Nenasytná

Nenasytná
https://www.databazeknih.cz/img/books/73_/73620/bmid_nenasytna-5fk-73620.jpg 3 346 346

Nenasytná série

Nikdy neříkejte nikdy, a o upírech to platí dvojnásob... Mína Harperová, samostatná, talentovaná, ale zároveň i smutná a díky svému prazvláštnímu daru okamžitě odhalit, jakým způsobem a kdy člověk, který před ní stojí, zemře, dost osamělá, se podílí na vytváření scénáře pro nesmírně úspěšný seriál Nenasytná u jedné newyorské televizní stanice. Jednoho dne jí její neschopná, avšak velmi průbojná a bezohledná kolegyně sdělí, že vedení se rozhodlo seriál obohatit postavou upíra, podobně jako u konkurence. Mína je zděšena, protože její vztah k upírům je mírně řečeno odtažitý. Zanedlouho se však na večírku setkává s naprosto neodolatelným profesorem literatury Lucienem Antonescuem, vysokým, tajuplným brunetem, a od tohoto okamžiku si na nedostatek inspirace, co se upírů týče, rozhodně stěžovat nemůže! Úspěšná americká spisovatelka Meg Cabotová se v této knize svým nenapodobitelně originálním způsobem vyrovnává se záplavou upírských ság na dnešním knižním trhu.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Knižní klub

Insatiable , 2010

Ciarra
23.07.2024 3 z 5

Autorka rozhodně umí psát lépe. Nebo jsem možná měla vysoká očekávání. Za mě bohužel zklamání. Pošlu ji dál, třeba se někomu trefí do noty.

Besa
06.04.2024 3 z 5

Na Meg Cabot je to slabotka, čakala som niečo lepšie.

LenkaVes
21.10.2023 4 z 5

Mě se tahle série líbila. Dobře se to četlo, všichni tři hlavní představitelé byli zajímaví a sympatičtí. Překvapilo mě tady nízké hodnocení knihy.

Miliamka
14.05.2021 3 z 5

Tak tohle se bohužel moc nepovedlo. Po skvělé sérii Mediátor jsem po této knížce sáhla a doufala v podobné výborné čtení. Bohužel dost zklamání. Jakoby tohle autorka dostala příkazem a rozhodla se napsat takovou blbost natruc. Dvě hvězdy za Alarika. Jednu za vrátného.

lenka7679
04.02.2021 1 z 5

Tohle byla slátanina. Jedna hvězda, za docela ucházející začátek. Pak už to začalo jít z kopce a nezastavilo se to až do konce. Nechápu, jak je to možné, tato spisovatelka dokáže psát a to velice, ale tohle se jí hodně nepodařilo.

moonula
24.10.2020 5 z 5

Hm,tak ta kniha sedla.Dobře napsaný..

verunka93
10.08.2020 4 z 5

Všechny knihy od této spisovatelky jsou velmi čtivé, tato nebyla výjimka. Určitě si přečtu i další díl.

BarkaS
29.09.2017 4 z 5

Rozhodovala jsem se mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami, nakonec jsem se rozhodla přitlačit, a to navzdory tomu, že si ani autorka sama evidentně nebyla celou dobu jistá, jaký že vlastně žánr píše. Já jsem přesvědčená, že se jednalo i o knihu humornou - parodickou. Pobavila. A i když to není kdovíjaká literatura, rozhodně si zaslouží lepší hodnocení než aktuálních 67 procent, co na Databázi má.

Ivinka.S
12.08.2017 5 z 5

Jako všechny knížky Meg Cabot, byla i takhle skvěle napsaná :) Už se těším na druhý díl.

Calla2002
28.07.2017 4 z 5

Zaujalo mě to ale není to přímo ono...chvílema jsem se musela nutit to číst ale jinak je to docela zajímavý a ona má taky zajímavou schopnost.
Lucien...on je jako upír z ostatních knih dokolanej,nádhernej dokud Mína nezjistí že je to upír a ještě k tomu Kníže(některým postavám to v jiných knihách vadí a jiným ne),to by taky možná ani nevadilo ale potom se proměnil v draka to byl jak si problém
Alarik...je bloňďatej modrookej sexi lovec kterej se Mínu saží přesvědčit že je její milovanej upír Lucien bezcitnej masovej vrah bez duše..Líbí s mi :-D(stejně si myslím že skončí s ním , ale uvidím no..)
Mína...má docela skvělý a depresivní nadání je docela i sympatická.Kdyby mi nějaká mrcha vzala neskutečně drahou úžasnou dokonalou vysněnou kabelku a zjistila že je to upír a měla možnost jí zabodnout kolík do srdce jako sorry ale fakt by jsem neváhala XDDD
Kniha dobrá má jen trochu nedostatků ale je dobrá
Doporučuji

Petruska200
27.06.2017 5 z 5

Prumerne aspon pro me,nejak jsem se nezacetla

EvikU.
07.04.2017 4 z 5

A knihy o upírech se teď roztrhl pytel. Ale musím říct, že mě baví. Je to čtivý, vtipný i romantika a tajemno tu nechybí. Super. 4*jen proto, že 5 si nechávám jen pro ty nej. ☺

mazlak
19.02.2017 4 z 5

Zase trochu jiné téma, ale i tato kniha mně nakonec bavila. Hned se vrhám na pokračování. Nerad bych přetrhl nit.

zuzana1995
19.01.2017 4 z 5

napínavé a chytlavé čtení

Fizulka71
03.08.2016 3 z 5

Klasická moderní upířina, krásná mladá dívka a starý upír uchvácený její krásou a životní silou. Extra nenadchne, ale ani neurazí, prima odpočinkové počtení na dlouhé zimní večery nebo cestu vlakem. Série Abandon (česky Podsvětí) se autorce povedla líp.

orangerose
28.07.2016 5 z 5

Docela mně moc bavila, má krásnou obálku, plná akce,sem tam i té romantiky, nemůžu dočkat na 2 díl :-D

Dandulka
23.11.2015 5 z 5

Moc hezky a hlavně nově je zde pojat slavný příběh o Draculovi. Dobře se mi tato kniha četla, měla spád a nenudila jsem se.

Petra17
15.11.2015 1 z 5

Pro mě byla tato kniha trápením, není to můj šálek kávy, vlastně skoro nic se tam nedělo, čekala jsem 250 stránek a nic, tak jsem to vzala velmi rychlým čtením, konec též dost zajímavým... No, u této knihy opravdu lituji času ztráceného s ní :-) Jsem ráda že je to za mnou :)

Mergirus
04.08.2015 3 z 5

Ano, opravdu parodie,ale moc pěkná. Nechybí tu klasický milostný trojúhelník.

*Pájuše*
30.07.2015 2 z 5

Meg Cabot patří mezi mé oblíbené autorky, nicméně s touhle knihou se mi netrefila ani do chuti, natož do vkusu. Příběhů o Draculovi je bezpočet, ale tohle zpracování se mi líbilo snad nejmíň. Námět je jistě zajímavý, ale rozhodně bych tam plácla nějakého jiného upíra a ne toho, kterého proslavil Bram Stoker.

upíři

Meg Cabot