Nezkrotná

Jiskří to mezi nimi stále víc… Jedna z nejromantičtějších a nejerotičtějších knih nového tisíciletí má další, již třetí, pokračování. Vášnivé milostné scény a fascinující příběh nevšední lásky Evy a Gideona udržují čtenáře v napětí a probouzejí v nich touhu dozvědět se o hlavních hrdinech víc a víc. … Chtěl by mě zkrotit a já se podřizuji jeho autoritě, ale když přijde na věc, dokážu se mu vzepřít a přinutit ho, aby se, alespoň na chvíli, poddal on mně. Mluvím o nejintimnějších chvílích našeho života, kdy jsme spolu jen on a já. O chvílích, kdy se rádi necháme jeden druhým zkrotit výměnou za nepředstavitelnou rozkoš…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166610/big_nezkrotna-sWX-166610.jpg 4.1916

Crossfire 3.

Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Entwined With You, 2013

Kniha Nezkrotná

cukrovka

Celá série je velmi čtivá. Erotická oddechovka se zajímavým příběhem.

princesse
23.07.2021

Po prvním díle a zvláštním pocitu z něj čtu dál a dál a zajímá mě jak to celé vlastně dopadne. I tento díl se neskutečně dobře četl a zkrátka pořád se něco děje a nutí vás to číst dál a dál. Takže určitě sérii dočtu a počítám, že mi bude chybět.

Ivanka83
28.06.2021

Kniha se čte neskutečně rychle. Hlavní hrdinové mě moc baví. Jen bych už konečně chtěla nahlédnout i do Gideonovi minulosti. Stále nevím co přesně se mu v hlavě děje a to mě štve. Tak snad už v příštím díle, na který se hned váhám.

Kristy.Seb
10.11.2020

Štvalo mě, jak v tomhle díle byli jen náznaky z minulosti. Žádný vývoj v tomhle dílu.

Misshell1
26.09.2020

Další pokračování...asi nejslabší díl.

CiaKawlone
19.08.2020

Třetí díl se mi líbil možná trochu méně než předešlý. Kdyby to šlo dala bych 4,5 *. Problém byl v tom, že jsem to tak nehltala jako předešlý díl. Bylo to milé a příjemné, ale něco tomu chybělo.

Ivet1990
09.05.2020

Abych řekla pravdu, tak jsem myslela, že konečně se dovím o Gideonově minulosti víc a ono prd. Nevím ze začátku mi nevadilo, že mělo slabší rozjezd, protože jsem čekala, se děj bude stupňovat a víc se dovídat o minulosti hlavního hrdiny, ale místo mi přijde, že se děj moc nikam neposouvá. Navršovaní tajemství a toho jak Gideon pořád něco tají před Evou mě už začínají štvát.

AelinBělotrn
25.03.2020

Super pokračování, sice připomíná částmi 50 odstínů, ale jako oddechovka je to super, Gideon je sice trochu nereálný podle mého, ale co si budeme skoro každá by nějakého chlapa jako Gideon chtěla, doporučuji !