Obnažená

Je možné, aby dva emocionálně labilní a minulostí poznačení lidé, jimiž jsou milionář Gideon Cross a mladičká Eva Tramellová, navázali vztah – a udrželi si ho? Hluboké citové pouto mezi nimi sice vznikne, je však natolik zvláštní, že v jistých momentech se jejich vztah dá přirovnat k boji kdo s koho. Často je před rozchodem zachrání jen tělesná touha, protože jeden druhého až démonicky přitahují. Román v zahraničí zaznamenal velký úspěch, práva se prodala do 34 zemí, a stal se mezinárodním bestsellerem....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136861/big_obnazena-136861.jpg 41293

Crossfire 1.

Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Bared to You, 2012

Kniha Obnažená

dooky

Celkem to splnilo mé očekávání, kniha se četla skvěle, ale nějak nevím, zda se pouštět do dalších dílů. Bojím se, že to bude neustálé opakování dokola.

LilluLong

Všimli ste si, ze v románoch kazdy jeden dominánt s využívaním BDSM prešiel nejakou traumou ci uz v detstve alebo vpuberte? A pritom autorky sa snažia opisovať BDSM ako súčasť normálneho vzťahu dominanta a submisívnu osobu, co je protichodne ich tvrdeniu.Mali by si to trosku preštudovať :) ale Roman u mna zabodoval na 5*

princesse

Možná jsem v poslední době přečetla moc příběhu kde jsou samí "narušení" hrdinové, takže mi přijde víc než zvláštní, když současné problémy řeší právě tím co je narušilo. :-D Ale co já vím co se v cizích hlavách děje a proč jednají lidé právě tak jak jednají. Každopádně asi je toho na mě už moc a vrhnu se na jiný žánr, ale možná to bude silnější a budu chtít vědět jak to vlastně dopadne a jestli se z toho nakonec vyhrabou. Každopádně mi to přišlo celé přitažené za vlasy a místy dost neuvěřitelné.

Vknihách

Hlavnými postavami sú Eva a Gideon. Obaja majú za sebou komplikovanú minulosť. Gideon je nechutne bohatý,ale ani Eva nie je nijaká popoluška. V príbehu je to klišé za klišé, neviem si pomôcť, v romantike to proste musí byť a mne sa to veľmi páčilo. A priznávam,mám novú obľúbenú sériu,aj keď som zatiaľ prečítala len prvú časť. Verím však, že štýl autorky nepoľaví, bude písať aj ďalšie diely takto skvelo, čtivo, vášnivo a s humorom. Kniha má okolo 350 strán a prečítala som ju za necelé dva dni. Iskrenie medzi hlavnými postavami a uveriteľnosť ich vzťahu je pre mňa v týchto knihách dosť dôležitá a nie každý autor to vie napísať, takže za to má Sylvia u mňa veľké plus a už teraz sa teším na druhú časť,s názvom Spútaná, ktorú si práve idem rozpočítať. Veľmi sa mi páčia všetky postavy,je to taký rôznorodý mišmaš. Verím, že v druhej časti bude oveľa viac intríg a som trošku sklamaná. Čakala som oveľa napínavejší záver, ale nič to nemení na fakte, že do 'Spútanej' sa zahryznem s nadšením.

Harmonika_one

Pohádka pro dospělé, na odreagování, se všemi klišé (on bohatý,krásný, všechny ženy ho chtějí atd., už při prvním setkání létají vzájemné jiskry a chemie, on ji ve svém životě potřebuje a "nemůžu o tebe přijít" a bla bla bla), a tak je potřeba to brát.
Kdybych se v tom měla víc vrtat, asi bych zmínila to, jak moc je asi pravděpodobné, aby Eva po tak velkém traumatu z dětství byla v dospělosti sexuální mašinou, jestli by snesla v posteli i v životě takového dominantního, majetnickýho, narušenýho chlapa jako je Gideon a chtěla ho "zachraňovat", protože on má své démony, a láska zmůže všechno, že. Možná jo, nejsem psycholog. :-) Sex je tu odpovědí na všechno, orgasmy při každém styku... prostě pohádka no. Literání porno, nic víc.

Zlatovlas

Za mě neuvěřitelně čtivý, styl psaní autorky mi vyhovoval. Jasně, je to pohádka, ale neměla jsem s tím absolutně žádnej problém a bavilo mě to.
Jestli něco oceňuju, tak to, že se Day nezaměřila jen na prostej sex, ale přiostřila to ještě problematikou sexuálního zneužívání. Zneužívání je samo o sobě dost citlivý a problematický téma, ale zpracování se mi líbilo, nic přehnanýho, působilo to uvěřitelně.
Co se týká samotných erotických pasáží...No jo, je jich tam dost (proto asi erotickej román :D ) a asi bych snesla míň těch detailů, ale někoho to baví, tak proč ne :)

Jita160

Pro mě naprosto nejlepší série kterou jsem prozatím přečetla.Dala mě vše co v knížkách chci a to je energie,vzrušení,zrada,pochybnosti , láska,zklamání i vražda.
Kdo tohle v knížkách hledá tak neváhejte a tuto sérii slupnete jak malinu....mňam

Toledo

Úvodní díl série mě upřímně nadchl a nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Rozmanité postavy, které se nám v dalších dílech věřím ještě vybarví, poutavý příběh a intimní scény pěkně napsány.
S nadšením se pustím do druhého dílu.