Nezkrotná

Jiskří to mezi nimi stále víc… Jedna z nejromantičtějších a nejerotičtějších knih nového tisíciletí má další, již třetí, pokračování. Vášnivé milostné scény a fascinující příběh nevšední lásky Evy a Gideona udržují čtenáře v napětí a probouzejí v nich touhu dozvědět se o hlavních hrdinech víc a víc. … Chtěl by mě zkrotit a já se podřizuji jeho autoritě, ale když přijde na věc, dokážu se mu vzepřít a přinutit ho, aby se, alespoň na chvíli, poddal on mně. Mluvím o nejintimnějších chvílích našeho života, kdy jsme spolu jen on a já. O chvílích, kdy se rádi necháme jeden druhým zkrotit výměnou za nepředstavitelnou rozkoš…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/16_/166610/nezkrotna-sWX-166610.jpg 4.1725

Crossfire (3.)

Entwined With You (2013)

Vydáno:, Fortuna Libri (ČR)

Kniha Nezkrotná

Zuzanka46
13.10.2018

Čtivá a nenáročná knížka, na relax ideální :-) Škoda toho otevřeného konce, na můj vkus tam zůstalo těch nezodpovědných otázek až moc. Nezbývá mi tedy nic jiného, než se těšit na čtvrtý díl série.

Brambor16
05.09.2018

Velice zajímavé momenty jak ze strany hrdinky tak i z pohledu hrdiny. Víme už o vsech jejich problémech se kterými se museli sami potýkat. V dalším díle se snad konečně dohodnou jak se s tím vypořádájí.

Malinche128
06.07.2018

Bola to pre mňa asi skôr najnudnejšia časť. Neviem či sa mi oplatí začať čítať posledné dva časti.

Lee7
05.07.2018

Asi z těch, co jsem doposud četla nejlepší.. Pořád se některé věci opakují a myslím, že by se daly díly záčknout na méně dílů.. ale co už, jdu na další, ať vím nám dopadnou :)

LP113
11.04.2018

No takže asi tak, Padesát odstínů v trochu jiné formě. Jinak v podstatě on krásnej ale magor a ona nádherná a zachraňujíc ho. Jako pro romanitky asi jo, pro mě ne. Za mě teda ještě větší srágora než předchozí 2 díly.

vikimi
24.01.2018

Porad to stejny dokola. Nic se tam vlastne nedelo.
Autorka sice umela situace a postavy pomerne dobre popsat, ale jinak to - z meho pohledu -nestalo za cteni.

regulax
19.01.2018

Pro samý sex jsem se ztrácela v ději... jestli tam vůbec nějaký byl :-)

Disinka
20.11.2017

Docházejí slova - stále parádní čtení...

Petruska200
22.06.2017

Tahle serie se cetla sama,strasne rychle

a.nnysek
05.06.2017

Knihu jsem přečetla jedním dechem, příběh Evy a Gideona mě vzal za srdce :-)

Macavend
24.09.2016

nejhezčí díl :-)

mia6318
03.07.2016

U tohoto dílu jsem se nudila, až na pár stránek kdy se něco dělo.Posledních 100 stran bylo pro mě utrpením, jsem moc ráda, že je to za mnou.Místy jsem přeskakovala erotické pasáže, protože se vše jen opakovalo.

havrmoni
02.03.2016

Byl o něco slabší než předchozí,ale opět hezky napsané. Líbí se mi jak se vyrovnávají se svými strachy a emocemi,jak se vyvíjí jejich vztah. Mám ráda Caryho,je to taky zajímavá osůbka.

hanka616
02.02.2016

Třetí díl se mi líbil, jako obě předchozí knihy.

evelýny
06.11.2015

Tak pro tenhle díl mi nezbývá nic jiného než říci: Bláboly na entou!!!!!!!!!! Nezřízený sex se tu střídá s neustálými strachy a obavami obou protagonistů, do toho patologické vztahy všude kolem. Taková sonda do nějaké psychiatrické skupiny. Na oslovení ,,frajere" jsem od této chvíle fakt alergická. Na druhou stranu musím říci, že ke konci knihy se děj stal napínavější, ale stejně se nemohu zbavit dojmu, že kniha byla napsaná pod vlivem. Ale čeho?

moira2912
26.09.2015

Řekla jsem si, že to dorazím, protože je to trilogie. Proč jsem si sakra myslela, že je to trilogie? :D
Nezkrotná má pár postav, které se mi líbily, ale celkově se mi kniha zdála natahovaná, nudná a postrádala jakoukoli poutavost, kvůli které jsem se prokousala prvními dvěma díly. Nezachraňuje to už ani fakt, že se to dobře čte. Táhlo se to a v podstatě se tam pořád opakovalo to samé. I ten sex ztratil jiskru, což je u knihy, která je vlastně skoro jen o sexu, dost děsivé. xP

