Obnažená

Je možné, aby dva emocionálně labilní a minulostí poznačení lidé, jimiž jsou milionář Gideon Cross a mladičká Eva Tramellová, navázali vztah – a udrželi si ho? Hluboké citové pouto mezi nimi sice vznikne, je však natolik zvláštní, že v jistých momentech se jejich vztah dá přirovnat k boji kdo s koho. Často je před rozchodem zachrání jen tělesná touha, protože jeden druhého až démonicky přitahují. Román v zahraničí zaznamenal velký úspěch, práva se prodala do 34 zemí, a stal se mezinárodním bestsellerem....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136861/obnazena-136861.jpg 41229

Crossfire 1.

Vydáno, Fortuna Libri (ČR)

Bared to You, 2012

Kniha Obnažená

Kristy.Seb
10. listopadu

Eva byla velmi sympatická. Na to co měla za sebou, se s tím dokázala celkem srovnat a žít dál.

evineckY
04. listopadu

Ten Cary mě fakt rozčiluje! Tak dobrý kamarád a tak si k.... život.Eva je moc inteligentní holka,která si prošla peklem a snaží se vše hned řešit, zato chlapi se užírají a zbytečně nabalují další problémy. Tahle série se mi líbí a čtu jí poněkolikáté. V každé knize se pořád něco děje a žádná slepá místa tam nejsou. Sylvia Day je skvělá spisovatelka. Někdo to čte a myslí,že je to jenom o sexu,ale kdo při tom uvažuje, vidí,kolik problémů se řeší.Ať jde o psychologii, partnerské vztahy, kriminalita. Doporučuji.

Misshell1

Dobré čtení na dovolené...trochu mi to přijde lepší než 50 odstínů. I je mi Gideon smypatictejsi.

Jancusk

Asi bude nejlepší, když zhodnotím rovnou celou sérii. Myslím si, že kdyby autorka místo pěti dílů smrskla děj třeba na tři, bylo by to mnohem lepší čtení. Občas byly pasáže, které jsem přeskakovala nebo jsem je sice četla, ale nevnímala, a pak byly zase části, kdy jsem knihu nechtěla vůbec odložit. Bylo to takové nahoru dolů - občas super, občas nuda. Zlepšení přišlo ve třetím díle, kdy konečně začíná být vypravěčem i Gideon a příběh vidíme i z jeho úhlu pohledu, ale na víc než 4* to bohužel za mě nestačilo.

CiaKawlone

Tato literatura je prostě dovolenkové čtení. Rozhodně mě to nezklamalo. Po komentářích typu "je to podobné 50 odstínům" nebo "je tam příliš sexu" jsem se docela bála. Jenže tato literatura je založená na sexu a popis mi přišel dobrý, stejně tak jako příběh. Hlavní postavy jsou zakomplexované a v tom je rozdíl mezi 50 odstíny a touto sérií. Sama jsem zvědavá, co bude dál.

johana3160

Ne... uz nikdy vic, pribeh nula nejaky charakter postav zoufalstvi, prijde mi to jako reklama na psychologickou peci v usa spojena s “erotickymi” scenami.. no spis scenou ktera je furt na jedno brdo... nektere “hlasky” jsou k smichu ve chvilich kdy k smichu byt nemaji.. vzajemne se furt odkopavaj a uzikaji pred sebou ale bezmezne si veri... stale opakujici se myslenka - scenar nekolikrat dokola.. kniha v podstate o nicem... cely dej by se dal smrsknout na tretinu.

Ella161

Vůbec netuším, co se někomu na téhle knize může líbit. Nad hlavní hrdinkou jsem několikrát protáčela oči. To její chování? Vůbec mi nepřišla sympatická. Možná proto se mi ta kniha nelíbila? Kdyby ji vyprávěl Gideon, tak by to bylo jiné kafe. Každopádně příběh se neskutečně podobá 50 odstínů s výjimkou toho, že Eva nebyla panna.. Co na to říct? Vím, že v tomhle žánru nejde být s dějem nějak moc originální, ale abych si až palčivě uvědomovala, že bych si klidně mohla přečíst 50 odstínů? Ne a ne a ne! Jedna z nejhorších knih, kterou jsem v tomhle žánru četla.

Ivet1990

Od knihy jsem toho teda moc nečekala. Celá série se mi dostala do rukou tak před víc jak půl rokem a já jsem jí pořád odkládala a už ani nevím proč. Po přečtení knihy jsem byla mile překvapená a určitě budu číst dál.

Najdu si tě
Najdu si tě