DariDerek DariDerek komentáře u knih

Nenasytná Nenasytná Meg Cabot

Nevím,proč tolik negativních nebo neutrálních kritik k této knize. Myslím si,že je to mistrovské dílo spisovatelky! Hrozně se mi líbilo její pojetí upírů, myšlení Míny a hlavně to, že uvažovala rozumem :)) Já jsem naprosto spokojená :)

07.09.2013 5 z 5

Procitnutí Procitnutí Lisa McMann

Není to těžká kniha, taková "vláčná" :o)) Jako že další díl si určitě přečtu, ale není to nic, na co bych se třepala :o) Ale nápad ohledně snů není špatný, ba dokonce bych napsala, že docela geniální :o) A zase si představuju jak já bych chtěla tuhle funkci :o))))

02.09.2013 3 z 5

Krásné zlo Krásné zlo Rebecca James

Tak takovou Alici bych ve svý životě fakt "chtěla" ... Kniha super, děj, spád, napětí, romantika (chvilkama), no dobrý :) Je sranda, jak je všechno se vším propojené v té knize, líbí se mi, doporučuju :)

29.08.2013 5 z 5

Bitva o Hex Hall Bitva o Hex Hall Rachel Hawkins

Tleskám, tleskám, série je to hezká, ale když to nepokračuje, tak si připadám jako nedochozená stezka :o))) Krásné ukončení, perfektní třetí díl a o tom, jak moc mě to bavilo svědčí i to, že jsem tři knihy přečetla za tři dny :D jsem dojatá, spokojená a je moooc fajn :) Strhující poslední díl, perfektum!!!! :D

28.08.2013 5 z 5

Démon z Hex Hall Démon z Hex Hall Rachel Hawkins

Ty jo, ty jo, ty jo :)) To je napínavé, to je šílené, nevděční zmetci se tam objevili, hnusáci, podrazáci, ale je tam i to, co jsem chtěla :o)) No dobrý, dobrý :o)) Doporučuju, parádička :)

26.08.2013 5 z 5

Čarodějnice z Hex Hall Čarodějnice z Hex Hall Rachel Hawkins

Sice to je asi pro mládež, ale já to žeru!!! :D Já se tak začetla, že jsem i oběd vynechala :o)) Je to jednoduše napsaná kniha s dějem, který má spád, nechybí romantika, samozřejmě nějaké to trápení a upíří lesba je nejlepšíííííííí!!!!!!!! :o))))

26.08.2013 5 z 5

Na vine sú hviezdy Na vine sú hviezdy John Green

Tak jo, takže.........hm.....fuuuu........noooooo, oukej..........hodnocení........komentář.....hmmmm... nevím, jak začít..... Pěkná knížka, citlivá, smutná, srandovní (místy), ale přitom hrozně depresivní.... Já nevím, já ani nebrečela... Já jsem asi sobec.... Já opravdu nevím, jaký komentář napsat!!!!!
Prostě si ji každý přečtěte a udělejte si obrázek sami!!!!!!! :o)

Ale přidám něco.... "A já jsem se zamilovala, jako když člověk usíná..Pomalu a pak najednou docela"

22.08.2013 4 z 5

Odhalení Odhalení Melissa de la Cruz

Tahle série se mi líbí prostě :) Ale jak je u mě zvykem, závěřečný díl opět nemám, takže nezbývá mi nic jiného než čekat, až se mi dostane do ruky :o)))

21.08.2013 5 z 5

Jestli zůstanu Jestli zůstanu Gayle Forman

Prvních 100 stránek jsem si uvědomovala, co všechno mám a neřeším, jak jedna chvíle může zničit něco, co člověk bere jako samozřejmost....
Jednoduchá knížka, hraje na city, já posledních 20 stránek probrečela, už jen pro to, že mám mámu, tátu a mladšího brášku, který je blonďák a představila si to všechno, co se může stát....
Dobrá, příjemná a hlavně dojemná knížka.... doporučuju :))

19.08.2013 5 z 5

Krvavý karneval Krvavý karneval Melissa de la Cruz

Zdárné pokračování prvního dílu. Děj ubíhá rychle, pořád se něco děje, člověk se nenudí. A ta Mimi... :) uuuu :) pokračujem v jízdě :D

19.08.2013 4 z 5

Modrá krev Modrá krev Melissa de la Cruz

Docela dobré. Líbí se mi pojetí upírů tímto způsobem. Je to docela fajn, proplétání minulosti, co, kdy, kde a poté spojení s realitou, s dobou v NY, kde Schuyler van Alen zrovna je. Myslela jsem si, že mě tohle bavit nebude, ale mýlila jsem se a čtu další díl....jdu hledat dědečka do Itálie... :)

