Nenasytná

Gideon Cross je bojovník. Přestože pochází z bohaté rodiny, od začátku se musel prát o své místo na slunci. Násilí a trauma, které prožil, z něj udělaly člověka, který jen tak někomu nedůvěřuje. I když si celé roky stavěl kolem srdce zeď, teď ho odevzdal Evě Tramellové - a daroval jí i své sexy tělo. Eva však musí vědět, že nic není zadarmo. Opravdu se Eva bude muset vzdát své nezávislosti, aby si udržela muže, bez kterého si nedokáže svůj život představit? Nebo se jí podaří přinutit Gideona, aby ustoupil? Srážka dvou světů na sebe nenechá dlouho čekat. Eva a Gideon jsou manželé, ale postupně přicházejí na to, že největší utrpení i největší rozkoš je čeká ve chvílích, kdy se z nich stávají nesmiřitelní protivníci....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/246577/nenasytna-246577.jpg 3.9436

Crossfire 4.

Vydáno, Fortuna Libri (ČR)

Captivated by You, 2014

Kniha Nenasytná

Misshell1

Konečně se dozvídáme víc o Gideonovi :)

CiaKawlone

Tento díl se mi líbil stejně jako předešlé díly. I když touto knihou mě víc provádělo uvědomění si, jak moc jsou oba psychicky narušení a zároveň si na sebe pěstují závislost tím, že uzavírají jeden druhého do sebe. Těším se na poslední díl.

Ivet1990

Myslela jsem, že dočtu celou sérii, i když se moc děj neposouvá, ale spíš ne. Vše co jsem doteď přečetla by se dalo vmísit do dvou knihy, kdyby se vynechalo zbytečné hádky a neshody.

Scathia

Knižní brak, ale nesnáším nedočtené série. Když jsem zjistila, že se objevily poslední dvě knihy, řekla jsem si, ok. No... budu ráda, až to budu mít za sebou. Už si nepamatuju, jestli Eva mi byla vždycky takto protivná, knížku zachraňují kapitoly od Gideona, které jsou psychologicky o třídu výš a získaly tak druhou hvězdičku.

Myška43

Mě uspokojily všechny díly. Miluju celou sérii!!!

makynka911
04.05.2019

Hodně se mi líbilo asi prvních 200 stran, a to nemyslím z první knihy, ale z celé série. Věděla jsem, že to bude dalších 50 odstínů, ale na relax dobré.
Dalších xxx stran série nebylo přímo zlých, ale už to určitě nebylo něco, co bych si chtěla zopakovat. Hlavně se některé věci v knize, viz Evina noční můra, řešili dost zvláštním, až neuvěřitelných způsobem.

Celkově v průměru za 3*.

Ewiks27
24.02.2019

Tahle knížka byla z celé série asi nejméně nabytá dějem, bavila mě. Další díl si určitě nenechám ujít!

Zuzanka46
25.11.2018

Do konce knihy mi zbývá asi 50 stran, ale já to už prostě nedočtu... Děsná nuda, pořád to samé dokola a ani kapitoly psané z Gideonova pohledu tomu nepomohly. Škoda, první tři díly mě bavily. Kdyby celá série skončila svatbou ze třetího dílu, tak jsem spokojená. Ale takhle, bohužel...

Francouzské hedvábí
Francouzské hedvábí