Cesta věčnou nocí

Cesta věčnou nocí

Od chvíle, kdy se Árie dozvěděla o smrti své matky, uplynulo už několik měsíců. I Perry už je nějakou dobu Krvepánem a dívka o něm nemá žádné zprávy. Nyní se však mají znovu setkat. Po tomto okamžiku oba nesmírně touží, a skutečně jsou naplněna všechna jejich očekávání. Tedy aspoň zpočátku. Bývalá Osadnice však není Perryho druhy přijata nijak laskavě a kmen se začíná bouřit. Éter bouří každým dnem víc a víc a jediným příslibem bezpečí je Poklidná modř. Je však tento bezpečný přístav skutečný? méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/143088/nebe-cesta-vecnou-no.jpg 4.2282

Nebe (2.)

Through The Ever Night (2013)

Literatura světová, Fantasy, Dívčí romány
Vydáno:, Knižní klub

Jůšo

Bavilo od začátku až do konce, akorát ty pravopisné chyby. Nechápu, jak může nějaké nakladatelství vypustit do světa knížku, ve které chybí tečky za větami a v některých slovech chybí nebo přebývají písmenka.

Napůlanděl

Nádherné pokračovaní…spisovatelka to rozjela ve velkém…Spisovatelka se více ponoří do děje a zápletky, začne se více řešit problém, který se v knize probírá už od začátku, postavy lépe poznáváme a lži, krádeže a intriky jsou na denním pořádku.

bara9550

Druhý díl jsem zhltla ještě rychleji, asi i kvůli tomu, že jsem ho našla v elektronické podobě a neviděla jsem, jak se mi před očima míhají stránky.
Knihu hodnotím spíš jako most mezi prvním a třetím dílem, na který jsem teď příšerně natěšená.
doufám, že bude happy end, i když jsem příznivcem spíše špatných konců, taky jim to oběma vysloveně přeji.
Něco mi ale říká, že to asi nebude ještě tak lehké.
Nonic, jdu číst :)
dávám 5 hvězd, protože se zkrátka nejde odtrhnout a jste ve zněti emocí. :)

elisnovotna

Obávala jsem se, že druhý díl bude nuda, ALE NAOPAK! Možná byl ještě lepší než první. Protože autorka tam zařadila i děj, který "nebyl nutný" k tomu, aby mohla psát třetí díl. Opět pár překlepů, ale díky tomu, že překvapil 5*

Madlenkačte
15.12.2016

Druhý díl opět nezklamal a teď jdu honem do knihovny, protože nikde jinde nejdou tento a třetí díl sehnat.

BarkaS
15.11.2016

Dobrý nápad, škoda, že není tahle dystopie trochu hlubšího "rozměru". A taky škoda, že se třetí díl nedá sehnat :).

jana7477
04.11.2016

Ahojky,

neprodal by jste ji někdo kdo ji už má přečtenou? Děkuji Poláková

kacak6798
08.10.2016

Knihovna...

Lilimonster
11.09.2016

Dobrý den, neporadil by mi někdo, kde se dá tato kniha sehnat, vůbec nikde ji nemohu najít :/

PetraBery
18.08.2016

Další setkání s Árií a Perrym se mi také líbilo. Je pravda, že tolik akce jako v prvním díle zde nebylo, přesto i tento díl stál za přečtení. Těším se na závěr, jsem zvědavá, zda se hrdinům podaří najít Poklidnou modř... :o).

adela3429
17.08.2016

I když je to vlastně výplňový díl, líbil se mi víc než ten první :)
Akorát mě opravdu mrzí ty překlepy a chyby, zdá se mi to ještě horší než minule :(

velunka1269
11.08.2016

Úžasný konec, moje oblíbená série je u konce. Sice končí trochu smutně ohledně jedné osoby (nechci psát ohledně jaké), ale přesto je konec super. :)

e.llis
18.05.2016

Naprosto ůžasné pokračování knihy.

Po přečtení prvního dílu jsem si ihned půjčila zbylé dva, protože nebylo absolutně možné, že bych litovala. A překvapivě....jsem měla pravdu!!! Přečetla jsem ji za den a na konci zmateně přetáčela strany v naději, že se tam objeví nějaká skrytá strana...ehm, ne.

Pravda je, že jsem proletěla tím dějem hlavně proto, že jsem hledala, kdy už sakra budou Árie a Perry zase spolu...no a když už to vypadalo že už jako že jo...konec knížky!!...Což mě přinutilo skočit po té zbývající-kde se najednou objevil konec druhého dílu...JAKO CO??? Asi tady už opakuju hodně lidí, ale proč to nedali do druhého dílu?

Pořád před něčím musejí utíkat, ale to nezabránilo této knize aby byla tak ůžasná...

