S tebou už nikdy

S tebou už nikdy https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/163870/bmid_s-tebou-uz-nikdy-Y5c-163870.jpg 4 410 106

Představte si, že byste našla toho pravého... a pak zjistila, že se ho nemůžete zbavit? Když Lucy v osmnácti potká Nata, je to láska na první pohled. Lucy má jasno: on je ten pravý. V opojení první lásky se ti dva při západu slunce políbí pod benátským Mostem vzdechů a - jak praví legenda - jsou navždy nerozlučně spjati. Avšak o deset let později už jeden o druhém skoro neví. Tedy až do té doby, než je osud znovu svede dohromady. Znovu. A znovu. A zase. Už se to nezdá být tak báječné jako tenkrát v Benátkách, ale pokud Nate není ten pravý, proč je tak zatraceně těžké se s ním rozejít? Romantický příběh plný humoru o tom, jak to vypadá, když se dívčí sen o nalezení toho pravého splní do puntíku.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Kristián Entertainment

You´re the One that I Don´t Want , 2010

martinkaLLL
03.12.2018 4 z 5

Krásná odpočinková knížka, kdy se stačí jen zavrtat do tepla, vypnout a nechat se unášet příběhem. Jen pro mě narušilo krásu příběhu ten stres okolo nemoci.

Lenoulinka
20.07.2018 1 z 5

Teda byl to boj, ale přelouskala jsem to.. Mohlo to být o 100 stran kratší a knížka do kabelky docela těžká.

Meridea
21.04.2018 3 z 5

Z této knihy jsem trošku zklamaná. Zajímalo mě jak dopadne a to mě asi donutilo ji přečíst celou. Nebyla nijak záživná, chyběl jí nějaký náboj, proč ji číst dál, škoda!

knihamojalaska
21.03.2018 2 z 5

Pri knihe som si síce oddýchla, ale je veľmi predvídateľná a obsahovo to nie je teda nič moc, musím uznať...ale inak je celkom príjemná a nenáročná na čitateľa...veľmi mi ale prekážalo to, že sa v diele nachádzalo veľa preklepov a gramatických chýb a chýbalo aj veľa čiarok...myslím, že tomu vydavateľstvo veľa nedalo a chýba im tam kvalitný jazykový korektor a editor :(

Plážovýbarman
05.02.2018 2 z 5

Odpočinková, příjemná knížka po zkouškovém obdobi. Akorát těžce nereálná ale to je většina románu.

May
04.01.2018 3 z 5

Kdyby mi bylo šestnáct ..., ale už dávno není :-), zřejmě bych knihu skutečně ocenila a užívala si každé písmenko. Na mě v mém věku, příliš sladké, příliš šroubované, příliš předvídatelné a postavy tak nějak málo uvěřitelné ... Ale postup dle bodů jak se zbavit toho "pravého" stojí za přečtení :-) Je mi líto, za mě tři hvězdy ...

mia.com
06.12.2017 4 z 5

Mě se prostě knihy Alexandry Potter moc líbí. Klasika pro holky a ještě k tomu troška nadpřirozena, trochu humoru a navíc se to bezvadně čte. Parádní oddychovka.

knihovnička007
07.11.2017 4 z 5

Skvělá Potterovka. Odpočinková, příjemná...
Nic jsem od ní nečekala a byl jsem příjemně překvapená. Pobavila, odpočinula jsem si u ní...
Takže splnila účel. :)

baterka.gs
26.10.2017 3 z 5

Nevím jestli je to mnou nebo autorkou.. ale tahle kniha mne už tak moc nebavila.. A to jsem zvládla na základce přečíst téměř všechny Lanczové, které byly teda taky všechny stejné.. ale takhle kniha prostě ztratila vtip a bylo to takové moc cukrové a přitom nemastné ani neslané.. (tohle asi nebude recenze roku, co)

m_friedlova
21.10.2017 2 z 5

Má čtvrtá kniha od Alexandry, zřejmě na nějakou dobu i poslední. Mám pocit, že píše strojově dokola jedno a to stejné jen s drobnými obměnami. Zápasila jsem, zda knihu dočtu nebo ne.

sabca1520
12.08.2017 4 z 5

Nejslabší kniha, co se týče konce a dějové linky.
Ale i tak, mám moc ráda autorčin styl a knihu jsem přečetla jedním dechem :)

Akemi4
12.12.2016 3 z 5

Nebylo to špatné, to ne. Autorčin styl se mi líbí, kniha se čte rychle a lehce.
Proč tedy jen tři hvězdičky? Když pominu konec, který je trochu moc sluníčkovatý i na mě, autorka má asi hodně ráda Sex ve městě. A protože si cením originality, tak jsem si tu dějovou linku s Mirandou a Stevem (teda vlastně Kate a Jeffem) neužila. ;)

Ennie
15.11.2016 3 z 5

Kniha je stylem velmi podobná knihám od Lindsay Kelk (ze série Zbožňuji), ale není tak vtipná. Jednu chvíli na mě působila dokonce depresivně (za tu část, kde byla ještě přehnaně zamilovaná a naivní, tak strhávám jednu hvězdu). Je to taková pohodová čtivá kniha, nečekejte nějaký propracovaný děj.

Drea
05.11.2016 3 z 5

Oddychovka, kterou jsem začala číst jen kvůli Benátkám, které se tam nakonec stejně moc neohřály.
Ale nasmála jsem, když hlavní hrdinka plnila svou strategii "jak se zbavit toho pravého" :)

Adýsek69
26.10.2016 3 z 5

Když jsem se ke knížce konečně vrátila, tak jsem jí zhltla za tři dny, ale začátek byl velice obtížný.
Alexandra umí i lepší začátky. Jinak pěkné počtení jako vždy.

eliska2106
18.10.2016 5 z 5

Tahle knížka mi dělala milou společnost při nekonečném cestování v římské MHD. Je v ní hodně zvratů, a tak jsem se vždycky těšila, až se k ní zase zítra vrátím :)

cukrovka
25.09.2016 4 z 5

Vtipná oddechová kniha. Zajímavý námět - něco si vysníme např. že "on je ten pravý" a nakonec zjistíme, že jsme se natolik změnili, že spolu nemůžeme žít, ale neustále na sebe narážíme a ovlivňujeme své životy.

Gabriela_S
14.08.2016

Příjemné letní holčičí čtení.

kalimaskry
01.08.2016 3 z 5

Taková letní oddychovka, Kdyby tam nebylo až tolik náhodných setkání, tak by to vypadalo realističtěji. Ale Alexandra nezklame a ráda se k ní vrátím, po nějaké těžší knize.

tereza1198
28.07.2016

S chutí jsem se vrhla na tutu oslavovanou autorku. Na každém rohu reklama, nádherné obálky. Byla jsem zklamaná. Vůbec mě to nebavilo a nezaujalo. Hrdinka byla pěkná trubka. Musela jsem se donutit to dočíst a myslím, že žádnou další knihu od paní Potter už nezkusím. Přitom to byl tak skvělý námět.

Benátky

Alexandra Potter
britská, 1970
2011  70%Není přání jako přání
2012  63%Já a pan Darcy
2013  70%S tebou už nikdy
2016  81%Láska z Paříže
2014  80%Lásce na stopě

Kniha S tebou už nikdy je v