Lásce na stopě přehled

Lásce na stopě
https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/226008/bmid_lasce-na-stope-9uC-226008.png 4 279 279

Detektiv lásky série

Spisovatelka Ruby Millerová ztratila nejen víru v lásku, ale i jakoukoliv invenci ke psaní. Na radu své agentky a sestřino pozvání odjíždí na dovolenou do Indie. To co začíná jako poklidná dovolená na romantických plážích, se náhle mění na nevídaná dobrodružství… Ztracená zavazadla, sestra na útěku a pohledný americký návštěvník přivedou Ruby na magickou a spletitou cestu napříč Indií. V prostředí pevností, věštců a nesčetných svatebních obřadů, Ruby poodhalí tajemné příběhy o lásce, nabyté i ztracené. Přesto, že se tyto tajuplné příběhy všelijak zamotávají, nakonec všechna tajemství stejně vyplouvají na povrch a Ruby nachází klíč poznání. To co začalo jako cesta k nalezení sestry, stává se cestou k objevení sama sebe – a k opětovnému nalezení lásky.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Kristián Entertainment

The Love Detective, 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Lásce na stopě. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (73)

Katy_vKnihách
18.06.2024 4 z 5

Tak trochu mi to připomínalo film Honbu za diamantem. Tedy, mělo to podobné črty. Spisovatelka, která byla nejdál ve Francii se vydává "zachránit" svou sestru, a přijede do země, na kterou vůbec není připravená. Ale, samozřejmě touto zemí nebyla Kolumbie, nýbrž Indie. A já jsem si její popisy naprosto užila. Podle názvu jsem se trochu bála, aby to nebylo jen romantické klišé, ale vůbec tomu tak nebylo. První polovina knihy mě bavilo moc, hrdinka byla vtipná, mělo to spád. V té druhé půlce, už mě ty její myšlenkové pochody někdy lezli na nervy. Ale i tak, nebyla to jen plytká romantika, kdy hrdinka někam jede, potká chlapa a je konec. V tomhle bylo o moc víc. Byla to opravdu úsměvné, chvíli dobrodružné, trochu emotivní, rodinné...je tam od každého něco. A jako celek z toho vyšla opravdu dobrá kniha. Pokud nepočítám cestopisy, tak jsem příběh z Indie ještě nečetla, a to si cením. Zase jsem trochu poznala jinou zemi. Povedené.

tereza1964
26.02.2024 3 z 5

Pěkná romantická kniha odehrávající se v exotické Indii. Za mě mohla být klidně kratší, ničemu by to neuškodilo.

Slůník
24.10.2023 4 z 5

Knížka mi připomíná Romantické útěky Julie Caplinové - báječná ochutnávka cizí země okořeněná humorem.

Knižní novinky (24. týden)

13.06.2021

Kniha Lásce na stopě v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech1x