19.08.2013 4 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

aaaa uuuuuuu oooooo CH ....... naprostá dokonalost, naprosto dokonalééé :) já nevím, ale já si tuhle knížku naprosto zamilovala :o)) četla jsem ji na jeden zátah, brečela u ní, šla spát až ve 4 ráno a v 6 vstávala do práce a přitom jsem nebyla unavená, ale spokojená, že jsem ji dočetla....do prkna!! víc takových knih!! jéééééé :D já jsem prostě nadšenááá a doporučuju !!! :D

15.08.2013 5 z 5

Velikost L: Pár kil navíc nikoho nezabije Velikost L: Pár kil navíc nikoho nezabije Meg Cabot

Jéééé, po slaďácích téhle autorky se mi dostala tahle knížka do ruky a jsem za to ráda, vtipné, napínavé, no dobře, dobře, trochu i romantické - třeba ten sex na rohožce :))) I když to má asi k romantice daleko :D knížka byla dobře napsaná, četla se žůžo bájo a příjemný oddech od mého nej tématu :)) Ale zase už si musím dát ty mé upíry, už mám absťák :o)))

13.08.2013 5 z 5

Dokonalý pár Dokonalý pár Ally Condie

Tahle kniha mi hodně připomíná Ošklivé - Krásné. Civilizace, kde je vše dokonalé, naprogramované tak, aby vše bylo ideální. Vzhled, uvažování, chování a kdokoliv se proti tomu vzepře má jednoduše řečeno průser.
Ovládají to mocenští "správci", všechno je řízeno z "vrchu".
Brutální utopie, navíc, aby to nebylo fádní, hlavní hrdinka provede "vzpouru", tak to trochu dostane spád, ale na Ošklivé a Krásné to nemá!!
A vzpoura hlavní hrdinky knížce moc nepomůže. Neurazí, ale ani neoslní. Průměr, troufnu si říct, že slabý průměr. A tím pádem do dalšího dílu se nehrnu.

12.08.2013 2 z 5

Série báječná, jen třetí a závěrečný díl trochu zklamal, ovšem, to nic nezmění na mém názoru, že je to naprostá bomba! :))

05.08.2013 5 z 5

Obnažená Obnažená Sylvia Day

ufff...že já čtu takové knihy :) sama sobě se divím, já nevím, ani se mi to nechce komentovat :D o ničem....ale sex ok :D no nic, jdu se vrátit ke svým oblíbeným upírům :D ti nezklamou :D

05.08.2013 3 z 5

Stínem políbená Stínem políbená Richelle Mead

marně přemýšlím, jak to napsat slušně......do prknaaa!!?? :D ale to nevystihuje mé pocity....Dimitrij, Rose, Adrian, Lissa.... Všechno se změnilo a mění .. :/ :D ale jako že další díl této série je úúžasný a čím více se začítám, tím víc se mi to začíná líbit a začíná to přebíjet Twilight :D i když nevím, jestli se to podaří, uvidíme, další díl a pak se rozhodnu, ale asi joooo :D VA forever :D jdeme dááááál :D

02.08.2013 5 z 5

Mrazivý polibek Mrazivý polibek Richelle Mead

až mě zamrazilo :))))
perfektní díl, odsýpá tak jak má, jsem navíc hotová z Dimitrije :D a ten Christian...hmmm :D No, výborně, jdu na další díl :))))
ale ten konec.....ten Mason, ale zase to trochu vylepšila Mia :-))) úúú :D

25.07.2013 5 z 5

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

A tak zase jsem narazila na něco, co mě baví :-) A zase budu číst i na záchodě a ve vaně a tak :-)))
Knížka je napsaná fajně, Rose je pecka postava, hlavně co se týče chování a mluvení :)
Nové postavy, nový děj, nové téma, ale všechno zpracované na jedničku, zábavnou formou, no, prostě jooo :) Přečtěte si to a já si jdu nechat dát Mrazivý polibek :D

22.07.2013 5 z 5

Vyvolení Vyvolení Gabriella Poole

Nooooo.....dobrá, ale.... Nevím, než jsem se začetla, trvalo to pár stránek, kniha byla dobrá, o tom žádná, ale přijde mi, že tímto dílem to i mohlo skončit.... Nějak nemám chuť do dalších dílů... Takový pěkný otevřený konec a v tuto chvíli si neumím představit, jak by se to mělo vyvíjet dál, aby to už nebylo moc tlačené k akci.... Myslím, že si dám pauzu na chvilku od této spisovatelky... Ale tento díl dobrý, ten si klidně přečtěte :))

17.07.2013 4 z 5