S tebou už nikdy

Představte si, že byste našla toho pravého... a pak zjistila, že se ho nemůžete zbavit? Když Lucy v osmnácti potká Nata, je to láska na první pohled. Lucy má jasno: on je ten pravý. V opojení první lásky se ti dva při západu slunce políbí pod benátským Mostem vzdechů a - jak praví legenda - jsou navždy nerozlučně spjati. Avšak o deset let později už jeden o druhém skoro neví. Tedy až do té doby, než je osud znovu svede dohromady. Znovu. A znovu. A zase. Už se to nezdá být tak báječné jako tenkrát v Benátkách, ale pokud Nate není ten pravý, proč je tak zatraceně těžké se s ním rozejít? Romantický příběh plný humoru o tom, jak to vypadá, když se dívčí sen o nalezení toho pravého splní do puntíku....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/16_/163870/s-tebou-uz-nikdy-163870.jpg 3.5347
Vydáno:, Kristián

You´re the One That I Don´t Want (2010)

Kniha S tebou už nikdy

romanka26

Preslazena nudna slatanina. Nedocetla jsem..

Sjuzz

Taká sladučká oddychovka, rýchlo a ľahko prečítaná.

JancaKube

Nedočetla jsem. Kniha mě nebavila.

greetchen
17.12.2018

Příjemné odpočinkové čtení. I když víte, jak se zruba bude kostra příběhu odvíjet a celkem snadno odhalíte velmi brzy i konec, nevadí to. Tady nejde o nějaké napínání a mrazení, ale o naivní sladkou lovestory plnou lásky, ale i humoru a přátelství.

martinkaLLL
03.12.2018

Krásná odpočinková knížka, kdy se stačí jen zavrtat do tepla, vypnout a nechat se unášet příběhem. Jen pro mě narušilo krásu příběhu ten stres okolo nemoci.

Lenoulinka
20.07.2018

Teda byl to boj, ale přelouskala jsem to.. Mohlo to být o 100 stran kratší a knížka do kabelky docela těžká.

Meridea
21.04.2018

Z této knihy jsem trošku zklamaná. Zajímalo mě jak dopadne a to mě asi donutilo ji přečíst celou. Nebyla nijak záživná, chyběl jí nějaký náboj, proč ji číst dál, škoda!

knihamojalaska
21.03.2018

Pri knihe som si síce oddýchla, ale je veľmi predvídateľná a obsahovo to nie je teda nič moc, musím uznať...ale inak je celkom príjemná a nenáročná na čitateľa...veľmi mi ale prekážalo to, že sa v diele nachádzalo veľa preklepov a gramatických chýb a chýbalo aj veľa čiarok...myslím, že tomu vydavateľstvo veľa nedalo a chýba im tam kvalitný jazykový korektor a editor :(

Alexandra Potter
britská, 1970

všechny knihy autora

Kniha S tebou už nikdy je: