DariDerek DariDerek komentáře u knih

S láskou, Rosie S láskou, Rosie Cecelia Ahern

recenze tady pod záložkou nebo na darameganknihy.blogspot.cz

12.03.2015 3 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

5* málo! a recenze v záložce nebo na darameganknihy.blogspot.cz :)

08.03.2015 5 z 5

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

recenze: http://darameganknihy.blogspot.cz/2015/03/bouchani-po-druhe-aneb-jak-pokracuje.html

01.03.2015 4 z 5

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

01.03.2015 4 z 5

Příběh dvou staletí Příběh dvou staletí Rachel Harris

recenze na www.darameganknihy.blogspot.cz a nebo tady v podzáložce :)

18.02.2015 4 z 5

Mé sladké šestnácté století Mé sladké šestnácté století Rachel Harris

Cat je dívka, která má krátce před svými 16tými narozeninami.. Matka je slavná herečka, původem Italka, která má plno manýrů, otec je známý režisér a za přítelkyni, nastávají macechu Cat, má Jenny, která je nadšená totálně do všeho, co se děje.
Cat je ráda v ústranní, chce mít svůj klid a pokud možno, nemít kolem sebe žádné lidi, což se ji nedaří, zvláště kvůli Jenny, která, aby toho nebylo málo, pro ni připravuje oslavu jejich narozenin, jež bude v MTV.
Cat s tím nesouhlasí, ale aby otec ji trochu uchlácholil, vezme ji, před oslavou, na výlet do Itálie, slunné Florencie, protože Cat miluje umění, renesanci a Itálie je přece kolébka toho všeho.
Když se jednoho slunného dne prochází po náměstí ve Florencii, bez doprovodu otce a macechy, její kroky zamíří do stanu, kde na ni čeká Reyna.. Cikánka, která ji změní život, a když napíšu slovo změní, tak ji ho změní se vším všudy.
Ocitne se ve Florencii, v roce 1505, v období renesance, kdy žil Michelangelo, kdy tvořili všichni umělci své doby. A už to není Cat, je to Pazienza D´Angeli, je v dávných letech předků své matky. A tady začíná její dobrodružství, které je naprosto úchvatné, které ji přinese věci, o nichž se ji nikdy ani nesnilo.
Velmi, ale opravdu velmi skvělá kniha, je sice pro mladší čtenáře než jsem já, ale i tak jsem z příběhu nadšená. Nejen, že díky ní mám skvělou představu o renesanci, ale hlavně jsem se nesmírně bavila. A když jsem si přečetla poslední slovo v knížce, tak je mi naprosto jasné, že po druhém díle sáhnu hned. Tedy… Už se tak stalo.
Líbí se mi, jak je knížka napsaná, respektive přeložená, např. slovo „výsernice“ mě velice pobavilo, jako přirovnání k WC. A počkejte, až poznáte Lorenza.. To je úplně jiná liga.
Přečtěte si ji, fakt že jo.

více recenzí na darameganknihy.blogspot.cz

11.02.2015 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Tahle kniha mne opravdu bavila :))https://www.facebook.com/darameganknihy?ref=bookmarks

01.02.2015 5 z 5

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

Recenze: darameganknihy.blogspot.cz

Nezapomenutelne excelentni uzasne

31.01.2015 5 z 5

Prorok Prorok Amanda Stevens

Recenze na: darameganknihy.blogspot.com

25.01.2015 5 z 5

Cesta věčnou nocí Cesta věčnou nocí Veronica Rossi

Prvni dil byl fajn, tento byl jeste lepsi a prosiiiiim, at je trojka dokonalaaaaaaa ☺

17.01.2015 5 z 5

Pod nekonečnou oblohou Pod nekonečnou oblohou Veronica Rossi

Ze ačátku jsem měla problém se začíst, přišlo mi to´"divné", ale od poloviny knížky jsem se konečně do toho dostala a nakonec jsem prožila strhující děj :) Takže když jsem si myslela, že dvojku trochu odložím, tak jsem si to myslela špatně a jdu číst dál :)

15.01.2015 4 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

jsem nadšená, nadšená, nadšenáááááááááá :D

05.01.2015 5 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Tak tohle je jedno velke zklamani,ktere zakoncilo jinak uzasnou serii..bylo to nudne, zdlouhave,bez kce, proste o nicem...docetla jsem to jen z povinnosti!:((((

03.01.2015 2 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Jsem se tak moc zacetla do poslednich cca 20ti stranek,ze jsem se zhrozila, ze je konec?! Neskutecna kniha, bozi jako jednicka, vtahne do deje, je to slast cist neco takoveho!!:)

30.12.2014 5 z 5

Co je nového, kotě? Co je nového, kotě? Alexandra Potter

Moc a moc prijemneeeeeeee cteni ☺

21.12.2014 5 z 5

S tebou už nikdy S tebou už nikdy Alexandra Potter

Strasne mila,prijemna,vtipna knizka ☺ ze zacatku trosku preslazena,ale nakonec se to vyrovnalo a jsem rada, ze se mi dostala do rukou. ☺

17.12.2014 5 z 5

Aréna jedna - Otrokáři Aréna jedna - Otrokáři Morgan Rice

Jak psala martina321, Superman hadra :) 250km na motorce, čelní náraz do auta a ona vyvázne jen se zlomeným žebrem? A bylo toho víc, ale to bych asi prozradila, co nechci :) nebo respektivě co se nemá... Každopádně, námět byl dobrý, ale to zpracování pokulhávalo, sem tam byla pasáž, kdy jsem se začetla a jiné pasáže jsem "přeskakovala" po dvou stránkách... Do dvojky se určitě nepohrnu....

17.12.2014 3 z 5

Dívka z nočních můr Dívka z nočních můr Kendare Blake

Tak mi se to libilo ☺ sice mi sem tam stagnovala ve ctecce, sem tam byly mista, kdy se mi nechtelo cist, ale ten konec stal za to ☺

13.12.2014 5 z 5

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

Tak ja jsem spookojena, zase neco jineho a hlavne, krasne desive prvky, ze jsem nekdy i knihu musela odlozit abych si strachem neokousala nehty :) zasite oci cernou niti do krizku...fuj :D

07.12.2014 5 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Vsechny knihy jsou dokonale, tahle byla jeste vic nez ostatni :) nepostrada vtip, rychly spad, dej, zapletku, mela vsechno, co ma kniha mit :) jo a ty vtipky? Mam plnej diarek :D vyborna vec toto :))

04.12.2014 5 z 5