Příběh dvou staletí

Alessandra D'Angeli touží po dobrodružství. Je unavená ze svého života v renesanční Florencii, kdy se musí podřizovat zkostnatělé morálce i očekávání ostatních. Jednou jedinkrát chce být sama sebou. A ze všeho nejvíc touží se znovu setkat se svou sestřenkou Cat, která za ní přišla z budoucnosti. A hvězdy vyslyší její prosbu. Alessandra se najednou ocitá v 21. století – ze všech stran na ni útočí podivné zvuky, lidé jsou naprosto skandálně oblečeni a zdá se, že se svět zbláznil. Avšak Alessandra ví, že jí hodiny neodvratně odtikávají čas, než se bude muset vrátit zpět do šestnáctého století, a tak si chce největší dobrodružství svého života pořádně užít. A co by to bylo za dobrodružství, kdyby nedošlo i na lásku?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/208985/pribeh-dvou-staleti-nCU-208985.jpg 4.2399

Mé sladké šestnácté století 2.

Literatura světová, Pro děti a mládež
Vydáno, CooBoo

A Tale of two centuries, 2013

Kniha Příběh dvou staletí

Ruru

Tak to byla bomba! Tato kniha se čte úplně sama ani o tom nevíte. Rozhodně doporučuji.

pip11

Druhá část příběhu cesty v čase, tentokrát o Alessandře. Velmi pěkné a povedené, užila jsem si to. Less se ocitne v současnosti a snaží se poznat a pochopit, jak to tady chodí a zároveň poznat to, co jí v její době nemohlo být dopřáno. Bylo to moc příjemné čtení a od první do poslední stránky jsem se bavila.

Noeni

Zajímavý příběh o cestování v čase, každopádně bych z ní asi byla nadšenější, kdybych ji četla již před pár lety. Jako oddechové čtení ale šla.

Amneris
03.12.2019

Po první knize jsem se velmi těšila na pokračování, ale nastalo zklamání. Knihu jsem se zapřením dočetla. Třetí díl asi číst nebudu...

Ivuska.09
22.09.2019

Autorka měla dost dobrý nápad: druhý díl série je tolik podobný tomu prvnímu a přitom vlastně úplně jiný. Cestování z minulosti do současnosti zase nabízí jiný pohled na věc. Oba díly mě bavily a pokud hledáte něco pohodového a nenáročného, tak je mohu doporučit.

Veruu95
26.08.2019

První díl mě bavilto o trochu víc, ale i tento jsem si užila. Less byla super a líbil se mi její vývoj. Konec mě mile překvapil a moc se mi líbilo, jak hrdinové přemýšleli nad možnými důsledky Alessandřina návratu/nenávratu.

Kami97
04.05.2019

Na tuto knihu jsem se po prvním díle moc těšila, ale bohužel následovalo zklamání. Příběh Less mě prostě nebavil. První díl byl stoprocentně lepší a ráda se k němu vrátím, ale druhý již znovu číst nebudu. Do poslední knihy se nejspíš ani pouštět nebudu.

oblakaknih
23.04.2019odpad!

Tak tohle byl boj!
Postavy byly trapné, nesympatické,... Navíc jsem v nich měla neskutečný zmatek.
Přestože má kniha přes 300 stran, děj byl zbytečně uspěchaný.
Celé to byl jen další klišé sladký příběh. A zmatený.
Nad většinou scén jsem jen obracela oči.
První díl jsem četla hodně dávno a líbil se mi, ale dnes mám na takové knihy zcela jiný pohled.

Za hranicí nevinnosti
Za hranicí nevinnosti