Spoutaná

Je stále přitažlivější, víc sexy než kdykoli dřív… Druhá kniha z erotické trilogie Crossfire pokračuje dalšími osudy Evy a Gideona z Obnažené, podle New York Times „EROTICKÁ ROMANCE, která vám nesmí chybět“ (Romance Novel News). Poddávám se jeho spalující vášni, která mě ničí, ale nedokážu od něho odejít. Žárlím a on mě prosí, abych mu věřila. Jsem k němu připoutána neviditelnými řetězy a nedorozumění, které mezi námi vzniká, protože jsme byli oba v minulosti poznamenáni bolestí, mě trhá srdce ve dví. Někde hluboko v duši ale vím, že my dva patříme k sobě…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145250/spoutana-AYB-145250.jpg 4.1973

Crossfire 2.

Vydáno, Fortuna Libri (ČR)

Reflected in You, 2012

Kniha Spoutaná

Kristy.Seb
10. listopadu

Jsem ráda, že konečně Giedon odhalil, co prožil on. A jak se zachovala jeho matka?!

Misshell1

Asi budu ujetá, když řeknu, že se mi líbilo. Mělo to příběh, mělo to zvrat a nečekaný. A jdu na další díl...no co občas člověk musí přečíst něco takového ????

CiaKawlone

Jsem prostě nadšená. Bylo to víc zajímavé než první díl, z kterého jsem taky byla vedle. Nechyběla pořádná zápletka a hodně jsem se vcítila do Evy. Do posledních stran mi to moc nedávalo smysl, ale rozhodně to doporučuju dočíst.

Ivet1990

Stejně jako první díl i tento mě bavil číst. Všimla jsem si, že hodně čtenářů tuto sérii přirovnává hodně k 50 odstínů což mě to tak nepřijde. Ano je tam hodně erotických scén, ale co jiného čekat od erotické knihy.

AelinBělotrn

Je pravda, že to dost připomíná 50 odstínů šedi, ale kniha mě přesto velice bavila.Sexu je velice dost a je také pravda že je pokaždé podobný, ale postupné otvírání Gideonovi minulosti mě nutí číst dál a je to takové odpočinkové.Líbí se mi,že to není všechno tak růžové a ihned po seznámení si plně důvěřují.Dobrý popis.Určitě se vrhnu n další díl

Myška43

Nechápu ženy, proč to srovnáváte s knihami 50 odstínů a stěžujete si na to, že je tam hodně sexu. Vždyť je to erotický román. Je dobré přečíst si celou sérii. Příběh je stále lepší a lepší. Za mě super!!!!

niced
14.10.2019

Druhý díl byl naprosto skvělý. Za mě lepší než první. Gideonovo chování mi sice bylo hned jasné a nechápu, že to Evu vůbec nenapadlo, ale závěr perfektní, jsem ráda, že z toho Eva nezačala vyšilovat a byla ráda.. zatím. Gideon konečně odhalil svojí minulost, už jsem myslela, že kolem toho budou kroužit pořád.

makynka911
04.05.2019

Hodně se mi líbilo asi prvních 200 stran, a to nemyslím z první knihy, ale z celé série. Věděla jsem, že to bude dalších 50 odstínů, ale na relax dobré.
Dalších xxx stran série nebylo přímo zlých, ale už to určitě nebylo něco, co bych si chtěla zopakovat. Hlavně se některé věci v knize, viz Evina noční můra, řešili dost zvláštním, až neuvěřitelných způsobem.

Celkově v průměru za 3*.

Nezvladatelná láska