S tebou už nikdy

Představte si, že byste našla toho pravého... a pak zjistila, že se ho nemůžete zbavit? Když Lucy v osmnácti potká Nata, je to láska na první pohled. Lucy má jasno: on je ten pravý. V opojení první lásky se ti dva při západu slunce políbí pod benátským Mostem vzdechů a - jak praví legenda - jsou navždy nerozlučně spjati. Avšak o deset let později už jeden o druhém skoro neví. Tedy až do té doby, než je osud znovu svede dohromady. Znovu. A znovu. A zase. Už se to nezdá být tak báječné jako tenkrát v Benátkách, ale pokud Nate není ten pravý, proč je tak zatraceně těžké se s ním rozejít? Romantický příběh plný humoru o tom, jak to vypadá, když se dívčí sen o nalezení toho pravého splní do puntíku....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/163870/big_s-tebou-uz-nikdy-Y5c-163870.jpg 3.5394

Vydáno: , Kristián Entertainment

You´re the one that I don´t want, 2010

Kniha S tebou už nikdy

Emma27
16. dubnaodpad!

Tahle knížka mě moc nebavila

sestricka1

Velmi slabé. Ani jsem nedočetla.

Zlatinka.Emilly
09.12.2021

Asi brzy vyškrtnu oblíbenou spisovatelku. Tohle je už její třetí kniha, u které musím konstatovat, že to byla pěkná blbost, i když místy jsem si říkala, jo..tohle je Alexandřin styl psaní, ale dlouho mi to nevydrželo. Možná jen dobré na odreagování, rozhodně si z příběhu nikdo nic neodnese. Dobře, budu mluvit sama za sebe-nic jsem si z příběhu neodnesla a podruhé číst nebudu.

allfonsa
08.09.2021

Stručně řečeno: začátek nic moc, prostředek a konec ušel....víc k tomu asi nejde ani říct, je to kniha, která mi neutkví v paměti moc dlouho

medlovice
06.09.2021

Moje společnice k ranní vlažné kávě. To už ale mám za sebou nakrmené kočky, i ty nemocné , králíky , slepice, zalitý skleník , vyženu manžela z postele , učešu ho a letím uklízet kanceláře . Mezitím mi ta káva vychladne a já si ukradnu chvilku ke čtení. Nejdřív mě Lucy byla nesympatická, ale rychle jsem změnila názor. Sympaticky nešikovná, zbrklá , nepořádná a nespolehlivá holka není o moc jiná než já. Lucy má dobré zázemí a představu o tom, co se životem. má zálibu v umění , dobrou práci , rodinu, tak at si užívá, je mladá a je v New Yorku !! Jen jedna věc, milé čtenářky , nešikovnost je NAKAŽLIVA. !!!! Vylila jsem kafe , to moje studené na polovinu knihy, ještě , že je moje, rozbila rychlovarnou konvici, přišla pozdě na schůzku a ztratila klíče !!!!! Nezná někdo kouzlo jak se toho prokletí zbavit ?
Stehenní kost mám.

Ana72154
06.09.2021

Kniha se mi líbila- styl psaní, příběh, snadné začtení během pár stránek. Co mi jediný lezlo krkem, bylo chování Nathaniela (měla jsem chuť ho proplesknout za jeho sobeckost), bez toho by ale nebyla tak dobrá kniha. :-)

Teruberu
16.02.2021

No divný styl. Hlavní hrdinka mi přijde s prominutím úplně blbá. Připomíná mi to Bridget. Chtěla jsem trochu romantiky pro změnu, tak jsem ji dostala.

Dashmo
13.09.2020

Veľmi ma vytáčal štýl písania. Samé nasilu vtipné prirovnania, samé ,chápete?,. Akoby som čítala sloh zo strednej školy na tému karikatúra. Príbeh bol celkom fajn, také romantické somariny bez väčšej hĺbky sem-tam môžem