Nezkrotná

Nezkrotná https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166610/bmid_nezkrotna-sWX-166610.jpg 4 965 114

Crossfire série

Jiskří to mezi nimi stále víc… Jedna z nejromantičtějších a nejerotičtějších knih nového tisíciletí má další, již třetí, pokračování. Vášnivé milostné scény a fascinující příběh nevšední lásky Evy a Gideona udržují čtenáře v napětí a probouzejí v nich touhu dozvědět se o hlavních hrdinech víc a víc. … Chtěl by mě zkrotit a já se podřizuji jeho autoritě, ale když přijde na věc, dokážu se mu vzepřít a přinutit ho, aby se, alespoň na chvíli, poddal on mně. Mluvím o nejintimnějších chvílích našeho života, kdy jsme spolu jen on a já. O chvílích, kdy se rádi necháme jeden druhým zkrotit výměnou za nepředstavitelnou rozkoš…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Entwined With You , 2013

Askarinka
22.11.2013 2 z 5

No já tedy nevím...Takhle ukončit knížku mi přijde trochu prasárna...Začínám mít pocit, že tahle serie nemá jiný důvod než holit peníze za nové a nové díly...Příběh začíná být takový dost uměle nafouknutý... Uvidíme co přinese další díl..

Michaela91
13.11.2013 4 z 5

Příběh je to dobrý, dobře se čte ale mxyslím, že v nejlepším se má končit že je zbytečné roztahovat to na víc jak tři díly, ale to je jen můj nározr, určitě lepší jak odstíny.

MichaelaMalinka
09.11.2013 5 z 5

Moc se mi líbil jak tento díl, tak ty dva předchozí. Vztah Gideona a Evy je jedinečný, komplikovaný, ale plný vášně a lásky. Pořád se něco dělo a nenechalo Vás to odtrhnout se. Musím říct, že mě velmi potěšila poznámka autorky o dalším pokračování, nemůžu se dočkat! :)

Melaanie
07.11.2013 4 z 5

Hezky napsaný další díl, jen mě lehce zklamalo, že to není poslední díl a na další si budeme muset zase počkat nějakou tu dobu.

PYTYCAT
28.10.2013 5 z 5

Sex,vasen,laska,zvraty...proste super pocteni!Treti pokracovani nezklamalo...asi kazda by chtela mit sveho Gideona...Urcite je tato serie lepsi nez Christian a jeho LATERS BABY...;-)

bookcase
25.10.2013 4 z 5

Ještě stále tam těch 50 odstínů vidím :),ale toto je opravdu lepší.

beetlinka
23.10.2013 5 z 5

krásná kniha, zase nedokončený děj, a další dvě pokračování na cestě.
už teď mi Gideon chybí :-D.
lepší série než 50 odstínů. Svižný děj, žádná naivní hrdinka, ale životem zkušená a zkoušená normální holka ......

trynitrix
21.10.2013 3 z 5

No nevím mam smíšené pocity z tohoto třetího dílu, trvalo mi to pár dnů než jsem ji přelouskala. A už jsem se těšila jak to dopadne a ono nic další pokračování, ale asi si ho přečtu co mi zbívá :-D zvědavost vždycky vítězí :-D

hrubik
12.10.2013 2 z 5

Další knížka tohoto žánru, kterou jsem prostě nedočetla. Přišlo mi to naprosto o ničem. Když se tenhle typ knížek objevil na knižní scéně poprvé, docela se mi to líbilo, bylo to něco nového, jiného, ale postupem času mi ty knížky přijdou vážně prázdné, ani o tom sexu už mě nebaví číst, protože to je pořád dokola. Určitě je to lepší než 50 odstínů, ale dočetla jsem skoro do poloviny knížky a nic se tam nedělo, prostě nuda, nuda a nuda a tak i když nesnáším nedočtené knihy, tuto odkládám, protože se nehodlám trápit, a raději se pustím do něčeho, co bude mít děj, hlavu a patu a bude to prostě o něčem smysluplnějším.

rosse007
06.10.2013 5 z 5

Parádní série, jen jsem byla trochu zklamaná že třetí díl není poslední a že si na další musím počkat. :)

leninek
01.10.2013

Ahoj knizky se mi moc libi je to zajimavy jednou nahore a o sekundu pozdeji zase dole... chtela jsem se zeptat jestli nevite kde bych si mohla treti dil sthnout na internetu?dekujuuu

JajaAP
30.09.2013 5 z 5

Opět jsem byla mile předvapena. Tahle série se mi moc líbí a ani mi nevadí, že ještě není konec, protože se můžu těšit na další díl. Jen kdyby vydání dalšího dílu netrvalo tak dlouho. Moc odpovědí jsem se nedočkala, ale zato se to zajímavě zamotalo. A nemůžu si pomoct, ale fandím Carymu.

