Obnažená

Je možné, aby dva emocionálně labilní a minulostí poznačení lidé, jimiž jsou milionář Gideon Cross a mladičká Eva Tramellová, navázali vztah – a udrželi si ho? Hluboké citové pouto mezi nimi sice vznikne, je však natolik zvláštní, že v jistých momentech se jejich vztah dá přirovnat k boji kdo s koho. Často je před rozchodem zachrání jen tělesná touha, protože jeden druhého až démonicky přitahují. Román v zahraničí zaznamenal velký úspěch, práva se prodala do 34 zemí, a stal se mezinárodním bestsellerem....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/136861/obnazena-136861.jpg 41141

Crossfire 1.

Vydáno, Fortuna Libri (ČR)

Bared to You, 2012

Kniha Obnažená

Owain
07. listopadu

Nic moc. Nebýt toho sexu a pana G., tak knihu asi zahodím. Eva mě neskutečně vytáčela svým chováním. Krom toho sexu tam ani není za potřebí =D =D Dám šanci dalšímu dílu jen kvůli G, jestli tam bude popsána jeho minulost.

LucySmile

Skvělý erotických román, lepší než 50 odstínů. Líbí se mi, že se děj vyvíjí a není moc složitá zápletka.

niced

Jako oddychový erotický příběh super, hodně podobné Padesáti odstínům. Knihu jsem přečetla během dvou večerů, líbila se mi, ale top to není. Zatím žádné velké drama, sexuálních scén je sice hodně ale není to nic převratného, navíc mě unavuje, že Eva pokaždé ztratí hlavu a přestane absolutně používat mozek jen když jí Gideon strčí jazyk do pusy. Na můj vkus je to přehnané, ať už je tam jakákoli přitažlivost.

michaela8804

Obsahuje spoilery.

Chápu, proč se čtenářům líbí tato série. Je to mega drama mezi dvěma hlavními protagonisty, ale občas mi to připadá už na hraně.
Mám několik bodů ohledně plotu a nemůžu se rozhodnout, jestli se mi to líbí nebo ne. Někdy se od toho nemůžu odtrhnout a někdy to prostě zahazuju a jdu od toho.

1. Podle mého názoru je vztah těchto dvou lidí založen na sexu. Což není zdravé, pokud chcete mít funkční vztah.

2. Alespoň na začátku se mi Eva zdá být „ženou lehkých mravů“. Tak snadno se mu vzdala. Proč?!

3. V některých situacích se Gideon jeví jako "děvkař" a provokuje Evu svým chováním. Koneckonců ji zná, tak proč to dělá? Beru to ale tak, že to není autočina chyba, je to normální mužský přístup a způsob jednání, takže nechci kritizovat spisovatelku za to, že v podstatě říká fakta.

4. Vztah mezi Evou a Gideonem začal docela rychle, podle mého vkusu.

5. Carry je obrovský kretén. V tuto chvíli je pro mi extrémně nesympatický.

6. Příliš mnoho sexu v této knize. Tímto tvrzením jsem překvapila sama sebe. Stále se nemůžu rozhodnout, zda je to dobré nebo ne. Podle mě je v této fázi vztahu na takové množství sexu brzo. Prostě jej používají k řešení problémů.

7. Ty matoucí výroky Gideona o tom dobrovolném sexu v jeho životě. Co to jako je za polopravdu? To ať radši neříká nic.

Důvod, proč se mi moc nelíbí tento druh příběhu obecně o lidech, kteří mají nějakou tragickou minulost, je to, že se s nimi nemůžu propojit na 100%. Protože se během čtení cítím víc vyděšená a jen na to doslova čumím. Na druhé straně musím obdivovat autorku, že umí přijít s tak bolestným příběhem.
Teď je to 3,5 * pro mě. Musím vědět, co se bude dít dál. Takže to s nima ještě nevzdávám.

tami1

Páni - tak tohle byla vážně jízda!
Skvělá oddychovka. Přesně tohle jsem zrovna teď potřebovala.

mimisko
29. záříodpad!

Knize jsem se hodne dlouho vyhybala a uz vim proc . Je to strasna kravina. Vzdy si v knize najdu alespon jednu postavu kterou si oblibim. Evu jsem nemela rada a Gideona jeste vic. Kdyby spolu komunikovali jako dospely a ne jako 15 lete deti mohla mit kniha potencial. Jejich reseni konfliktu a nedorozumeni je postaveno nahlavu. Vubec mne nezajima co s nima bude dal. Jake to ma Gideon kostlivec ve skrini, asi tusim i kdyz v tomto dile se o tom nic nedozvite. Dalsi dil nectu, ztrata casu.

janina66

Celá série Crossfire naprostá pecka. Nejlepší erotická série co jsem četla.

makynka911

Hodně se mi líbilo asi prvních 200 stran, a to nemyslím z první knihy, ale z celé série. Věděla jsem, že to bude dalších 50 odstínů, ale na relax dobré.
Dalších xxx stran série nebylo přímo zlých, ale už to určitě nebylo něco, co bych si chtěla zopakovat. Hlavně se některé věci v knize, viz Evina noční můra, řešili dost zvláštním, až neuvěřitelných způsobem.

Celkově v průměru za 3*.