Nenasytná

Gideon Cross je bojovník. Přestože pochází z bohaté rodiny, od začátku se musel prát o své místo na slunci. Násilí a trauma, které prožil, z něj udělaly člověka, který jen tak někomu nedůvěřuje. I když si celé roky stavěl kolem srdce zeď, teď ho odevzdal Evě Tramellové - a daroval jí i své sexy tělo. Eva však musí vědět, že nic není zadarmo. Opravdu se Eva bude muset vzdát své nezávislosti, aby si udržela muže, bez kterého si nedokáže svůj život představit? Nebo se jí podaří přinutit Gideona, aby ustoupil? Srážka dvou světů na sebe nenechá dlouho čekat. Eva a Gideon jsou manželé, ale postupně přicházejí na to, že největší utrpení i největší rozkoš je čeká ve chvílích, kdy se z nich stávají nesmiřitelní protivníci....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/246577/big_nenasytna-246577.jpg 3.9480

Crossfire 4.

Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Captivated by You, 2014

Kniha Nenasytná

Vknihách

Ako názov prezrádza, hlavná hrdinka Eva je nenásytná, priam nenažraná :D. Je to tak, ale nie o tom som chcela…
Konečne v štvrtom pokračovaní série Crossfire si autorka zaumienila, že nás čitateľky, poteší a zároveň po straší aj Gideonovými kapitolami. Striedajú sa s pohľadmi Evy a okrem jej výlevov a neustáleho omieľania vo vnútorných monológoch o svojej nehynúcej láske k sexi magnátovi prekladanej pochybnosťami o sebe, máme konečne možnosť nahliadnuť do Gideonových nočných môr, jeho vnímania vzťahu s Evou, to čo sa mu ženie hlavou pri rôznych problémoch s rodinou a známymi... Musím povedať že opäť pre mňa oveľa zaujímavejší pohľad muža v príbehu... Nemôžem vám veľmi rozprávať bez spojlerov, aké wau momenty vás čakajú v knihe, ale pár ich určite bude a ak ste sa prelúskali predošlými troma časťami série,tak sa určite máte na čo tešiť. Opäť to tu máme nabité sexuálnymi scénami, drámou, nejakými hádkami... No tu sa musím zastaviť pretože ten koniec bol podľa mňa absurdný... Eva vyvolala hádku kvôli práci až takú, že sa pred Gideonom zatajovala niekoľko dní... Tým to vlastne aj skončilo, ale nemusíte sa obávať, ale je tam na záver ešte nejaké to malé pokračovanie a dozviete sa ako autorka premostila na veľké finále piatej časti. No naozaj mi nejde do hlavy prečo práve pri tejto scénke Eva reagovala až takto prehnane, keď v predošlých troch častiach a vlastne aj v tejto štvrtej, Gideon narobil hovadiny, s ktorými by sa s ním mohla rozísť na dobro. Bolo to podľa mňa úplne zbytočné a prehnané. Na jednu stranu si poviem ok akože chápem,no ako som spomínala, mali oveľa viac závažnejších konfliktov ako prácu.

princesse

Naprosto souhlasím s Ivanka83, hodnocení přesné. Mám to naprosto stejně ... ti dva mě štvou a baví. Když už mám za sebou čtyři díly, tak pátý nevynechám. Takže do toho, ať vím jak to s těmi dvěma dopadne. Všechny díly jsou opravdu čtivé a něco mě nutí číst další a další.

Ivanka83

Ti dva mě štvou i baví. Těším se až celou sérii dočtu, ale vím, že mi budou chybět.
V tomto díle se konečně povede se Gideonovi trochu otevřít. Je to pro něj těžké a kdyby nedostal nůž na krk, asi by se k tomu ani neodhodlal.
Jsem zvědavá co je čeká v posledním díle (tedy krom plánované svatby) :-)

Toledo

Tak tohle čtení hodne bolelo. Četla jsem dal, protože jsem pořad čekala, ze se něco stane, ale upřímně? Nebyla tam snad jediná pasáž, kterou bych si užila. Proste nuda, pořad dokola to samé.
No, uvidíme co poslední díl, ale tohle byl proste preslap, totální ztráta času.

Kristy.Seb
10.11.2020

Konečně Gideon prolomil tu svojí minulost a otevřenost. Ty dva spolu zbožňuju.

Misshell1
26.09.2020

Konečně se dozvídáme víc o Gideonovi :)

CiaKawlone
14.09.2020

Tento díl se mi líbil stejně jako předešlé díly. I když touto knihou mě víc provádělo uvědomění si, jak moc jsou oba psychicky narušení a zároveň si na sebe pěstují závislost tím, že uzavírají jeden druhého do sebe. Těším se na poslední díl.

Ivet1990
09.05.2020

Myslela jsem, že dočtu celou sérii, i když se moc děj neposouvá, ale spíš ne. Vše co jsem doteď přečetla by se dalo vmísit do dvou knihy, kdyby se vynechalo zbytečné hádky a neshody.