Historie nás dvou

Jeden školní úkol. Jedna druhá šance na lásku. A jeden kluk, co se snaží znovu získat srdce dívky, kterou miluje. Justin má tajemství. Není takový lamač srdcí, za jakého ho považovali. Miluje pouze jednu dívku, které ale zlomil srdce, a postaral se o to, aby mu už nikdy neodpustila. Ale i tak se pokusí ji při posledním školním úkolu získat zpět. Peyton je lhářka. Předstírá, že je v pořádku, ale není. Snaží se udělat cokoli, aby zapomněla na Justina. A odpočítává dny do konce školy, aby mohla začít nanovo. Ale ještě předtím s ním bude muset bohužel vypracovat jeden školní úkol…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314916/big_historie-nas-dvou-Yf5-314916.jpg 3.9243

Umění předstírat 2.

Lenka2533

Fajn oddechovka :)

jitka_dankova
29.11.2021

Knihu jsem přečetla, ale není to nic pro mne. Jde o příběh o tom, jak se dva znovu dají dohromady. Celou knihou se prolínají dvě časové roviny, jedna teď a druhá před třemi lety, a to bylo pro čtení hrozně nepříjemné. Mátlo mne, kde zrovna jsme a co se děje, těžko jsem se začítala do toho děje, když pořád skákal tam a zpátky. A nejde ani o nijak zvlášť extra romantiku. Autorka ale jinak píše hezky, takže chápu, že se v knize někdo najde a zaujme ho, pro mne to ale moc není.

makik111
16.10.2021

Moc pěkné čtení, mnohem lepší než Umění předstírat.

princesse
02.10.2021

Opět se dobře četlo a líbilo se mi o trochu víc než první díl. Opravdu nenáročná oddechovka. Rodinný život hlavního hrdiny tedy opravdu "k nezaplacení". I když vím, že jsou na tom lidé i hůře, tak tohle je opravdu rozjezd do života. Nejde se mu nedivit jak pro něj muselo být těžké vidět jak by to mělo být.

AlixPrincess
01.07.2021

(+ SPOILER) Je to už nějaká doba, co jsem knihu četla, ale tohle si pořád pamatuju:
Vážně hrůza. Děj totální klišé, konec předvídatelný, hlavní postavy neuvěřitelně hloupé a divné. Být po mém, oba by skončili v blázinci. A ta "katastrofa" v prváku, to bylo jen, že se Justin líbal s jinou holkou. A to ještě jen jako. Když už jsme u Justina, jaktože Peyton nejdřív chce, potom ji nechce a nakonec zase chce? Děj byl rozvláčný, spousta nudných pasáží, kde se nic nedělo. Když jsem dočetla asi do poloviny knihy, vzdala jsem to. Podívala jsem se, jak to skončilo a s tím jsem ji odložila.

lucakuca
01.03.2021

Studentská lovestory. Ten příběh se udil. Pomalu, pomalu, pomalu. Sem tam trocha kouře a po pár ochutnávkách z minulosti, nastal kýžený výsledek :-) "Moje moje moje!" a taky "Seš moje všechno!"

laura
28.12.2020

Nevím proč, ale byla jsem trošku zklamaná. Asi jsem čekala něco jiného. Nebylo to špatné, ale ani nijak výrazně úžasné, jak jsem očekávala. Každopádně příběh, který se hezky čte, ale za pár dní si na něj už možná nevzpomenete.

Janca001
20.12.2020

Tato knížka mě vážně bavila. Líbila se mi v ní zahrnuta minulost, což tu knížku vždy obzvláštní. Příběh byl poutavý a hezký. Pro milovníky romatiky doporučuji. ;)