Haňulec
22.09.2015

Tak tento díl Crossferu mě vůbec nezklamal. Akce, láska, svěřování, zklamání, a stále se něco děje. Prostě si to neváhejte přečíst. Určitě nebudete zklamaní. :-)

petvet
02.08.2015

Třetí díl série Crossfire byl podle mě o něco slabší než první dva díly. Celkem se nic nového neudálo,kromě rychlé svatby Evy a Gideona.
Jsem zvědavá, čím mě zaujme 4.díl :)

Co se týče knihy-psaní autorky je mi blízké,knížky se dobře a rychle čtou,nejsou tam žádné zapeklité situace,které by čtenář nepochopil. Hlavní postavy jsou mi sympatické, oblíbila jsem si vedlejší postavu Caryho (...kamarád,který by se hodil i mně) :)
Zatím mě série nezklamala.

angelbooks
27.06.2015

U nezkrotný jsem dlouho váhala, že počkám a přečtu si ji až se 4.dílem najednou.
Nakonec po půl roce, mě přemohla zvědavost a já se konečně začetla do knihy.
Až na to, že mě trochu z míry vyváděly části, kdy Eva brečela.
Ale na druhou stranu, konečně se mi zdálo, že už na sebe nebudou tolik žárlit. Důkazem je část, když viděla Gideona s Corinnou v hale Crossfire. To byl pravý důkaz, že si už opravdu věří.
Doporučuju tento díl stejně jako předchozí dva díly.

Eevina
21.04.2015

Takže jsem přečetla celou trilogii a zděšeně zjišťuji, že bude další pokračování. A to jako bude o čem?
No nic každopádně zpět ke knížce, předchozí dva díly měly spád a celkem i zajímavou zápletku, trojka už hodně daleko pokulhávala za předchozími díly. Kniha celkem o ničem a naprosto zbytečná. Stačilo přidat k druhému dílu sto stránek, kde by se odehrálo to nejdůležitější ze trojky a konec. Žili šťastně až do smrti.
Na druhou stranu musím říct, že celá trilogie je kýč, ale oproti Pádesáti odstínů šedi to má děj, slušnou zápletku a není to aspoň tak strašně naivní. Proto dávám tři hvězdičky, i když bych nejradši dala jenom dvě.

jitka7
10.04.2015

Docela mě zklamalo, že bude další pokračování a že to autorka tak moc natahuje. Sice jsem zvědavá na konec... Ale budu to číst jen kvůli tomu, že chci vědět, jak to tedy nakonec dopadne.

Laf
26.03.2015

Čekala jsem od této série asi víc. Už druhý díl se mi tolik nelíbil a s tímto je to obdobné. Ale zase úplný propadák to taky není, ale rozhodně už nikdy více :)

Alencka
24.03.2015

Celá série se mi vlastně nakonec hodně líbila. I když první díl jsem dočetla až na třetí pokus, začala jsem číst hned po Padesátce, takže jsem se neubránila srovnávání. Zatím mi nevadí, že konec série je v nedohlednu je fajn se těšit na další díly a hlavně zůstala ještě spousta otázek .

mladkovazuzana
09.03.2015

Bože, tuhle trilogii jsem nějak ne a nemohla dočíst, bylo to hrozně nudné, nic záživného, pořád dokola to samé, ještě k tomu jsem to četla po 50 odstínech a to se nedá vůbec srovnat, autorka se hrozně opičila, přišlo mi to trapné a ohrané...

Veronika.C
06.03.2015

Tak třetí díl rozhodně nezklamal a byl perfektní, celá série je úžasná a těším se na další pokračování

Viky76
02.03.2015

Sérii jsem dočetla a líbila se mi více než Padesát odstínu šedi!

LucyNej
23.01.2015

Přesně můj šálek kávy.

Luci22
23.01.2015

Knihu jsem přečetla, dvojka byla sice lepší, ale tahle taky nebyla špatná :) neví někdo, kdy vyjde v češtině Captivated by you, 4. díl? je psaný z pohledu obou hrdinů a na to se velmi těším :)

Lenka.Vílka
19.01.2015

Od autorky jsem jiné knihy necetla (krome tehle serie) a trvalo mi az do třetího dílu, než mi došla pravda. Už me to nebavi číst. Hlavně je pro me děsivá predstava, ze tohle neni poslední díl. Je to stále dokola a já se nudim. Kdybych vynechala veškeré sexuální sceny (já vim, v tomhle žánru to je blbost, ale chci tím prostě jenom něco naznačit), tak by se dej knihy (vlastně cele série) dal narvat do jedné knihy, ale nejsem si jista, jestli bych s takovou knihou ztrácela čas, protože by se mi zdála obyčejná. Neprectu si další díl ani nic dalšího od autorky. Vzdavam to a najdu si jinou (lepší sérii). Nabavi me pocit, ze knihu ctu, protože jsem ji přitáhla domu, chci ji číst, protoze me baví na 100%...

Sonula25
18.01.2015

Tak jako padesát odstínů skvělá trilogie. Moc se mi líbila :-)