Nenasytná

Nenasytná https://www.databazeknih.cz/img/books/73_/73620/bmid_nenasytna-5fk-73620.jpg 3 345 58

Nenasytná série

Nikdy neříkejte nikdy, a o upírech to platí dvojnásob... Mína Harperová, samostatná, talentovaná, ale zároveň i smutná a díky svému prazvláštnímu daru okamžitě odhalit, jakým způsobem a kdy člověk, který před ní stojí, zemře, dost osamělá, se podílí na vytváření scénáře pro nesmírně úspěšný seriál Nenasytná u jedné newyorské televizní stanice. Jednoho dne jí její neschopná, avšak velmi průbojná a bezohledná kolegyně sdělí, že vedení se rozhodlo seriál obohatit postavou upíra, podobně jako u konkurence. Mína je zděšena, protože její vztah k upírům je mírně řečeno odtažitý. Zanedlouho se však na večírku setkává s naprosto neodolatelným profesorem literatury Lucienem Antonescuem, vysokým, tajuplným brunetem, a od tohoto okamžiku si na nedostatek inspirace, co se upírů týče, rozhodně stěžovat nemůže! Úspěšná americká spisovatelka Meg Cabotová se v této knize svým nenapodobitelně originálním způsobem vyrovnává se záplavou upírských ság na dnešním knižním trhu.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Knižní klub

Insatiable , 2010

Besa
06.04.2024 3 z 5

Na Meg Cabot je to slabotka, čakala som niečo lepšie.

LenkaVes
21.10.2023 4 z 5

Mě se tahle série líbila. Dobře se to četlo, všichni tři hlavní představitelé byli zajímaví a sympatičtí. Překvapilo mě tady nízké hodnocení knihy.

Miliamka
14.05.2021 3 z 5

Tak tohle se bohužel moc nepovedlo. Po skvělé sérii Mediátor jsem po této knížce sáhla a doufala v podobné výborné čtení. Bohužel dost zklamání. Jakoby tohle autorka dostala příkazem a rozhodla se napsat takovou blbost natruc. Dvě hvězdy za Alarika. Jednu za vrátného.

lenka7679
04.02.2021 1 z 5

Tohle byla slátanina. Jedna hvězda, za docela ucházející začátek. Pak už to začalo jít z kopce a nezastavilo se to až do konce. Nechápu, jak je to možné, tato spisovatelka dokáže psát a to velice, ale tohle se jí hodně nepodařilo.

moonula
24.10.2020 5 z 5

Hm,tak ta kniha sedla.Dobře napsaný..

verunka93
10.08.2020 4 z 5

Všechny knihy od této spisovatelky jsou velmi čtivé, tato nebyla výjimka. Určitě si přečtu i další díl.

BarkaS
29.09.2017 4 z 5

Rozhodovala jsem se mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami, nakonec jsem se rozhodla přitlačit, a to navzdory tomu, že si ani autorka sama evidentně nebyla celou dobu jistá, jaký že vlastně žánr píše. Já jsem přesvědčená, že se jednalo i o knihu humornou - parodickou. Pobavila. A i když to není kdovíjaká literatura, rozhodně si zaslouží lepší hodnocení než aktuálních 67 procent, co na Databázi má.

Ivinka.S
12.08.2017 5 z 5

Jako všechny knížky Meg Cabot, byla i takhle skvěle napsaná :) Už se těším na druhý díl.

Calla2002
28.07.2017 4 z 5

Zaujalo mě to ale není to přímo ono...chvílema jsem se musela nutit to číst ale jinak je to docela zajímavý a ona má taky zajímavou schopnost.
Lucien...on je jako upír z ostatních knih dokolanej,nádhernej dokud Mína nezjistí že je to upír a ještě k tomu Kníže(některým postavám to v jiných knihách vadí a jiným ne),to by taky možná ani nevadilo ale potom se proměnil v draka to byl jak si problém
Alarik...je bloňďatej modrookej sexi lovec kterej se Mínu saží přesvědčit že je její milovanej upír Lucien bezcitnej masovej vrah bez duše..Líbí s mi :-D(stejně si myslím že skončí s ním , ale uvidím no..)
Mína...má docela skvělý a depresivní nadání je docela i sympatická.Kdyby mi nějaká mrcha vzala neskutečně drahou úžasnou dokonalou vysněnou kabelku a zjistila že je to upír a měla možnost jí zabodnout kolík do srdce jako sorry ale fakt by jsem neváhala XDDD
Kniha dobrá má jen trochu nedostatků ale je dobrá
Doporučuji

Petruska200
27.06.2017 5 z 5

Prumerne aspon pro me,nejak jsem se nezacetla

EvikU.
07.04.2017 4 z 5

A knihy o upírech se teď roztrhl pytel. Ale musím říct, že mě baví. Je to čtivý, vtipný i romantika a tajemno tu nechybí. Super. 4*jen proto, že 5 si nechávám jen pro ty nej. ☺

mazlak
19.02.2017 4 z 5

Zase trochu jiné téma, ale i tato kniha mně nakonec bavila. Hned se vrhám na pokračování. Nerad bych přetrhl nit.

zuzana1995
19.01.2017 4 z 5

napínavé a chytlavé čtení

Fizulka71
03.08.2016 3 z 5

Klasická moderní upířina, krásná mladá dívka a starý upír uchvácený její krásou a životní silou. Extra nenadchne, ale ani neurazí, prima odpočinkové počtení na dlouhé zimní večery nebo cestu vlakem. Série Abandon (česky Podsvětí) se autorce povedla líp.

orangerose
28.07.2016 5 z 5

Docela mně moc bavila, má krásnou obálku, plná akce,sem tam i té romantiky, nemůžu dočkat na 2 díl :-D

Dandulka
23.11.2015 5 z 5

Moc hezky a hlavně nově je zde pojat slavný příběh o Draculovi. Dobře se mi tato kniha četla, měla spád a nenudila jsem se.

Petra17
15.11.2015 1 z 5

Pro mě byla tato kniha trápením, není to můj šálek kávy, vlastně skoro nic se tam nedělo, čekala jsem 250 stránek a nic, tak jsem to vzala velmi rychlým čtením, konec též dost zajímavým... No, u této knihy opravdu lituji času ztráceného s ní :-) Jsem ráda že je to za mnou :)

Mergirus
04.08.2015 3 z 5

Ano, opravdu parodie,ale moc pěkná. Nechybí tu klasický milostný trojúhelník.

*Pájuše*
30.07.2015 2 z 5

Meg Cabot patří mezi mé oblíbené autorky, nicméně s touhle knihou se mi netrefila ani do chuti, natož do vkusu. Příběhů o Draculovi je bezpočet, ale tohle zpracování se mi líbilo snad nejmíň. Námět je jistě zajímavý, ale rozhodně bych tam plácla nějakého jiného upíra a ne toho, kterého proslavil Bram Stoker.

PandaGirl
07.07.2015 2 z 5

Autorku mám ráda, ale tahle kniha byla děsnej přestřel. Nevěděla jsem jestli to má být parodie na ty všechny upíří story nebo jestli si ze mě tou otřesností autorka nestřílý. No stále jsem na to nepřišla.
Postavy často jednaly nerealisticky a nelogicky. Dvě hvězdičky za tom že jsem se pobavila (aspoň něco)

upíři

Meg Cabot