Spoutaná

Je stále přitažlivější, víc sexy než kdykoli dřív… Druhá kniha z erotické trilogie Crossfire pokračuje dalšími osudy Evy a Gideona z Obnažené, podle New York Times „EROTICKÁ ROMANCE, která vám nesmí chybět“ (Romance Novel News). Poddávám se jeho spalující vášni, která mě ničí, ale nedokážu od něho odejít. Žárlím a on mě prosí, abych mu věřila. Jsem k němu připoutána neviditelnými řetězy a nedorozumění, které mezi námi vzniká, protože jsme byli oba v minulosti poznamenáni bolestí, mě trhá srdce ve dví. Někde hluboko v duši ale vím, že my dva patříme k sobě…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/145250/spoutana-AYB-145250.jpg 4.1905

Crossfire 2.

Vydáno, Fortuna Libri (ČR)

Reflected in You, 2012

Kniha Spoutaná

niced

Druhý díl byl naprosto skvělý. Za mě lepší než první. Gideonovo chování mi sice bylo hned jasné a nechápu, že to Evu vůbec nenapadlo, ale závěr perfektní, jsem ráda, že z toho Eva nezačala vyšilovat a byla ráda.. zatím. Gideon konečně odhalil svojí minulost, už jsem myslela, že kolem toho budou kroužit pořád.

makynka911

Hodně se mi líbilo asi prvních 200 stran, a to nemyslím z první knihy, ale z celé série. Věděla jsem, že to bude dalších 50 odstínů, ale na relax dobré.
Dalších xxx stran série nebylo přímo zlých, ale už to určitě nebylo něco, co bych si chtěla zopakovat. Hlavně se některé věci v knize, viz Evina noční můra, řešili dost zvláštním, až neuvěřitelných způsobem.

Celkově v průměru za 3*.

domina

Zbytečně natažený děj a zbytečně moc sexuálních scén.

Ewiks27

Bála jsem se dalšího dílu s obavou,že mi nebudou mít co nabídnout. Erotické scény jsem ani nevnímala,spíš jsem se pohroužila do pocitů Evy a Giedona, že jsem je brala spíš jako vyjádření svých citů a nevyslovených myšlenek.

Zuzanka46
13.10.2018

Skvělá knížka! Druhý díl této série se mi líbil daleko víc, než ten první. Velmi čtivě napsaný příběh Gideona a Evy, ve kterém se konečně řeší problémy i jinak, než pouze sexem. Super! Už se těším na další díl série.

ivca6341
15.07.2018

Právě ji dočítám a moc se líbí. Naprostá spokojenost. Už se těším až začnu číst další (Nezkrotná).

Lee7
03.07.2018

Hodně scén se opakuje, čekám co se bude dít a ono pořád není tak žhavé.. I když konec byl jasný a teď si říkám, co se bude dít.. Proč... Jdu na další díl a uvidíme. Pořád lepší než 50 odstínů, tato spisovatelka alespoň píše zajímavěji.

LP113
11.04.2018

No takže asi tak, Padesát odstínů v trochu jiné formě. Jinak v podstatě on krásnej ale magor a ona nádherná a zachraňujíc ho. Jako pro romanitky asi jo, pro mě ne. Trochu horší než jednička.