Propast

Ve třetím díle se setkáváme s téměř dospělými dětmi Silje a Tengela. Dvacetiletá Sol se touží podívat na místo, kde se podle legend soustřeďují magické síly. Díky svým nadpřirozeným schopnostem se začíná dostávat do konfliktů se společností prohnilou pověrami a předsudky. Tengelova rodina však i nadále drží pevně při sobě. Dokáží překonat další nesnáze, které jim do cesty postaví osud a ostatní lidé? Nechte se pohltit silným příběhem plným překvapení a nečekaných zvratů! Přeložila Olga Zumrová....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/80_/8098/propast-8098.jpg 4.4172

Sága prokletých (3.)

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno:, Fragment (ČR)

Sagaen om Isfolket 3 - Avgrunden (1982)

Kniha Propast

postrach

Tradicne dobre napsany dil.pokracovani rodinne sagy.Taky se tesim na 4 dil-zaver knihy.

takana
10.10.2017

Kniha se mi líbila stejně jako předchozí díly.

1v8na
22.12.2014

Příběh byl pěkný a moc smutný. Chudák Sol, je mi jí líto... jsem zvědavá na čtvrtý díl.

DariDerek
12.11.2014

Pane boze!! Nebo spis oooo satane???!!!!! Prokleti, omlouvam se vam, ze jsem si vas tak dlouho nevsimala!!!!!

lucie.8
21.06.2014

Povedený díl z výborné ságy. Potěšilo mě, že Sol dostala hodně prostoru.

Merlinit
20.03.2014

Nečtu sci-fi ani fantasy a neznám severské autory, I přesto, že tato kniha byla to jediné, co se mi z celé ságy (mj ságy také neoblibuji) dostalo do rukou, velmi příjemně překvapila.

adelinka
29.06.2013

tretia časť tiež nesklamala....stále napätie, kde je dej zameraný už na takmer dospelé deti Silje a Tengela.....ich nevlastná dcére (Tengelova neter) sa učí ovládať svoje čarodejnícke schopnosti.....

Čarodějka0458
23.08.2012

Tato kniha se mi líbila tak jako předchozí díly.. Bylo to napínavé. Hodně mě překvapilo že hlavní hrdninové jsou už starší, také mě velice překvapil smutný konec. Ale jinak doporučuji přečíst :))

norská literatura

Margit Sandemo