Hon na čarodějnice

Druhá kniha této fascinující ságy líčí další osudy Silje a její rodiny stižené pradávnou kletbou. Zprvu poklidný život se náhle a dramaticky změní a všichni jsou opět na útěku. Hledání nového domova pro ty, kdo jsou stíháni světskými i církevními úřady, však vůbec není snadné. Ubrání se Silje a její rodina nástrahám inkvizice, pro kterou je i sebemenší jinakost záminkou pro mučení a zabíjení nevinných? Nechte se pohltit silným příběhem, který oběhl celý svět. Přeložila Olga Zumrová....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/4567/hon-na-carodejnice-4567.jpg 4.4227

Sága prokletých 2.

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno, Fragment (ČR)

Heksejakten, 1982

Kniha Hon na čarodějnice

Luigi1

Moc pěkné čtení i se strhujícím dějem.

Janet11
21.11.2015

I druhý díl se dobře četl, charaktery postav jsou lépe propracované, zejména Sol se zde začíná projevovat. Jsem zvědavá na pokračování, takže kniha splnila svůj účel.

1v8na
22.12.2014

Příběh byl velmi emotivní. Byl plný lásky, přátelství a porozumnění. Jen mě trochu štve Sol

DariDerek
09.11.2014

Jeste lepsi nez prvni!!! A ta Sol je dokonalaaaaa :)

Arin
05.10.2014

Skvělá :)

ina77
28.07.2014

Hm,tak zase o něco lepší než první díl,jsem zvědavá na třetí!

ValKing
01.07.2014

Tak upřímně se mi díl líbil více, než předchozí, ačkoliv zajímavým ho dělaly spíš jen Sol a Charlotte s matkou. Zápletka s inkvizicí nebyla špatná, jen jsem si představovala, že se to "rozjede" ještě trošku víc. Ale vztah Silje a Tengela mě opět dost zklamal. Bella a Edward ze Stmívání měli snad nejrůžovější a nejsladší a nejneúnosnější vztah co znám a upřímně, i oni se někdy pohádali. Takovýhle vztah je nereálný, je mi proti srsti to číst a navíc mi tam nějaká hádka chybí, čekala jsem na ní, na nějaký náboj. Pokud si další díl přečtu, bude to jen kvůli Sol, protože na tu jsem tedy opravdu maximálně zvědavá. :)

lucie.8
21.06.2014