Sylvia Day

Livia Dare pseudonym

americká, 1973 statistiky · web

Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 12 knih

Komentáře (24)

Přidat komentář
havrmoni
04.04.2017

Přečetla jsem všechny její knihy a většina se mi líbila. Crossfire mě přivedla k romanticko- erotickým knihám ze současnosti. Jinak radši historickou romanci. Po přečtení padesàti odstínů musím napsat,že toto se mi líbilo daleko víc. Tady autorka minulostí poznamenaného Gideona hezky rozpracovala,nenapadá mě lepší slovo. Pohràla si s postavama a rozvinula příběh,ve ktetém se posouvali dál a nepřešlapovali na místě. Navíc je tu i spoustu jiných osob a jejich životy.

angelbooks
30.12.2016

Už se těším až si přečtu i 5. poslední díl série Crossfire. Tato série je opravdu úžasná. Nabytá erotikou i romantikou.
Sice jsem si občas připadala s příběhem jako na lodi, ale části příběhu, které následovali to vylepšily :).
Vřele doporučuji :).

Terry11
07.04.2016

One with you se jmenuje pátá a finální část Crossfire série, která už vyšla v anglicky mluvících zemích. Tak doufám, že to bude stát zato.

hanydol
11.03.2016

Eva a Gideon nikdy nezklamou... A podle závěru knihy by snad mohl být i další díl :-) Historické mě moc neberou...

Bobulee
04.08.2015

Všechny čtyři díly jsem přečetla jedním dechem. Všechny se mi líbily. Dokonce ten poslední, který se mnoha lidem nelíbil, snad asi nejvíce. Líbilo se mi, že tentokrát knihu psala jak z pohledu Evy tak i Gideona. Kdyby byly napsané všechny díly jako ten poslední, určitě bych se nezlobila. Jen doufám, že vyjde brzy pátý díl. Rozhodně se mi tyto knihy líbily více než 50odstínů.

nai.ivka
22.06.2015

Uf, rozečetla jsem čtvrtý díl Crossfire a obávala jsem se zklamání jako u knížky Očarovaná, kterou jako by spíchla horkou jehlou, jako by musela nahonem vydat ještě jinou knížku. Teď toto. Kdo má rád Evu a Gideona tak se do toho příběhu asi přece jen dostane.

marcela6183
06.06.2015

Přidám svou trošku do mlýna - ne každý spisovatelka umí napsat "chlapa". A ne každý spisovatel umí napsat "ženskou". Někdy mi Gideon připadá jako Bruce Jenner bez koulí. Nic ve zlém. A překladem do češtiny to opravdu není.

Axia
23.02.2015

Terry11: Nechci to rozvádět pro ty, kdo se na knihu teprve chystají. Pár mých nespoilerových postřehů najdeš tady: https://www.goodreads.com/review/show/1112715814
Ale jsem ráda, že nejsem jediná, komu Gideonův pohled nesedl.

1