Já a pan Darcy

Já a pan Darcy https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/122040/ja-a-pan-darcy-122040.jpg 3 684 169

Po sérii katastrofálních vztahů se Emily rozhodla odpočinout si od všech „dnešních“ mužů. Věnovat se chvíli sama sobě, dát si skleničku vína a strávit zas nějaký čas četbou milovaného románu Pýcha a předsudek. Vrátit se do časů pana Darcyho, kdy muži byli oddaní, čestní a elegantní. Když ji nejlepší kamarádka pozve na týdenní dovolenou do Mexika, přetékající margaritou a exotickými milenci, Emily dá přednost výletu do míst, kde žila Jane Austenová. V autobuse plném penzistů je jasné, že tady muže svých snů nepotká. Slibně nevypadá ani mizerně naladěný novinář, nedobrovolně vyslaný napsat článek, proč byl pan Darcy zvolen „NEJ“ mužem všech dob. Když Emily vstoupí do pokoje tváří v tvář samotnému panu Darcymu, všechny holčičí sny se náhle začnou plnit.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Kristián Entertainment

Me and Mr.. Darcy , 2007

Andy.Kshandy
29.08.2012 3 z 5

Musím přiznat, že reklama opravdu lákala na hodně, ale dokonalé jako reklama to dílo není. Ovšem nepopírám, že se mi to nečetlo dobře :). Ba naopak, pěkně jsem si odpočinula u téhle knížky :).

lolle2311
23.08.2012

Na to jak všichni říkají, jak je to "boží" mě to hrozně zklamalo. Jo, dočetla jsem to, ale jen protože nedokážu odložit rozečtenou knihu.. Hlodalo by mě svědomí. Ale nebavilo mě to. Přijde mi absurdní, že se zamiluje do člověka, který jí vlastně vadí.. a nezlobte se, ale v reálu by po nějaké době zjistila, že to fakt nepůjde. Mám fantasy ráda, ale tohle jsem brala jako reálný román, takže ne, za mě prostě jedno velké ne. Všechno špatně.

Kačík
16.08.2012 2 z 5

Mediální kampaň byla pořádná, ale ti, co to propagovali, to asi nečetli. Já to přečetla, ale byla jsem zklamaná. Autorka se nechala částečně inspirovat Pýchou a předsudkem, zasadila jej do moderní doby. To bych ještě snesla, ale vizuální podoba průvodkyně s Jane Austenovou a zjevující se pan Darcy, to už na mě bylo trochu moc.

lucull
24.07.2012 3 z 5

Byla jsem poměrně zvědavá, co je to za trhák. Knížku jsem dočetla, ale čekala jsem od takové mediální bubliny víc. Chvilkama jsem se nudila a nějaký ten odstavec jsem přejela jen mrknutím oka, pak to vystřídala pasáž, kterou jsem hltala. Takový průměr.

immortal-party
15.07.2012 odpad!

reklama na lavičce zastávky MHD s anotací "Představte si svět... ve kterém vás muži nebudou podvádět, ...nebudou závislí na internetovém pornu, ...a nebudou se chovat jako hulváti" mi od prvního dne hla žlučí. ženám to dost výrazně zkresluje představy a s prominutím z nich dělá naivní andule. je choré snít o nereálných věcech a očekávat je ve světě reálném.

zkrátka sexistické. od tohohle ruce pryč.

Sofie S
30.06.2012 4 z 5

Celkem milé počteníčko, na konci se mi líbila myšlenka o zidealizovaném muži, myslím, že to trefila...

liskarysava
23.06.2012 2 z 5

Dá se to číst, ale čekala jsem víc.

sBety
21.05.2012 3 z 5

Knihu jsem věnovala mamince k narozeninám, ale nedalo mi a musela jsem si ji přečíst též. Zápletka je až zoufale průhledná, ale ten kdo má rád pana Darcyho si jistě příjde a své.

jasmína
04.05.2012 2 z 5

Kniha mě oproti předchozí Není přání jako přání zklamala, možná autorka spěchala, a proto to takto dopadlo, i když na druhou stranu, kdo má rád pana Darcyho a nevadí mu, že tam vystupuje, ačkoli dle mě jen v době, kdy Emily spí nebo je opojená asi drogama, tak si počte, já bohužel sice knihu dočetla, ale zklamala jsem se..

pro ženy Jane Austen

Alexandra Potter