5 z 5

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

Tak a je konec.... Bylo to krásné, naprosto! :) Nejdřív jsem myslela, že mě picne, jelikož to, co bylo někdy na nějaké stránce cca 30 před koncem, tak to jsem myslela, že nedám, a pak? Naprosto výborná věc :D
Celou sérii můžu jen doporučit a můžu říct, že se mi po těch lidech v té knížce bude zatraceně stýskat, nejvíc po Adrianovi, to je chlap ideálně pro mě :D

13.02.2014 5 z 5

Spoutáni magií Spoutáni magií Richelle Mead

Konečně na vysoké po zkouškách a mohla jsem dočíst další díl....hm, mazec :) jak se to vyvíjí? Jsem si dokázala představit cokoliv, ale tohle? A navíc, knížku jsem měla skoro půl roku rozečtenou a ani se ji nedotknula, dnes jsem na ni šáhla a můžu říct, že mě pohltila tak, jako bych ji četla v jednom kuse :) Takže už to mluví o kvalitě samo :)) Rychle, než začne letní semestr přečíst další díl :D

23.01.2014 5 z 5

Krvavý slib Krvavý slib Richelle Mead

kniha nezklamala! :) sice jsem musela dát přednost škole a tím pádem to četla se značným, ale opravdu značným zpožděním, ale je to tak skvěle napsaná série, že jsem ihned byla v obraze co se dělo v předešlých dílech, tenhle díl byl napínavý, na konci jsem myslela, že už si začnu kousat nehty na nohou a tááááák dojemný, no pecka! :)

13.11.2013 5 z 5

Vlk samotář Vlk samotář Jodi Picoult

Tuhle knížku jsem dostala k narozeninám od jednoho z nejlepších lidiček na světě, ale věřím tomu, že kdyby věděl, co to se mnou udělá, tak si to rozmyslí :)) Už dlouho jsem nečetla nic, kdy bych měla tak rozporuplné pocity, pocity něčeho, co změnit neumím, bezmoci, štěstí a všeho dohromady!
Je to perfektní kniha, bezvadně napsaná a já ji můžu jen a jen doporučit dál. Přečtěte si to, jelikož pochopíte, pokud budete chtít, co život umí s vámi udělat :)
Kdyby šlo, dám těch * 10 !!!!! :)

19.10.2013 5 z 5

Polibek pro Annu Polibek pro Annu Stephanie Perkins

Krásná chytlavá romantika, zase jsem byla v roli Anny a prožívala to tak nějak s ní. Moc se mi kniha líbila :))) a určitě stojí za to si ji přečíst - jednou :D na podruhý už asi ne :)) ale moooc hezký, fakt :D

11.10.2013 4 z 5

Nahá Nahá Raine Miller

jak já dočítám všechny knížky a to poctivě, tuhle jsem smazala ze čtečky po 40 stránkách...nemám na to sílu....líbí se mi, jak všichni kritizují odstíny a přitom, teď na trhu každá druhá na stejná jako ona!!!!! bože!!!! vyhýbat se takovým to brakům :D fakt :D nemám už slov :D

02.10.2013 odpad!

Na útěku Na útěku Rachel Ward

Tak tomu se říká konec!!! A já celou dobu věřila a ono to bylo úplně, ale úplně jinak!!! Kniha se mi moc líbila, už jen tím, jak byla napsána, vulgarismy se občas hodí, aspoň to není stereotyp, nesouhlasím s názory, že hrůza, já jsem spokojená :)) A jsem zvědavá, jaká z Adama vyroste hvězda ve dvojce :o)))

01.10.2013 5 z 5

Balthazar Balthazar Claudia Gray (p)

No téda :o)) Já bych toho hňupa \"Reda\" vykuchala za živa, bože, jak ten mi tam vadil :o)) Dobrá kniha, moooc dobrá :)) Ale s Lucasem a Biancou to bylo o kousíček lepší, ale i tak pět hvězd, jelikož to má spád, dobře se to čte, má to děj, napětí, romantiku, no prostě všechno :)

26.09.2013 5 z 5

Stoletou alejí Stoletou alejí Jaroslava Janáčková

Přečteno....povinně....do školy :D a ani bych to tu nepsala, ale proč ne na druhou stranu :D aspoň víte, co se učím :D :D

26.09.2013

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Wow :) Byly v knížce určité pasáže, u kterých jsem se tak bála, že jsem ztratila odvahu jít i na záchod, číst to večer bylo pro mě hooodně vysilující :) Bezvadně napsaná kniha, stojí za přečtení!

21.09.2013 5 z 5

Odstíny života Odstíny života Lusy Adams (p)

Kdybych mohla, tak dám těch hvězdiček deset!!! Velký obdiv, kniha napsaná precizně, luxusní vtípky, chvilkama jsem se usmívala jak debil a když se mě někdo zeptal, co se děje, proč se směju, tak má odpověď byla "ááále niiic" :D tahle knížka, tahle super, super knížka je výborná!!!! Doporučuju!!!! Skvělé! Tleskám :))

16.09.2013 5 z 5

Příliš velké sousto Příliš velké sousto Meg Cabot