Příliš velké sousto přehled

Příliš velké sousto
https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/135805/bmid_prilis-velke-sousto-gKp-135805.jpg 4 165 165

Nenasytná série

< 2. díl

Mína Harperová si tentokrát ukousla skutečně příliš velké sousto. Její schopnosti předpovídat lidem, kdy a jakým způsobem zemřou, si povšimla Palatinská garda - vatikánský oddíl specializovaný na hon démonů - a zaměstnala ji ve své nové pobočce. Míniným přítelem byl až donedávna Lucien Antonescu, syn nechvalně známého Draculy. Nyní se snaží svého nového obdivovatele, lovce upírů Alarika Wulfa, přesvědčit, že upíry lze spasit, ale není to jednoduché, zejména když vyvstane strašlivá nová hrozba v podobě, která se vznáší nejen nad Palatinskou gardou, ale i nad Míninou rodinou a přáteli. Mína postupně odhaluje pravdu a přitom je podrobována zkouškám její oddanost přátelům a obnažovány její nejniternější pocity. Objevují se i nečekané nástrahy, kterým se téměř nedá odolat...... celý text

Literatura světová Horory Pro ženy
Vydáno: , Knižní klub
Originální název:

Overbite , 2010


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Příliš velké sousto. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (28)

LenkaVes
21.10.2023 4 z 5

Mě se tahle série líbila. Dobře se to četlo, všichni tři hlavní představitelé byli zajímaví a sympatičtí.

Khira
09.05.2021 1 z 5

(SPOILER) Nesedel mi styl písania z pohladu tretej osoby. Skutocne som docitala druhy diel len kvoli tomu ci skonci Mina s Lucienom. Neakceptujem koniec. Alaric bol uz od prveho dielu nesympaticky a skutocne som cakala, ze Lucien s nim zatoci. Mina tak ako sa na začiatku prveho diela dobre uviedla do deja ako celkom sympaticka postava, tak v druhom diely by som jej najradsej zakrutila krkom. A potom si Luciena nechala pre seba.


lenka7679
04.02.2021 1 z 5

Takže jedno vím určitě, Meg Cabot upíři nejdou. Nejvíc jí sedí YA knihy, tenhle styl pro ní není. Příběh strašný, zápletka ani nevím, zda tam byla, jako celek splácané a nepovedené. Za mě tohle ne a prosím, už nikdy nezkoušet.

všechny komentáře

Související novinky (1)

Knižní novinky (1. - 7. 10.)

30.09.2012


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Příliš velké sousto v seznamech

v Právě čtených2x
v Přečtených269x
ve Čtenářské výzvě6x
v Doporučených8x
v Knihotéce183x
v Chystám se číst96x
v Chci si koupit7x
v dalších seznamech5x