Historie nás dvou

Jeden školní úkol. Jedna druhá šance na lásku. A jeden kluk, co se snaží znovu získat srdce dívky, kterou miluje. Justin má tajemství. Není takový lamač srdcí, za jakého ho považovali. Miluje pouze jednu dívku, které ale zlomil srdce, a postaral se o to, aby mu už nikdy neodpustila. Ale i tak se pokusí ji při posledním školním úkolu získat zpět. Peyton je lhářka. Předstírá, že je v pořádku, ale není. Snaží se udělat cokoli, aby zapomněla na Justina. A odpočítává dny do konce školy, aby mohla začít nanovo. Ale ještě předtím s ním bude muset bohužel vypracovat jeden školní úkol…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314916/historie-nas-dvou-Yf5-314916.jpg 3.9218

Umění předstírat 2.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, CooBoo

The Natural History of Us, 2016

Kniha Historie nás dvou

jitkapeldova
předevčírem

Takový lehce podprůměrný románek pro náctileté..
Úplně me moc nebavilo, jak děj skáče z minulosti do přítomnosti..

petulkapeta

Jejich historie byla zajimava a trosku zapletene,ale jejich budoucnost to bylo jeste lepsi..miluju kdyz prvni jednaji a potom mysli,ale co by se od nich chtelo v 15 a pozdeji..no byla jsem rada,ze jsi to Payton nechala vysvětlit bylo načase..a Justin se mi tu libil vic jak v predchozim dile

Reniee

O něco lepší než umění předstírat. Fajn oddychovy středoškolský románek.

Jája92
21.09.2019

Nedlouho po té, co jsem si přečetla první díl, jsem se s nadšením pustila do dalšího. A ano i tady jsem opět setkala s vyprávěním hlavních hrdinů zvlášť, které se mi vcelku zalíbilo. I když musím říct, že Justina jsem si až tak moc neoblíbila oproti předešlému hrdinovi v prvním díle. Prostě mi tolik nesedl a vadilo mi i jeho chování. Se stejným pocitem jsem se setkala i u Peyton. Zajímavá linka děje, ale nechce se mi věřit, že by taková holka překousla styl kluka jako je Justin. Mám ovšem ráda knihy, které se odehrávají ve školním prostředí. A bylo fajn se setkat i s postavami z prvního dílu. Taková milá oddechovka.

luzajickova
10.09.2019

Justin byl mnohem hodnější a sympatičtejší než v Umění předstírat
Příběh mě bavil kniha se četla velice příjemně a hlavně rychle :)

Veruu95
08.09.2019

I druhou knihu ze série jsem si užila. Těšila jsem se na Justinův příběh a v této knize se mi líbil daleko víc, než v předchozí. Super bylo, že se objevovaly i postavy z první knihy :)
Moc příjemné čtení, nijak náročné, předvídatelné, ale odpočinete si u toho a pokud v sobě máte aspoň trochu romantické dušičky, nebudete litovat, že jste se do knihy pustili.

prcek19
17.06.2019

Jednoznačně lepší díl než první..musím říct, že tento Justin se mi líbil daleko více, než v předchozím díle

malazluta
14.06.2019

Průměrná romantická kniha pro náctileté.

Láska & gelato
Láska & gelato