Spoutaná

Spoutaná https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145250/bmid_spoutana-AYB-145250.jpg 4 1127 138

Crossfire série

Je stále přitažlivější, víc sexy než kdykoli dřív… Druhá kniha z erotické trilogie Crossfire pokračuje dalšími osudy Evy a Gideona z Obnažené, podle New York Times „EROTICKÁ ROMANCE, která vám nesmí chybět“ (Romance Novel News). Poddávám se jeho spalující vášni, která mě ničí, ale nedokážu od něho odejít. Žárlím a on mě prosí, abych mu věřila. Jsem k němu připoutána neviditelnými řetězy a nedorozumění, které mezi námi vzniká, protože jsme byli oba v minulosti poznamenáni bolestí, mě trhá srdce ve dví. Někde hluboko v duši ale vím, že my dva patříme k sobě…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Reflected in You , 2012

Samira
20.02.2014 5 z 5

Druhý díl opravdu nezklamal, pokud se člověk do postav nezamiloval v prvním díle, což mně se stalo, tak v tomhle už určitě. Na scénu vstupuje mimo jiné i další skvělá vedlejší postava Bretta Klina. Děj je plný zvratů a nedalo se od něj odtrhnout.
Doporučuji!

Sádina
17.02.2014 4 z 5

Kniha je velmi čtivá, po předchozích erotických románech, které jsem četla bych tuto zařadila mezi nejlepší. Přečetla jsem ji skoro jedním dechem a jsem plná očekávání na třetí díl :)

Bunburistka
16.02.2014 3 z 5

Musím uznat, že i druhý díl byl velice zajímavý a určitě si přečtu pokračování. Toto je mnohem lepší série než Fifty :)

Styblice
04.01.2014 5 z 5

Přečteno jedním dechem jako první díl. Nechyběla erotika ani napětí, hned jsem se vrhla na třetí díl.

10.12.2013 5 z 5

Po nabazeni erotiky jsem ohromena resenim vrazdy supr uz jsem se vrhla na treti dil :-)

Michaluška
06.12.2013 3 z 5

Nějak mi nešlo se začíst :/ Až tak od půlky se zadařilo.Uvidíme, co přinese další díl.

vaili
27.11.2013 5 z 5

Skvělé pokračování dalo by se napsat to stejné co u 1. dílu pro mě pefektně napsaná kniha a velká většina věcí je uvěřitelná. Jedna z mála knih co se mi chce přečíst víc než jednou. Jen by mě zajímalo kolik si autorka z erotických scén jen vymyslela a kolik zažila, každopádně smekám před její fantazií a závidím pokud to jsou vlastní zážitky :))

17.11.2013 5 z 5

Ze zacatku me to nejak nebavilo pak se tam stala zapletka a nadseni se vratilo :-)

Michaela91
31.10.2013 4 z 5

Knížka byla i napínavá, měla moc dobrou zápletku a ten konec... Určitě lepší nez odstíny. Zajímavější s lepčím dějem a mnohem čtivější.

24.10.2013 5 z 5

Docteny prvni dil tak jdu do druheho :-). Prvni me zaujal tento styl knihy jsem jeste necetla.Pry je to podobne odstinum sedi ja nemuzu porovnat necetla jsem.Rada se odlisuji nenechavam se stahnout davem :-) az padne zajem prectu si odstiny sedi :-)

Ambraa
22.09.2013 odpad!

Tak tenhle díl je ještě horší než ten první, zbytečně dramatické a nějak mě knížka vůbec nazaujala.

xNelly
22.09.2013 3 z 5

jako oddychovka fajn... občas moc zapletené, až jsem se v tom ztrácela,ale pořád lepší než Fifty Shades...

Markéta.Uli
19.09.2013 5 z 5

Kniha si udržovala spád. Líbí se mi i příběh Carryho. Zároveň se mi líbí, že není vše odhaleno hned, zůstává stále hodně otazníků, které se pravděpodobně odkryjí až v dalších dílech.

vercas01
18.09.2013 5 z 5

Druhý díl nezklamal, výborná zápletka.

jana89
08.09.2013 5 z 5

Druhý díl této série mně rozhodně zaujal více než ten první a konečně jsem také již nesrovnávala s odstíny, jako jsem to dělala u první knihy... Děj ve druhé půlce knihy byl rozhodně zajímavý, i když od začátku, co jsem se dozvěděla o té vraždě tak mi bylo jasné, kdo je oním vrahem.

ElisR1
01.09.2013 3 z 5

Tentokrát se kniha už docela lišila od odstínů, ale nemůžu si pomoct. Tato série se mi moc nelíbí. Kdybych si měla vybrat, co je lepší, tak volím odstíny.

stefi61
19.08.2013 5 z 5

Jsem ráda že aspoň druhé díle se kniha začíná odlišovat od známějších 50 odstínů, takže doporučuji, nezklamala, právě naopak

wamplady
15.08.2013 5 z 5

přečteno jedním dechem, už se těším na 3. díl

Michaluška
13.08.2013 3 z 5

Mě počteníčko teprve čeká, tak se moc těším :) Podle komentářů se mám na co těšít :P

misaPob
12.08.2013 5 z 5

i druhý díl nezklamal! skvělé čtení ;-)

pro ženy erotika Padesát odstínů

Sylvia Day