Navždy

Když Lily poprvé potkala Alexe, nevěděla, koho má před sebou. Netušila, že ten, kdo jí zdánlivě nezištně pomáhá, má své vlastní, temné důvody. I když se tomu brání, učaroval jí. Nesmrtelný Alex se rozhodl, že mu bude Lily patřit, ale zdá se, že jenom jeho rozhodnutí nestačí. Přestože se křehká dívka zdá tak bezbranná, má silnou vůli. Váhá mezi tím, co získá, a tím, co by mohla ztratit. Alexovi nepřátelé ale nespí a Lily se nevědomky stává figurkou na šachovnici dávné pomsty. Je láska, která se mezi ní a Alexem rozhořela, dost silná, aby společně překonali všechna nedorozumění a nebezpečí? Mají ti dva nějakou naději na společný život navždy, nebo se jejich cesty pouze osudově protnou v jediném, prvním a zároveň posledním společném okamžiku?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/140538/navzdy-140538.jpg 3.756

Kniha Navždy

lucie2952
17.04.2018

První polovina knihy byla úžasná. Nemohla jsem přestat číst, ale druhá polovina knihy mě naprosto zklamala! Jak Alex odjel, tak mě kniha moc nebavila a nakonec jsem knihu odložila. Nedokázala jsem knihu dočíst, protože Lily mi začala lézt na nervy, když se z ní stala upíra. Za mě velké zklamání.

kendllajf
10.06.2017

Nemám ráda upíry, ale tohle bylo docela úžo. Ze začátku mi připadala Lily jako ohýbatelná hmota v rukou ho. Ne připadala, ona taková byla. postupně ho začala milovat, pak zase ztratila lásku k němu, pak zase našla, pochybovala a všichni víme, jak to dopadlo. příběh byl celkem o ničem, až na to s Vladanem, ale aspoň romantiku to neztratilo.

Jananaj
07.10.2016

Doporučím spíš mladším ročníkům, za mě takové naivnější oddechové čtení. Uvítala bych víc vybrousit dialogy :-)

luckomar
10.09.2016

Knížku jsem přečetla zejména proto, že autorka je moje bývalá učitelka na právo. Knížka mě zaujala a především asi proto, že jsem nečetla žádné Stmívání a podobné žánry, a proto to bylo pro mě něco nového. Líbil se mi popis prostředí, do kterého byly hlavní postavy zasazeny a člověk si mohl jen krásně přestavovat. :)
Za mě 5 hvězd, protože autorka je plně vytížená žena, která si splnila svůj sen a podpořila českou tvorbu. ;)

olinkaAB
19.08.2016

Dnes jsem začala číst Kelta a tohle jsem přečetla už předtím. Nemůžu s pomoct, ale autorka opakuje stále stejné motivy, které si načetla ve Stmívání. Je to škoda. Proč jsou pořád všude cáry mlhy a strach a vše, co už jsme někde viděli? Co takhle něco originálního a zapojit fantazii.

CHESS
14.06.2016

Očekávala jsem podobnou slátaninu, jako upíří deníky. Možná se to trochu v něčem podobalo, ale jinak se mi děj líbil a autorka to pojala velice dobře. Opět jsme u té holčičí naivity a předvídatelnosti, ale vynahrazoval mi to nekompromisní a drsný Alex. Takže, u mě dobrý :) A mám k tomu i takový malý bonus: Autorka je učitelka a náhodou chodíme ke stejné kadeřnici a když jsme si takle jednou povídaly, zmínila jsem se, že jsem upíří knihomol a ona na to: Jo ke mě chodí jedna profesorka a ta píše podobný věci... a už to bylo. Přinesla jsem si knihu a zpátky jsem jí dostala s podpisem a milým věnováním :)

Beni
28.02.2015

Nevím, opravdu nevím, jak mám hodnotit.

OBSAHUJE SPOILER!!!
Kniha byla stále o jednom a tom samém - Alex odešel pro mé dobro, abych se rozhodla, stýská se mi po něm. Alex je tu, já se ho však bojím a nechci, prostě nechci být upír. Ani už jsem nepočítala, kolikrát se toto stalo. Zbytečné natahování příběhu - nějaká ta zápletka mohla přijít už tak o 100 stran dříve.
KONEC SPOILERU

Další věc, co mě na knize rozčiluje, je ta snaha o napodobení Stmívání (pro mne, jako milovníka Stmívání, se to však moc nepovedlo).

Z mého pohledu je to zatím tak na 2 hvězdičky, škoda - knihy o upírech vážně jinak můžu....

DariDerek
02.11.2014

Tak ja jsem s knihou spokojena, i kdyz hooodne podobne stmivani, tak klobouk dolu pred ceskou tvorbou :) alex mel stejnou povahu jako ja a lily je muj pritel povahove :D takze supr trupr :D