Obnažená

Obnažená https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136861/bmid_obnazena-136861.jpg 4 1412 238

Crossfire série

Je možné, aby dva emocionálně labilní a minulostí poznačení lidé, jimiž jsou milionář Gideon Cross a mladičká Eva Tramellová, navázali vztah – a udrželi si ho? Hluboké citové pouto mezi nimi sice vznikne, je však natolik zvláštní, že v jistých momentech se jejich vztah dá přirovnat k boji kdo s koho. Často je před rozchodem zachrání jen tělesná touha, protože jeden druhého až démonicky přitahují. Román v zahraničí zaznamenal velký úspěch, práva se prodala do 34 zemí, a stal se mezinárodním bestsellerem.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Bared to You , 2012

vikimi
24.01.2018 4 z 5

1.dil se mi asi libil nejvic, ale potom to bylo porad to same dokola...

švédka538
19.01.2018

Celá série se mi líbí, poutavé a odpočinkové čtení, které splnilo svůj účel a já mohla vypnout:-)

Malinche128
24.11.2017 4 z 5

Krásna kniha.... Až ten Cross je neuveriteľný.... Ľahké čítanie plné erotiky, romantiky... Určite odporúčam! :)

Disinka
20.11.2017 5 z 5

skvělé, lepší jak Odstíny... jen tak dál...

aneta147
16.11.2017

,,Buch Buch “ kdo je tam ,,Trhák “: )

Téra
30.10.2017 1 z 5

Říkám si, jestli jedna hvězda není ještě příliš. Nakonec jsem dost přeskakovala stránky, abych se dostala trošku k jádru věci, k nějakému tomu ději. A to mělo za následek, že jsem to měla přečtené v rekordně krátkém čase, tady to ale bohužel není kompliment.

Allla9
22.10.2017 5 z 5

Dobře napsané, již se těším, až si přečtu pokračování.

Lucibuska
05.09.2017 5 z 5

Skvělý! :) Rozhodne se mi to líbí více jak Padesát odstínů. :)

Lucik87
01.07.2017 3 z 5

Mám takové rozporuplné pocity. Jsem velký odpůrce oněch Odstínů-pro mě je to prostě brak. V mnoha ohledech jsem v této knize viděla podobnost. Ovšem autorce se nedá upřít, že styl psaní má daleko méně primitivnější. Kniha mě místy dokázala zaujmout. Ano, určitě bych více ubrala těch erotických scén, které se stále dokola opakovaly a v podstatě jsem je přeskakovala-nepodstatné. Vítězný pohár primitivnosti autorka vyhrává v pasáži, kdy Eva projevuje svou důveru Gideonovi nabídkou análního styku, to už bylo fakt moc. Promiňte, opět se musím smát :D

a.nnysek
05.06.2017 5 z 5

Jedna z mých nejoblíbenějších knih.Super!

Zzuzlaa
31.05.2017 5 z 5

Knížka se mi líbila, četla se jedním dechem.

a.nnysek
26.05.2017 5 z 5

Celá série se mi moc líbila, prima oddechovka.

EvikU.
05.04.2017 2 z 5

Je to prostě erotický román a to to splnilo. Toť vše.

DJANKA
04.04.2017 3 z 5

Po přečtení Padesáti odstínů jsem "měla chuť" na další erotické čtení. A vybrala jsem dobře. Hlavní postavy mi byly sympatické, občas jsem jim sice nadávala, ale mám ráda takové to ..jo a nebo ne... Příjemné čtení před spaním, fajn se mi po tom usínalo..... Uvidíme co pokračování, rozhodně si další díl vypůjčím.

ziggrrl
07.10.2016 odpad!

(23. 2. 2014) Po Padesáti odstínech šedi jsem si řekla, že by to chtělo kvalitnější a lépe hodnocenou četbu. Bohužel mě Obnažená zklamala. Nepřenesla jsem se přes neskutečnou antipatii ke všem postavám (hlavně matce Evy), nesympatický styl psaní a chyby v tisku a knihu jsem asi v polovině odložila, protože mě deprimovala. V obavách z dalšího zklamání jsem sáhla po Božském bastardovi... ale to už je jiná recenze :-)

Macavend
24.09.2016 5 z 5

hezká :-)

Pája1965
23.09.2016 2 z 5

V rámci očekávání ano, jen dost sprostých slov☺

Misha11
26.07.2016 4 z 5

Knížku jsem si pořídila do mobilu na takové to "kdybych se někde náhodou hodně nudila a neměla s sebou nic jiného", jednou tahle situace přišla, já se začetla a skončila jsem s poslední stránkou knihy. Je to čtivé, psané s nadsázkou, lehkostí, postavy nejsou nepříjemné, mají takové ty lidské vlastnosti, což mi mnohdy chybí, prostě jsou to normální lidi, a je to zkrátka oddech. Jasně, není to veledílo, ale četlo se to dobře. A souhlasím s komentáři níže: koho literatura tohohle typu nebaví, ať to nečte a věnuje svůj čas něčemu, co mu za to stojí. :)

dasa4663
08.07.2016 4 z 5

Fajn čtení :) tenhle styl knížek je vše na stejné brdo, ale jako oddechovka proč ne :)
více se mi líbily barvy lásky :)

Janičta
07.07.2016 2 z 5

Prostě jsem to zkusila... třeba by to mohlo být jiné než ostatní erotické romány... ale není - je to všechno na jedno brdo.
Už při prvním setkání hlavních postav přeskakují jiskry, které ani jeden ještě v životě nezažil mozek vypíná a stěhuje se do nižších partií odkud se už po celou knihu nevyšplhá - a já si říkám - pane bože, už zase.
Autorka to s emocemi docela umí, ale hrozně to přehání... v celé knize je to ode zdi ke zdi a ty nárazy kolikrát až bolí.
Navíc se postavy občas chovaní drobet nelogicky - Evu stolkuje matka... to jí neskutečně štve (to chápu), ale to že jí v podstatě stolkuje chlap, kterého zná asi tak týden - to s lehkostí hází za hlavu... Navíc se jí kolikrát nějaká situace nelíbí a vzápětí to stejně udělá a všechno je ok. Spousta hádek, které všechny končí stejně.
Plusem je čtivost a pár vtipných momentů... Další díl asi jen prolétnu, tuším o čem to bude a asi to bude dost podobné jako toto dílo

milostné romány erotika Padesát odstínů

Sylvia Day