S tebou už nikdy

Představte si, že byste našla toho pravého... a pak zjistila, že se ho nemůžete zbavit? Když Lucy v osmnácti potká Nata, je to láska na první pohled. Lucy má jasno: on je ten pravý. V opojení první lásky se ti dva při západu slunce políbí pod benátským Mostem vzdechů a - jak praví legenda - jsou navždy nerozlučně spjati. Avšak o deset let později už jeden o druhém skoro neví. Tedy až do té doby, než je osud znovu svede dohromady. Znovu. A znovu. A zase. Už se to nezdá být tak báječné jako tenkrát v Benátkách, ale pokud Nate není ten pravý, proč je tak zatraceně těžké se s ním rozejít? Romantický příběh plný humoru o tom, jak to vypadá, když se dívčí sen o nalezení toho pravého splní do puntíku....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/163870/s-tebou-uz-nikdy-163870.jpg 3.5371
Vydáno, Kristián Entertainment

You´re the one that I don´t want, 2010

Kniha S tebou už nikdy

Dashmo

Veľmi ma vytáčal štýl písania. Samé nasilu vtipné prirovnania, samé ,chápete?,. Akoby som čítala sloh zo strednej školy na tému karikatúra. Príbeh bol celkom fajn, také romantické somariny bez väčšej hĺbky sem-tam môžem

Kerberos

To jsem šáhla vedle.Slátanina celkem o ničem a ještě tolik stránek.

Phoe-be

Snažila jsem se na této knize najít nějaké pozitivum, ale nelze. Kde nic není... Postavy jedna vedle druhé vysloveně nesympatické, děj naprosto nepravděpodobný v každém svém bodě, humorné prvky primitivní a “zápletka” předvídatelná, nudná... Dočetla jsem jen kvůli svému přesvědčení, že je čtenáři ku prospěchu přečíst jednou za čas i něco vysloveně špatného, a proto, že jsem knihu kdysi dostala jako dárek. Trpěla jsem ale opravdu na každé její stránce. Nemám nic proti komerční literatuře, kdy se autor/ka trefí do vkusu doby a vydává jeden hit za druhým, i když s poněkud opakujícím se tématem a bez větší hloubky, kde ale Alexandra Potter přišla ke svému renomé, to je mi záhadou, údajně jde o dobře se prodávající spisovatelku. Málokdy škatulkuji po přečtení jediné knihy, ale v tomto případě po ničem dalším z pera A. P. určitě nesáhnu. Jednu hvězdičku dávám za čas věnovaný vzniku knihy, jinak ale rozhodně nedoporučuji, přestože jsem názoru, že číst byť i slaboduchou literaturu je lepší, než nečíst vůbec nic. Tady si opravdu neumím představit čtenáře, kterému by přečtení tohoto nesmyslného kýče jakkoli prospělo.

DominaCZ
10. červenceodpad!

SPOILERy:
*mele o nich v baru a všechny to zajímá?? "...celý bar zcepeněl, všichni naslouchali, barman vykřikl..." TAK URČITĚ.
*On, bohatýr, jezdí metrem jo??
*Pohřbívá kosti u jeho baráku, páč dělá rozchodový rituál a na ústředně jí polda vykládá, jak to má s rozchodem se svou partnerkou, načež mu skočí ona kolem krku? No tak to by měla flastr jako kráva za napadení příslušníka.
*On bude bydlet v jakýmsi trapným rybářským motýlku? A stejným pokoji, jede stejným letadlem, kam se hne tam je Nate nebo Adam na výstavě....prostě TRAPNÝ !!!!!!!!!!!!
*Bez trapásku by to nebyla moderní sexy cute hrdinka, takže mu prostřihla koberec a zalakovala ho lakem na vlasy - druhá Bridget Jones, so cute fakt twl.
*Neumí v 29 nic v kuchyni, takže doteď žrala jako co-živili ji ti, co u nich bydlela??
*Zakopávačky, rozbíječky, rozdrbanej odšťavňovač....jakože roztomilá nemotora? odporná kráva tak leda !!!!

Sorry, ale pohodový čteníčko to není. Ona je na ranu, tím jak je neschopná a dementní, neschopná čehokoliv a její kámošky taky. Já vím, že tato "autorka" píše tak jak píše a že je to trapný, Britky to holt asi rády, ale že by to byl světový the best?....to by bylo hodně zoufalý potom.

tygřímáma

(+ SPOILER) V 18 letech potkala Lucy pana Dokonalého. Jejich cesty se však rozejdou a náhodou se potkají až po 10 letech. Ale Naty už není pan Dokonalý. A pro Lucy je velmi těžké se s Natym rozejít.

laura

Za mě nejlepší ze všech, které jsem od Alexandry Potter četla... Smála jsem se tak, že jsem skoro nemohla přestat. Krásné, vtipné, romantické, přesně tak akorát, aby vám v srdci zůstala hřejivá vzpomínka na těch pár večerů, které jste s touto knihou strávili...

Aby vám na rtech zůstal zasněný úsměv a v uších dozníval smích. Aby jste ještě dlouho vzpomínali, jak vám bylo krásně, když jste tenhle příběh mohli prožívat spolu s hrdiny. Zkrátka, tahle kniha se mi moc líbila.

Ann98

Klasická Potterovka. Klasická slaďárna okořeněná vtipem, nicméně se zajímavým námětem. I přesto jsem chvílemi myslela, že knihu odložím, přišlo mi to dost překombinované, klidně bych samotný příběh o polovinu zkrátila a vůbec by to ničemu nevadilo. Nicméně nemůžu knize upřít to, že děj měl spád a byl čtivý. Nathaniel mi byl vyloženě protivný, tak nesympatického floutka (ještě ke všemu jednu z hlavních postav) jsem v knize už hodně dlouho nezažila. Jsem zvědavá na další autorčina díla.

Kacennnka
04.11.2019