Nenasytná

Nikdy neříkejte nikdy, a o upírech to platí dvojnásob... Mína Harperová, samostatná, talentovaná, ale zároveň i smutná a díky svému prazvláštnímu daru okamžitě odhalit, jakým způsobem a kdy člověk, který před ní stojí, zemře, dost osamělá, se podílí na vytváření scénáře pro nesmírně úspěšný seriál Nenasytná u jedné newyorské televizní stanice. Jednoho dne jí její neschopná, avšak velmi průbojná a bezohledná kolegyně sdělí, že vedení se rozhodlo seriál obohatit postavou upíra, podobně jako u konkurence. Mína je zděšena, protože její vztah k upírům je mírně řečeno odtažitý. Zanedlouho se však na večírku setkává s naprosto neodolatelným profesorem literatury Lucienem Antonescuem, vysokým, tajuplným brunetem, a od tohoto okamžiku si na nedostatek inspirace, co se upírů týče, rozhodně stěžovat nemůže! Úspěšná americká spisovatelka Meg Cabotová se v této knize svým nenapodobitelně originálním způsobem vyrovnává se záplavou upírských ság na dnešním knižním trhu....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/73_/73620/nenasytna-73620.jpg 3.3298

Nenasytná 1.

Vydáno, Knižní klub

Insatiable, 2010

Kniha Nenasytná

BarkaS
29.09.2017

Rozhodovala jsem se mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami, nakonec jsem se rozhodla přitlačit, a to navzdory tomu, že si ani autorka sama evidentně nebyla celou dobu jistá, jaký že vlastně žánr píše. Já jsem přesvědčená, že se jednalo i o knihu humornou - parodickou. Pobavila. A i když to není kdovíjaká literatura, rozhodně si zaslouží lepší hodnocení než aktuálních 67 procent, co na Databázi má.

Ivinka.S
12.08.2017

Jako všechny knížky Meg Cabot, byla i takhle skvěle napsaná :) Už se těším na druhý díl.

Calla2002
28.07.2017

Zaujalo mě to ale není to přímo ono...chvílema jsem se musela nutit to číst ale jinak je to docela zajímavý a ona má taky zajímavou schopnost.
Lucien...on je jako upír z ostatních knih dokolanej,nádhernej dokud Mína nezjistí že je to upír a ještě k tomu Kníže(některým postavám to v jiných knihách vadí a jiným ne),to by taky možná ani nevadilo ale potom se proměnil v draka to byl jak si problém
Alarik...je bloňďatej modrookej sexi lovec kterej se Mínu saží přesvědčit že je její milovanej upír Lucien bezcitnej masovej vrah bez duše..Líbí s mi :-D(stejně si myslím že skončí s ním , ale uvidím no..)
Mína...má docela skvělý a depresivní nadání je docela i sympatická.Kdyby mi nějaká mrcha vzala neskutečně drahou úžasnou dokonalou vysněnou kabelku a zjistila že je to upír a měla možnost jí zabodnout kolík do srdce jako sorry ale fakt by jsem neváhala XDDD
Kniha dobrá má jen trochu nedostatků ale je dobrá
Doporučuji

Petruska200
27.06.2017

Prumerne aspon pro me,nejak jsem se nezacetla

EvikU.
07.04.2017

A knihy o upírech se teď roztrhl pytel. Ale musím říct, že mě baví. Je to čtivý, vtipný i romantika a tajemno tu nechybí. Super. 4*jen proto, že 5 si nechávám jen pro ty nej. ☺

mazlak
19.02.2017

Zase trochu jiné téma, ale i tato kniha mně nakonec bavila. Hned se vrhám na pokračování. Nerad bych přetrhl nit.

zuzana1995
19.01.2017

napínavé a chytlavé čtení

Fizulka71
03.08.2016

Klasická moderní upířina, krásná mladá dívka a starý upír uchvácený její krásou a životní silou. Extra nenadchne, ale ani neurazí, prima odpočinkové počtení na dlouhé zimní večery nebo cestu vlakem. Série Abandon (česky Podsvětí) se autorce povedla líp.