Historie nás dvou

Jeden školní úkol. Jedna druhá šance na lásku. A jeden kluk, co se snaží znovu získat srdce dívky, kterou miluje. Justin má tajemství. Není takový lamač srdcí, za jakého ho považovali. Miluje pouze jednu dívku, které ale zlomil srdce, a postaral se o to, aby mu už nikdy neodpustila. Ale i tak se pokusí ji při posledním školním úkolu získat zpět. Peyton je lhářka. Předstírá, že je v pořádku, ale není. Snaží se udělat cokoli, aby zapomněla na Justina. A odpočítává dny do konce školy, aby mohla začít nanovo. Ale ještě předtím s ním bude muset bohužel vypracovat jeden školní úkol…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/314916/historie-nas-dvou-Yf5-314916.jpg 4173

Umění předstírat (2.)

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, CooBoo

The Natural History of Us (2016)

Kniha Historie nás dvou

Akléda_

Mám romantické knížky ráda, ale tohle byl bohužel průměr. Kdyby byla o 200 stran tenčí, byla bych nadšená, ale takhle se pořád jen skákalo z minulosti do přítomnosti a vždycky když se schylovalo k odkrytí nějakého tajemství tak to bylo rychle pryč. Bohužel, čekala jsem víc.

Lofda
30.12.2018

Nejdřív jsem myslela, že knížku odložím, nešlo mi to.. Ale pak mi najednou začal příběh utíkat a vyklubala se krásná milá romantika. Nic převratného, žádný velký zvrat, vlastně jsem tušila kudy, jak a proč se jejich příběh bude ubírat.. Nejspíš nenajdu důvod se k této knížce vrátit, ale přesto jsem se párkrát přistihla, jak se u čtení culím a těším se co bude dál.. A to je přesně ten důvod proč mám takové knihy ráda.. Takže nakonec dávám možná přehnané, ale 4 hvězdy ;-)

Karola050716
07.12.2018

Oddechová četba, která vám v hlavě nezůstane. Příběh mě bavil, i když jsem si musela zvykat na styl psaní i hlavní postavu. Je to čtivé, dvě časové linky jsou fajn, ale když dočtete, tak tam není nic, na co byste vzpomínali, žádná specifická scéna, nálada atd. Takže jako zábavný oddych v pohodě, kdo má víc načteno a čeká trochu víc, ať sáhne po něčem jiném.

silvinka12
13.10.2018

Jelikož jsem předešlý díl četla před celkem dlouhou dobou, nemůžu to tyto dvě knihy nějak do datailu porovnávat. Ale tahle kniha mi přišla více zaživnější přeci, než Umění předstírat. Taky se mi moc líbilo střídání součastnosti a minulosti, i když ze začátku jsem se nemohla v tom zorientovat. Další nádherná kniha od této autorky.

Meridea
09.07.2018

Opět skvěle napsaná kniha. Tato spisovatelka je výborná :-)

syky245
04.05.2018

Kniha je psaná hezky, jen pro mladší čtenáře

veveronka
25.02.2018

výborné jako vždy

Wewe007
23.02.2018

Četla jsem první tenhle díl a taky mi přišel o dost lepší. Prolínání minulosti a současnosti bylo rozhodně zajímavé, autorka to umístila vždy do nejnapínavějšího místa, až jsem to musela přeskočit, abych věděla, co se stane. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout, půjčila jsem ji i kamarádce a ta se do ní zamilovala stejně jako já. Za mě jedna z mých nejoblíbenějších knih