Já a pan Darcy

Po sérii katastrofálních vztahů se Emily rozhodla odpočinout si od všech „dnešních“ mužů. Věnovat se chvíli sama sobě, dát si skleničku vína a strávit zas nějaký čas četbou milovaného románu Pýcha a předsudek. Vrátit se do časů pana Darcyho, kdy muži byli oddaní, čestní a elegantní. Když ji nejlepší kamarádka pozve na týdenní dovolenou do Mexika, přetékající margaritou a exotickými milenci, Emily dá přednost výletu do míst, kde žila Jane Austenová. V autobuse plném penzistů je jasné, že tady muže svých snů nepotká. Slibně nevypadá ani mizerně naladěný novinář, nedobrovolně vyslaný napsat článek, proč byl pan Darcy zvolen „NEJ“ mužem všech dob. Když Emily vstoupí do pokoje tváří v tvář samotnému panu Darcymu, všechny holčičí sny se náhle začnou plnit....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/122040/ja-a-pan-darcy-122040.jpg 3.2620
Vydáno, Kristián Entertainment

Me and Mr.. Darcy, 2007

Kniha Já a pan Darcy

Misha11
13.11.2020

Naivní, celkem předvídatelný příběh, který se docela dobře čte. Jako oddechovka dobrý, ale příliš to nezaujme, existují určitě i lepší.

tatafa
12.09.2020

Bohužel se musím přiznat, že tato knížka byla pro mne hodně velkým zklamáním. Příběh je napsaný hodně rozvláčně, nudně a absolutně jsem se do knížky nedokázala začíst. Hlavní myšlenka a námět je sice zajímavá a dala by se naprosto fantasticky rozpracovat, ale musel by knížku napsat jiný autor. Příběh působí nereálně, hlavní hrdinka je nesympatická a hlavně v ději není věnován téměř žádný prostor komunikaci mezi hlavní postavou a jejím potencionálním partnerem ze současnosti.

Romantické příběhy plné lásky, růžových brýlí a klišé mám hodně ráda, ale po této autorce už rozhodně nikdy nesáhnu ...

EvaApple
09.09.2020

Ach ano, romantická a jinak nic... docela jsem se nudila. Možná kdybych neměla na dovolené co dělat, tak jo, ale jinak spíš ztráta času

Dashmo
24.08.2020

Oddychovka skvelá.mierne ma štvala Emily a jej postoj voči Spikeovi, tiež sa vie sama seba vytočiť ako každá správna žena ;) akurát mi vadilo, že bez toho, aby poznala príbeh druhej strany, si sama urobila závery.ale v podstate to bolo gro príbehu, takže vo finále fajn :)

katallinka
02.08.2020

Pěkný romantický příběh. Pasáže obsahují pana Darcyho byly hrozně přitažené za vlasy a některé jsem dokonce přeskakovala.

Datr1
09.05.2020

Půjčila jsem si tuto knížku jen jako oddychovku, ale byla zábavná, čtivá a dokonce si můžeme odnést i nějaké ponaučení

laura
01.04.2020

Moje druhé setkání s autorkou a totální propad. Jedním slovem - nuda. Nuda, nuda, nuda. Jak už bylo níže napsáno, žádná z postav se mi nezaryla pod kůži, příběh (ačkoli Pýchu a předsudek miluji) mě ničím neoslovil a samotnou mě překvapilo, že jsem to dočetla, uzívaná, znuděná a otrávená.

Chudák pan Darcy... :)

Knihomolka506
20.03.2020

Moje první setkání s autorkou. Přesně měsíc, kdy jsem tu knihu otevřela :D Tak dlouho tomu jsem nemohla věřit, ale pokaždé jsem začala číst jinou knihu :D :D Přiznám se ,že jsem ještě nečetla Pýchu a předsudek, ale po tom mě to přesvědčilo, abych si ji půjčila takže ted na mě čeká v knihovničce a stopro, že ji přelouskám! Všemu možná rozumět nebudu, ale bude to stát za to! Zpátky ke knize :D Nádherné zpracování, ještě originálnější příběh doufám, že bude mít pokračování! Doporučuji- 5/5