Kamilajznik
30.09.2013 3 z 5

Kniha se mi opět líbila, jako předchozí dva díly, ale jako zase čekat na další díl??? Proč??? Proč se to tak natahuje.....Přečetla jsem ji celkem rychle, ale prakticky mi to přišlo o ničem...já nevím....

smaille
30.09.2013 4 z 5

Tak odstíny jsou teď asi inspirací pro spoustu autorů, ale asi bych to neřešila, protože tím vznikne alespoň spousta čtiva, otázkou je, zda to čtivo bude za něco stát :-) Navíc odstíny i crossfire mi přijdou příběhově odlišné. Crossfire se mi líbí. V nezkrotné se nic nevyřešilo, naopak se objevily nové záhady, takže se těším na pokračování.

alexpo
23.09.2013 4 z 5

Nemohu se zdržet reakce k paní Lil Lu. Pochopil někdo z vás, jestli nám nadává, že jsme tu knihu koupili, nebo že jsme ji nekoupili? Nikde jsem se nedočetla, že by se autorka přiznala, že knihu \"obšlehla\" Od koho, ptám se? Určitě ne od paní James, protože jednak má Sylvie o dva stupně lepší styl a také už před Crossfire sérií napsala spoustu jiných knih. Navíc obě knihy vyšly takřka ve stejnou dobu, takže to by je nejspíš obě musela líbat stejná múza. Četla jsem obě série a Padesátka tak těží z některých reálií z Twilightu (nemotorná, chudá, stále se červenající Ana, stejná rozvádějící se mamina, místo Jacoba José, Christianova sestra Mia je dokonalá Alice a Elliot jako kdyby suploval Emmeta,...), že bych musela spíše osočit z plagiátorství paní James, která se k tomu ovšem sama přiznala.
Mně se prostě líbí víc Crossfire, i když si myslím, že by se mohlo ubrat na pořád stejném sexu (musím uznat, že Padesátka je v tomto směru pestřejší) a přidat na vykreslení traumat a dalších popisů předcházejících životů obou představitelů.

petrzel
23.09.2013 5 z 5

Super pokračování a už se těším na další díl.

wamplady
23.09.2013 5 z 5

Dočteno, super pokračování, ale zase to má otevřený konec. Opět čekání na další díl:-)

lela25
23.09.2013 4 z 5

Kniha super,ale už by to mohl být konec :D Přijde mi to zbytečně protáhlé a než se dočkám dalšího dílu pomale nebudu vědět o čem to bylo.Nebylo to zase takový wau.Ale i tak si přečtu pokračování .

miseb
22.09.2013

První díl se četl sám, druhý díl byl horší a tento třetí... Co napsat a neurazit. Nuda, nuda, nuda. Pořád stejné, bez děje a nápadu. Do poloviny jsem se nutila a potom knihu odložila. Možná je to tím, že po úspěchu \"Odstínů\" se vyrojilo takové množství knih s podobným dějem a hlavně za každou cenu erotických, že už to ani autorku nebavilo psát.

Lucka.79
22.09.2013 5 z 5

Opět super, Sylvia to prostě umí ..... mám ráda její styl psaní, knížka mě chytla a nepustila až do konce. Je to poutavé, napínavé, s nečekanými zvraty, do konce knížky jsem měla pochybnosti, jak to vlastně skončí. Za to, že série touto knihou nekončí jsem četla na Amazonu spoustu kritiky, ale mně to nijak nevadí. Vím, že se můžu těšit na další podobně dobrou knihu (alespoň pro mě) ...

erotika Padesát odstínů

Sylvia Day