"Uteče ti někdy něco?"(Árie)
"Ty. Pokaždé."(Perry)

zuzuzajda
16.04.2016

Prvni dil byl lepsi, ale to tak u teilogii byva, ze dobry dej je v prvnim a v poslednim dile. Druhy dil je proste takova zaplata. I tak se mi kniha pekne cetla, mozna taky pomohlo to, ze ma jenom 200 stran. :)

Black-stars
14.04.2016

Toto pokračování je krátké a přišlo mi psané tak nějak na rychlo. Děj se lehce odkloní od hlavní dějové linie. Řeší se více vůdcovství Perryho v jeho kmeni a nenavist kmunu k jeho novému hostu "osadnici" Árii. Ta to nevydrží a s Perryho nejlepším přítelem bez rozloučení odejde za Liv k Rohům.... Perry to bere jako zradu a nemůže to pochopit, přesto protože se Árii odevzdal je optimistou :-). Ke konci příběhu přijde mnoho zvratů v podobě zákeřné Kirry (jenž obluzuje Perryho) a celý vysněný ráj v podobě "poklidné modři" se stále více podobá více báchorce!

warca
03.01.2016

Pěkné pokračování, rychle jsem se do děje dostala a nemohla jsem se dočkat, jak to všechno dopadne.

ivzu77
03.01.2016

Druhý díl má nejméně stránek, takže jsem došla k tomu, že se v něm i nejméně stalo, ale uvidíme.....Arie putuje na Sever, Perry je nešťastný, že odešla, Road najde Liv, ale můžou spolu být????
Jak jsem psala v komentáři u prvního dílu, pustila jsem se do čtení všech tří dílů po sobě a hned uvidím, jaky budu mít pohled na komplet.

maxx
12.11.2015

Druhý příběh mě velmi pohltil dějem a prostředím v kterém musí putovat za svým cílem.....

Teringer
08.10.2015

Po dokončení druhé knihy mi přišlo, že se vlastně nic moc nestalo, přišlo mi to takové neuzavřené. Když jsem ale zjistila, že konec druhého příběhu je z nepochopitelnýho důvodu na začátku knížky třetí, a ten konec jsem přečetla, tak jsem názor změnila. Povedený díl, jen prostě nerozumím tomu, proč je 100 stránek umístěno do třetí knížky, a jak byl někdo schopný vypustit ven něco, co obsahuje takový množství chyb.

Terka18
14.05.2015

Velice povedený i druhý díl. Škoda těch chyb a překlepů, to mi trošku zkazilo dojem, ale nemůže to zkazit celý krásný příběh.

kklepkaa
06.05.2015

Nebýt toho, že nějaký chytrák na české straně si nezkontroloval co mu vlastně přistálo v rukách by to byl opět výborný díl, ale ten konec knihy, který u nás nevyšel, tam dost chyběl.

ElisR1
29.03.2015

Skvělý díl, sice o něco méně akčnější, ale pořád se to četlo samo.

maca5449
26.02.2015

První díl mi nedal spát a musela jsem se hned pustit do druhého. Hmm. Přišlo mi, že se tady vlastně nestalo vůbec nic zásadního. Budu ho brát jen jako předehru k třetímu dílu. :)

Sam.Mischell
13.02.2015

Skvělé pokračován, kniha mě nenechala spát..

IvcaK98
26.01.2015

Pro mě osobně trošičku zbytečný počin, ve kterém se děj trilogie téměř nikam neposunul a který absolutně postrádal akci. Nepředvídatelné dějové zvraty? Asi těžko. Pořádná akce nakonec? Nehrozí. Jak už přede mnou někdo psal, zbytečné natahování děje mezi jedničkou a trojkou. Mohla to být jedna z mála pěkných dilogií. A abych nezapomněla, co ta otřesná obálka a kopec gramatických chyb a překlepů?

DariDerek
17.01.2015

Prvni dil byl fajn, tento byl jeste lepsi a prosiiiiim, at je trojka dokonalaaaaaaa ☺

Kessetra
14.06.2014

Tento díl mi přišel jen jako výplň mezi jedničkou a dvojkou. Takový nijaký. Přesto jsem zvědavá na třetí díl a doufám, že trojka nezklame. A taky jsem tak trochu doufala, že tentokrát udělají pořádnou korekturu, ale ne, je to opět plné chyb a to mi při čtení docela vadí.

Scharks
10.06.2014

Po super akčním prvním dílu mě tento trošku zklamal - nebyla tam taková akce jak jsem očekávala. Doufám, že další díl to dožene :o)

Jolysa
15.05.2014

První díl se mi líbil víc, ale i přesto se těším na další díl... Tento díl zkončil zrovna v tom nejlepším, když se to tak hezky rozjelo... a ta Kirra se mi nějak nepozdává...

Veromika
12.05.2014odpad!

Tato kniha mě velice nebavila. Knihu nemohu doporučit, ale koneckonců každý máme jiný vkus. :)

antiutopie dobrodružství

Veronica Rossi