DariDerek DariDerek komentáře u knih

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Proc nudne knihy maji 600 stran a vic a neco tak bozskeho, vtipneho a dokonaleho jich ma tak malo??? Hrisne malo!!!! :(( hluchavka-srabska kopriva

02.12.2014 5 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Ja nechci konec, ja nechci koneeeec

01.12.2014 5 z 5

Spící město Spící město Martin Vopěnka

Zvlastni....ale pritom dobre....bizardni,ale pritom mile...myslim si,ze to nemuze urazit....ale neni to nic, k cemu se vratim... ale nelituju casu straveneho s touto knizkou ☺

30.11.2014 4 z 5

Proč? 13x proto Proč? 13x proto Jay Asher

No nevim zvlastni knizka....svym zpusobem, jejim osobitym vypravenim byla dokonala,ale sem tam jsem se i ztratila, nevedela jsem o co presne jde...ale celkove dobry ☺

30.11.2014 4 z 5

PS: Miluju tě PS: Miluju tě Cecelia Ahern

Oh la laaa ☺ skvely....zadny prehnane sladke dilo, ale perfektni kniha s dejem, vtipem a tou pravou laskou ☺

23.11.2014 5 z 5

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Musi to pokracovat, musi,musi a musiiiiiii :)) ja je nechci opustit!! Dokonaleeeeee!!!!!!

19.11.2014 5 z 5

Ostrov poslušnosti Ostrov poslušnosti Marina Anderson

Odpad....

18.11.2014 odpad!

Touha Touha Margit Sandemo

Ty jo, naprosta bajecnost :) a oni jako nejsou prelozeny dalsi dily? To je hanebnost! Nechat mne takto zklamanou a v ocekavani co dal... kazdopadne vyborna cetba, doufam, ze brzo narazim na dalsi paradicku! ☺

15.11.2014

Propast Propast Margit Sandemo

Pane boze!! Nebo spis oooo satane???!!!!! Prokleti, omlouvam se vam, ze jsem si vas tak dlouho nevsimala!!!!!

12.11.2014 5 z 5

Hon na čarodějnice Hon na čarodějnice Margit Sandemo

Jeste lepsi nez prvni!!! A ta Sol je dokonalaaaaa :)

09.11.2014 5 z 5

Morová rána Morová rána Margit Sandemo

Dlouho mi lezela doma a porad jsem se nerozhoupala ji zacit cist...pred dvema dny mi odesla ctecka do vecnych cteckovych lovist a narychlo jsem tuhle knihu nahrala na tablet...cesta na skoleni cekala...a me cekalo prekvapeni, jak je to naprosto dokonala a uzasna kniha!!!!!

07.11.2014 5 z 5

Navždy Navždy Lada Jánská

Tak ja jsem s knihou spokojena, i kdyz hooodne podobne stmivani, tak klobouk dolu pred ceskou tvorbou :) alex mel stejnou povahu jako ja a lily je muj pritel povahove :D takze supr trupr :D

02.11.2014 5 z 5

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Naprosto, naprosto, naprosto naprostá dokonalost :)))

31.10.2014 5 z 5

Jednou provždy Jednou provždy Kiersten White

Tento dil mi prisel nejslsbsi, dokonce jsem mela chut chvilkama odlozit knihu...ale konec stal za to, jsem rada, ze jsem odolala nutkani duse knihu odlozit a docetla jsem a tim jsem uspesne zavrela branu :))

27.10.2014 4 z 5

Nikdo není bez viny Nikdo není bez viny Kiersten White

Super pokracovani, jen mozna me trochu zarazilo, ze si hlavni hrdinka nechavala nektere veci pro sebd, ale ano, musime mit tu knihu dost tlustou :)) jsem spokojena, jdu na treti dil,ten musim zvladnout rychle, jsem zvedava, jak todopadne... a ten georgetown jsem necekala, bylo to prekvapujici, ze v knize neni happyend i v tomto :D

19.10.2014 5 z 5

Zlodejka duší Zlodejka duší Kiersten White

I když jsem stará rachotina, mě se tahle knížka moooc líbila, spokojenost :D jdu na další díííl :D a líbí se mi jméno VIVIEN :D

11.10.2014 5 z 5

Mě se kniha líbíla, ze začátku jsem měla i pocit "strachu", ale na konci to byl oddych, ale napínavý. Líbila se mi a určitě doporučím dál :) no a těším se na podivné město :)))

07.10.2014 5 z 5

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

Naprostý luxus, z téhle série jsem nadšená :)

28.09.2014 5 z 5

Kruh ohně Kruh ohně Michelle Zink

Ukončení série fajn, ale ten konec už mi přišel trošku táhlý a vlastně Lia asi ani nic neudělala, nechci tu spát spoiler, takže jen napíšu, že mě ten konec trochu mrzí :D
ale jinak super :D

13.09.2014 4 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Dloho, moc dlouho, mi tato kniha ležela bez přečtení a bez zájmu a teď se biju do hlavy proč???!!!! P.ary-děkuji za doporučení a vám všem ostatním říkám, je to luxus!! jsem z knihy nadšená, naprosto :) má to děj, tekly slzy, má to spád, smála jsem se, je to výborný příběh.

27.08.2014 5 z 5