Nenasytná

Gideon Cross je bojovník. Přestože pochází z bohaté rodiny, od začátku se musel prát o své místo na slunci. Násilí a trauma, které prožil, z něj udělaly člověka, který jen tak někomu nedůvěřuje. I když si celé roky stavěl kolem srdce zeď, teď ho odevzdal Evě Tramellové - a daroval jí i své sexy tělo. Eva však musí vědět, že nic není zadarmo. Opravdu se Eva bude muset vzdát své nezávislosti, aby si udržela muže, bez kterého si nedokáže svůj život představit? Nebo se jí podaří přinutit Gideona, aby ustoupil? Srážka dvou světů na sebe nenechá dlouho čekat. Eva a Gideon jsou manželé, ale postupně přicházejí na to, že největší utrpení i největší rozkoš je čeká ve chvílích, kdy se z nich stávají nesmiřitelní protivníci....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/246577/nenasytna-246577.jpg 3.8374

Crossfire (4.)

Vydáno:, Fortuna Libri (ČR)

Captivated by You (2014)

Kniha Nenasytná

makynka911

Hodně se mi líbilo asi prvních 200 stran, a to nemyslím z první knihy, ale z celé série. Věděla jsem, že to bude dalších 50 odstínů, ale na relax dobré.
Dalších xxx stran série nebylo přímo zlých, ale už to určitě nebylo něco, co bych si chtěla zopakovat. Hlavně se některé věci v knize, viz Evina noční můra, řešili dost zvláštním, až neuvěřitelných způsobem.

Celkově v průměru za 3*.

Ewiks27

Tahle knížka byla z celé série asi nejméně nabytá dějem, bavila mě. Další díl si určitě nenechám ujít!

Zuzanka46
25.11.2018

Do konce knihy mi zbývá asi 50 stran, ale já to už prostě nedočtu... Děsná nuda, pořád to samé dokola a ani kapitoly psané z Gideonova pohledu tomu nepomohly. Škoda, první tři díly mě bavily. Kdyby celá série skončila svatbou ze třetího dílu, tak jsem spokojená. Ale takhle, bohužel...

Lee7
29.07.2018

Tehle díl se mi líbil, ale byla bych ráda kdybychom se konečně dobrali nějakému konci. :) JE to napínák :D

adriane9
01.05.2018

Já ani nehodnotím. S dějem jsem srozuměná, kdysi jsem četla předchozí díly v době válení se v nemocnici (bez chlapa žejo) a dalo se to, prostě nenáročné. Ale jak se mi teď přehoupla třicítka nedočtu to, musela jsem se smát, bože můj už jsem asi fakt zestárla :-).. Na každý pád Sylvii Day nezatracuji čtenáře si našla a je fajn že lidi čtou aspoň něco.

dee95
13.02.2018

Uvítala jsem i Gideonův pohled na věc, super! :)

vikimi
24.01.2018

Dalo se, ale cekala jsem od toho vic. 5 knizek a dej prakticky zadny. Porad jsem cekala, co prijde a ono nic neprislo :D

Hasanka
01.12.2017

Souhlasím, že předchozí díly byly o něco lepší, ale přesto se mi celá série líbila a dobře se četla.