Můj ne tak sladký život

Cat Crawfordová chce být prostě normální – nebo aspoň tak normální, jak jen dcera hollywoodské celebrity může být. A zdá se, že osud jí přeje: má báječného přítele, její skvělá sestřenice Alessandra žije s nimi a její otec se plánuje podruhé oženit, díky čemuž by získala prima nevlastní mámu. Ale tyhle růžové výhledy samozřejmě nevydrží… Závěr romantické trilogie nejen o cestování v čase!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/230887/me-sladke-sestnacte-stoleti-muj-ne--70W-230887.jpg 3.7241

Mé sladké šestnácté století (3.)

Literatura světová, Pro děti a mládež
Vydáno:, CooBoo

My Not So Super Sweet Life (2014)

Kniha Můj ne tak sladký život

betule3

Po přečtení komentářů jsem se posledního dílu celkem bála o moc se mi do něj nechtělo. Po přečtení závěrečného dílu Hunger Games jsem ale potřebovala nějakou romanťárnu, a tak jsem prostě sáhla po první, která mi padla pod ruku. A musím říct, že zrovna něco takového jsem teď potřebovala. Ano, je to celkem předvídatelné, děj se točí pořád kolem toho samého, ale čert to vem, mně se to četlo skvěle. :)

oblakaknih
25. dubnaodpad!

Naprosto zbytečný díl.
Děj byl o ničem, nudila jsem se po celou dobu čtení. Romantická linka to stejné, klišé a nuda.
Na příběhu nebylo vůbec nic originálního, což jsem upřímně ani neočekávala.
Postavy opět nesympatické, trapné. Navíc jsem v nich zase měla zmatek.
Četlo se to dobře a (naštěstí) rychle. Autorčin styl psaní mi ale vůbec nevyhovoval. V příběhu byla spousta nesrovnalostí, opakovaly se stejné fráze pořád dokola.
Kniha byla neuvěřitelně předvídatelná.
Byla jsem ráda, že to mám za sebou. Nikdy víc.

Maruš.D
10.10.2018

Poslední kniha ze série je u mě na 3. místě. Nebyla špatná, je to takový delší epilog s pár zápletkami. Líbil se mi pohled jak Cat tak i Lucase. Cat se v této knize chovala trošku víc jako ta 16. Letá, což je pochopitelné, avšak po předchozích dvou knihách, kde byla rozumná, mi to k ní nesedí. Chápu její dilema a touhu po matce, která si to rozhodně nezaslouží. Jsem ráda, že vše šťastně dopadlo a také za to, že jsem knihy přečetla (za dva dny :D )

Mišule_11
30.09.2018

Poslední díl této série mi nepřišel až tak zajímavý jako dva předchozí, ale místy svá kouzla ten příběh měl..:) Nejvíce na nervy i lezla matka od Cat, která se vůbec nechovala, tak jak by matka měla a ještě navíc byla posedlá slávou a penězi..:/
Ale stejně jako Austin byl i Lucas kouzelným klukem, který stojí za tu pozornost! :)

zuzca.h
08.08.2018

Jako jo nejsem cílová skupina uznávám, ale i tak to by příšerné. neuvěřitelně přeslazené, bez děje a zápletly. První díl se dal díky cestování časem, druhý díl ještě jakž takž ale todle, nejhorší díl pomyslné série.

Silmarien
06.08.2018

Chýbalo tu cestovanie časom, chýbali tu historické vsuvky a tak z toho ostal presladený teenagerský príbeh bohatých detí z Hollywoodu. Všetko dobre dopadne a happily ever after.

Meridea
15.07.2018

Bohužel i pro mě byl tento díl slabší, ale i tak plný překvapení. Doufám, že se dočkáme dalšího, perfektního dílu! Za přečtení rozhodně stál :-)

gaguc
06.06.2018

bylo to krásné avšak se to nevyrovná předchozím dílům

pro dívky cestování časem láska

Rachel Harris

Rachel Harris