Umění předstírat

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Podle kluků na fairfieldské akademii existují dva druhy holek – ty na trvalý vztah a ty na nezávazné randění a užívání si. Sedmnáctiletá Alyssa je rozhodně ten první typ – a upřímně touží to změnit. A tak zahájí svou radikální proměnu, jejímž cílem je Justin Carter, největší krasavec a lamač dívčích srdcí. A aby si ji vůbec všiml a ona se zařadila mezi oblíbené holky na randění, přemluví svého kamaráda Brandona, populárního sportovce, aby předstírali, že spolu chodí. Zprvu nevinná hra na šťastný pár postupně přerůstá v něco mnohem víc – v něco, co navždy může zničit jejich dlouholeté přátelství i Alyssinu snahu stát se někým jiným....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/260441/umeni-predstirat-WLL-260441.jpg 3.9475
Série

Umění předstírat 1.

Žánr
Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, CooBoo
Orig. název

The Fine Art of Pretending, 2014

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (86)

Kniha Umění předstírat

Přidat komentář
vlkove
30. října

Musím říci, že kniha mě příliš neoslovila. Bylo to prostě slabé. Hlavní hrdinka hodně naivní, příběh celkem o ničem. V tomto žánru už jsem četla mnoho a mnoho lepších knih. Určitě je kniha určena mladým čtenářkám okolo 13 - 15 let.

etell
31. července

Pekný príbeh, kniha určená pre mladé čitateľky, ale bavila ma. Prečítaná za jeden večer/noc.


petulkapeta
07. července

krasny romanticky přiběh,četl se sam a chapu ztratit kamarada je někdy to nejhorší co se může stat,ale o to je to lepší když se stane z něj vaš přitel,vaše laska..

AniDi
14. května

Nádhera, naprostý potižek ze čtení. Nenáročná jednohubka pro romantické duše z prostředí střední školy. Nechápu tak nízké hodnocení, je možné, že mi právě úplně sedla ale kniha měla krásný děj, hlavní hrdinka byla moc prima, děj mě vtáhl od začátku až do konce a ta chemie mezi ní a jím byla nepřekonatelná. Prostě krásný zážitek.

Reniee
09. února

Klasický nenáročný příběh pro náctileté. Ničím mě nezklamal, ale ani buhvijak nezaujmul. Je to takový průměrný příběh ze středoškolského prostředí.

Efeméra
30.10.2019

Tahle knížka je podle mě na podobné úrovni jako autorčino Mé sladké šestnácté století. Občas jsem měla chuť hlavní hrdiny proplesknout a všechny peripetie by snadno vyřešil jeden upřímný rozhovor. Autorka v příběhu nejde nikam hluboko, je to jen o cestě hlavní hrdinky k poznání, jak by samu sebe měla vnímat. Nic, co by mě ohromilo, ale čtení tohohle romantického contemporary bylo v každém případě hezké zpříjemnění dne.

JadeyBristow
17.09.2019

Nenáročná kniha. Velmi. Bohužel na můj vkus se děj velmi táhl. Vše by se vešlo tak do poloviny knihy, ten zbytek naprosto zbytečný.

Jája92
15.09.2019

Má první kniha od této autorky. Zaujala mě sympatickou obálkou a zajímavým námětem. Kniha se četla sama, zvládla jsem ji za jeden večer. Aly se mě hned od počátku líbila. Ideální kniha na odpočinkový večer.

1

Doporučujeme

Píseň zimy
Píseň zimy
Zelená jako smaragd
Zelená jako smaragd
Sníh nebo popel
Sníh nebo popel
Pán stínů
Pán stínů