Cesta věčnou nocí

Od chvíle, kdy se Árie dozvěděla o smrti své matky, uplynulo už několik měsíců. I Perry už je nějakou dobu Krvepánem a dívka o něm nemá žádné zprávy. Nyní se však mají znovu setkat. Po tomto okamžiku oba nesmírně touží, a skutečně jsou naplněna všechna jejich očekávání. Tedy aspoň zpočátku. Bývalá Osadnice však není Perryho druhy přijata nijak laskavě a kmen se začíná bouřit. Éter bouří každým dnem víc a víc a jediným příslibem bezpečí je Poklidná modř. Je však tento bezpečný přístav skutečný?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/143088/nebe-cesta-vecnou-no.jpg 4.2353

Nebe (2.)

Literatura světová, Fantasy, Dívčí romány
Vydáno:, Knižní klub

Through The Ever Night (2013)

Kniha Cesta věčnou nocí

zinon

Druhý díl byl pro mě o malinko slabší jak první...ale i tak se mi příběh moc líbí a vřele doporučuji :) Jdu na třetí díl .)

denniys

o špetku lepší než první díl..konečně dostáváme odpovědi na zásadní otázky..ale co je tedy otřesné, to je počet chyb!! jak tohle může někdo vydat?

Amitiel76

I druhý díl této série jsem přečetla bezmála na jeden zátah. Člověk prostě nemůže knihu odložit....
Děj opět perfektní, ubíhá svižným tempem. Žádná hluchá a zbytečná místa, žádné vycpávkové dialogy, které bych klidně oželela. I druhá část si udržuje úroveň, kvalita kupodivu nijak neklesá. Kniha se skvěle čte i díky krátkým kapitolám, rozděleným na pohled "Árie" a pohled "Perryho". To oceňuji.
Tuto sérii určitě doporučuji k přečtení.
Jen teď zoufale sháním třetí díl. Snad budu mít úspěch v knihovně :-)

Lil30
09.04.2018

Překlad knihy byl zase špatný a nechápu, že si na to nakladatelství nedalo znova pozor. A je pravda, že se mi nestalo poprve, abych narazila na sérii s tolika chybami...Na druhou stranu se mi kniha líbila, i když druhé díly kolikrát za moc nestojí, tento je ale výjimka. Doufám, že i další pokračování bude skvělé a snad bez chyb...

erulka
14.08.2017

Z celé série mi tento díl přišel nejslabší, což ovšem neznamená, že jsem ho nezhltala za dva dny. Nejlepší části byly, když byli Perry a Árie spolu. Velmi mě mrzela smrt Liv. Ze začátku jsem tomu nemohla uvěřit a čekala jsem, že v dalších kapitolách bude řečeno, že její zranění nebylo smrtelné. Nestalo se. Bohužel jí v knize nebylo dopřáno moc prostoru. Kniha byla ovšem výborným naladěním na závěrečný díl.

Jůšo
11.06.2017

Bavilo od začátku až do konce, akorát ty pravopisné chyby. Nechápu, jak může nějaké nakladatelství vypustit do světa knížku, ve které chybí tečky za větami a v některých slovech chybí nebo přebývají písmenka.

Napůlanděl
22.05.2017

Nádherné pokračovaní…spisovatelka to rozjela ve velkém…Spisovatelka se více ponoří do děje a zápletky, začne se více řešit problém, který se v knize probírá už od začátku, postavy lépe poznáváme a lži, krádeže a intriky jsou na denním pořádku.

bara9550
17.03.2017

Druhý díl jsem zhltla ještě rychleji, asi i kvůli tomu, že jsem ho našla v elektronické podobě a neviděla jsem, jak se mi před očima míhají stránky.
Knihu hodnotím spíš jako most mezi prvním a třetím dílem, na který jsem teď příšerně natěšená.
doufám, že bude happy end, i když jsem příznivcem spíše špatných konců, taky jim to oběma vysloveně přeji.
Něco mi ale říká, že to asi nebude ještě tak lehké.
Nonic, jdu číst :)
dávám 5 hvězd, protože se zkrátka nejde odtrhnout a jste ve zněti emocí. :)

antiutopie, dystopie dobrodružství

Veronica Rossi