Spoutaná

Je stále přitažlivější, víc sexy než kdykoli dřív… Druhá kniha z erotické trilogie Crossfire pokračuje dalšími osudy Evy a Gideona z Obnažené, podle New York Times „EROTICKÁ ROMANCE, která vám nesmí chybět“ (Romance Novel News). Poddávám se jeho spalující vášni, která mě ničí, ale nedokážu od něho odejít. Žárlím a on mě prosí, abych mu věřila. Jsem k němu připoutána neviditelnými řetězy a nedorozumění, které mezi námi vzniká, protože jsme byli oba v minulosti poznamenáni bolestí, mě trhá srdce ve dví. Někde hluboko v duši ale vím, že my dva patříme k sobě…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145250/big_spoutana-AYB-145250.jpg 4.11029

Crossfire 2.

Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Reflected in You, 2012

Kniha Spoutaná

Vknihách

Tak, v prvom rade vrelo neodporúčam všetkým vyberavým čitateľkám tohto žánru, pretože tu nič nové nenájdete, je to klasický príbeh dominantného muža a dovolím si tvrdiť, ješitnej dospelo správajúcej sa ženy...napriek tomuto klišé stereotypu, sa mi kniha čítala veľmi dobre, zvládla som ju za dva dni. Na scénu vstupujú nové postavy, samozrejme prejavuje sa žiarlivosť hlavných postáv. Máme tu aj konečne odhalenú temnú minulosť Gideona, konečne sa zveril Eve, čo je fakt fajn, ale veľmi im to v úprimnosti nepomohlo. Medzi sebou majú stále kopec tajomstiev. Veľmi sa mi páčila záverečná zápletka, aj keď bola predvídateľná už asi v polovici knihy. Záverečné odhalenie ma fakt šokovalo, a čo je dosť zvláštne, že autorka čitateľa nenavnadí na ďalší diel tým, že by zatajila rozuzlenie drámy a nechala si to na ďalšiu knihu. Ona vám to proste vykváka,ale napriek tomu vo vás vyvolá zvedavosť a núti vás čítať príbeh ďalej.Hlavná hrdinka mala spolubývajúceho bisexuála, stane sa mu veľmi nepríjemný incident. Síce je promiskuitný (to mne na ľuďoch prekáža, pokiaľ sa tým dokonca prezentujú,aj keď je to ich vec),ale ako človek je skvelý, obetavý a vo vnútri utrápený,naozaj mi ho bolo veľmi ľúto. Som zvedavá aké habaďúry si na mňa prichystala Sylvia v 3. časti

princesse

Tak jak jsem předeslala v komentáři u prvního dílu ... možná ... a bylo to silnější než já. Nějak si nemůžu pomoct a chci se dozvědět jako to všechno dopadne. I nadále se mi zdají některé věci až moc a i nadále si myslím, že to je téměř neuvěřitelné, ale ... takže pokračuji a čtu již třetí díl.

Ivanka83

I druhý díl mě bavil. Konečně se dozvídáme více o Gideonovi. Jen ten konec, to jsem nečekala. Hned jsem musela začít číst třetí díl :-)

Toledo

Hodnotím hůře než první díl, protože mi přišlo, že se toho vlastně ani moc nestalo. O hlavních postavách jsme se toho moc nového nedozvěděli a bylo to pořád jak na houpačce. Trochu tomu pomohl závěr, který nějaké pasáže objasnil, ale jinak to byl průměr.
Trochu zklamání po (za mne) skvělém prvním dílu.

Kristy.Seb
10.11.2020

Jsem ráda, že konečně Giedon odhalil, co prožil on. A jak se zachovala jeho matka?!

Misshell1
11.09.2020

Asi budu ujetá, když řeknu, že se mi líbilo. Mělo to příběh, mělo to zvrat a nečekaný. A jdu na další díl...no co občas člověk musí přečíst něco takového ????

CiaKawlone
07.08.2020

Jsem prostě nadšená. Bylo to víc zajímavé než první díl, z kterého jsem taky byla vedle. Nechyběla pořádná zápletka a hodně jsem se vcítila do Evy. Do posledních stran mi to moc nedávalo smysl, ale rozhodně to doporučuju dočíst.

Ivet1990
07.05.2020

Stejně jako první díl i tento mě bavil číst. Všimla jsem si, že hodně čtenářů tuto sérii přirovnává hodně k 50 odstínů což mě to tak nepřijde. Ano je tam hodně erotických scén, ale co jiného čekat od erotické knihy.