Můj ne tak sladký život

Cat Crawfordová chce být prostě normální – nebo aspoň tak normální, jak jen dcera hollywoodské celebrity může být. A zdá se, že osud jí přeje: má báječného přítele, její skvělá sestřenice Alessandra žije s nimi a její otec se plánuje podruhé oženit, díky čemuž by získala prima nevlastní mámu. Ale tyhle růžové výhledy samozřejmě nevydrží… Závěr romantické trilogie nejen o cestování v čase!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/230887/me-sladke-sestnacte-stoleti-muj-ne--70W-230887.jpg 3.7257

Mé sladké šestnácté století 3.

Literatura světová, Pro děti a mládež
Vydáno, CooBoo

My Not So Super Sweet Life, 2014

Kniha Můj ne tak sladký život

Ruru

Tak tato série byla skvělá. U žádného dílu nebyl problém se začíst ba naopak. Všechny díly jsem přečetla jedním dechem a všechny byly úžasné. 100% doporučuji.

Haňulilinka

Když jsem si četla komentáře, tak se mi do tohoto dílu moc nechtělo, ale předčil všechna má očekávání. Pro někoho to může být zbytečný doplňkový díl, ale já jsem ráda za úplné zakončení série.

knihomolka27

(+ SPOILER) Asi mi úplně nepřísluší knížku hodnotit hvězdičkami, protože druhý díl jsem vůbec nečetla. A třetí jsem přečetla přímo rychlostí blesku. Né proto, že bych nemohla přestat a musela jí přečíst na jeden zátah, ale ten blesk myslím doslova.....hodně jsem přeskakovala. A evidentně jsem tím o nic nepřišla jen jsem si prodloužila čas na čtení lepších knížek.

Jednička je ještě vcelku zajímavá, ikdyž tam má hodně těch ikdyž........dvojka se u mě nekonala, protože mě zhrozila její tlouštka(jednička mě nezaujala tak moc abych se prokousávala takovým množstvím stránek) ale nakonec jsem si řekla, že chci přece jenom vědět jak to dopadne a pustím se do hubenější 3.

Kdybych knížku přečetla celou slovo od slova tak bych , to asi dokonce brala jako ztrátu času. Dost to připomíná stále nová a nová pokračování kultovních sérií, která jsou úplně zbytečná , a jenom vysávají popularitu z dílů předešlých.......nic se tam neděje, děj se nikam neposouvá, hned po druhé stránce víte jak to dopadne, postavy se tam motají kolem jedné věci jako kolem horké kaše, chovají se na ránu .......potenciál s cestováním časem se rozplynul někam do nenávratna, nechápu proč ho autorka když ho měla v jedničce nevyužila i dál......takhle to byl jen velmi opravdu velmi nudný příběh takřka o ničem, který naivní, nevyspělá pubertačka nafukuje do nebeských výšin, ikdyž nemá prakticky co.......což působí samozřejmě trapně a ani ostatní postavy, chovající se jinak než v předchozích dílech to nezachrání

Autorky se, ale musím zastat.........na rozdíl od opičících se filmařů co nemají úctu ke starým klasikám a dál je vesele kazí jenom kvůli penězům. Na autorce je vidět , že píše, protože píše prostě ráda. A to je nejdůležitější, aby to člověka bavilo. Nemusí se to líbit všem, především záleží na samotné autorce......

lily_maleckova

Celá série se mi moc líbila a užila jsem si ji ❤️ u prvního dílu jsem měla trochu problém se začíst, každopádně druhý díl byl skvělý a závěr série je bezvadný ???? moc roztomilá série, doporučuji

pip11

Je pravda, že tento díl už nebyl až tak poutavý jako dva předchozí, ale i tak to bylo pěkné.

Ivuska.09
22.09.2019

Pokud třetí díl série vynecháte, nic se nestane. První dva byly určitě lepší a postačí. Na druhou stranu chcete-li vědět, jak příběh Less a Cat pokračuje, tak těchto dvě stě stránek budete mít přečtených za chvilku.

Veruu95
28.08.2019

No, myslím, že kdyby autorka skončila druhým dílem, udělala by líp.
Ne, že by příběh byl špatný, ale bylo to hrozně klišé a skoro nic se tam nedělo.
V podstatě jen čekáte, až se stane to, co už od začátku víte.
U knihy jsem si odpočinula, ale tak nadšená jako z prvních dvou dílů, jsem z ní nebyla, proto hodnotím 3*.

betule3
12.05.2019

Po přečtení komentářů jsem se posledního dílu celkem bála o moc se mi do něj nechtělo. Po přečtení závěrečného dílu Hunger Games jsem ale potřebovala nějakou romanťárnu, a tak jsem prostě sáhla po první, která mi padla pod ruku. A musím říct, že zrovna něco takového jsem teď potřebovala. Ano, je to celkem předvídatelné, děj se točí pořád kolem toho samého, ale čert to vem, mně se to četlo skvěle. :)

Pán Stínů
Pán Stínů