Spoutaná

Spoutaná https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145250/bmid_spoutana-AYB-145250.jpg 4 1127 138

Crossfire série

Je stále přitažlivější, víc sexy než kdykoli dřív… Druhá kniha z erotické trilogie Crossfire pokračuje dalšími osudy Evy a Gideona z Obnažené, podle New York Times „EROTICKÁ ROMANCE, která vám nesmí chybět“ (Romance Novel News). Poddávám se jeho spalující vášni, která mě ničí, ale nedokážu od něho odejít. Žárlím a on mě prosí, abych mu věřila. Jsem k němu připoutána neviditelnými řetězy a nedorozumění, které mezi námi vzniká, protože jsme byli oba v minulosti poznamenáni bolestí, mě trhá srdce ve dví. Někde hluboko v duši ale vím, že my dva patříme k sobě…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Reflected in You , 2012

domina
06.03.2019 5 z 5

Zbytečně natažený děj a zbytečně moc sexuálních scén.

Ewiks27
24.02.2019 5 z 5

Bála jsem se dalšího dílu s obavou,že mi nebudou mít co nabídnout. Erotické scény jsem ani nevnímala,spíš jsem se pohroužila do pocitů Evy a Giedona, že jsem je brala spíš jako vyjádření svých citů a nevyslovených myšlenek.

Zuzanka46
13.10.2018 5 z 5

Skvělá knížka! Druhý díl této série se mi líbil daleko víc, než ten první. Velmi čtivě napsaný příběh Gideona a Evy, ve kterém se konečně řeší problémy i jinak, než pouze sexem. Super! Už se těším na další díl série.

ivca6341
15.07.2018 5 z 5

Právě ji dočítám a moc se líbí. Naprostá spokojenost. Už se těším až začnu číst další (Nezkrotná).

Lee7
03.07.2018 3 z 5

Hodně scén se opakuje, čekám co se bude dít a ono pořád není tak žhavé.. I když konec byl jasný a teď si říkám, co se bude dít.. Proč... Jdu na další díl a uvidíme. Pořád lepší než 50 odstínů, tato spisovatelka alespoň píše zajímavěji.

LP113
11.04.2018

No takže asi tak, Padesát odstínů v trochu jiné formě. Jinak v podstatě on krásnej ale magor a ona nádherná a zachraňujíc ho. Jako pro romanitky asi jo, pro mě ne. Trochu horší než jednička.

vikimi
24.01.2018 3 z 5

Nic moc.

Disinka
20.11.2017 5 z 5

opět skvěle napsané... když je chuť na tento žánr, tak mohu jen doporučit...

Lucik87
20.07.2017 3 z 5

Druhý díl byl krapet slabší.

Autorce se nějak nedařilo děj rozjet, vlastně až v druhé polovině knihy to začlo mít aspoň trochu úroveň.

V první půlce to bylo stále o tom samém, ohraná písnička hodna brazilské telenovely, okořeněná dialogy, kdy má Eva mensturaci a co s tím tedy Gideon bude dělat, když má pořád erekci.

Dále nechápu, kdo přišel na slovo "ševelit", které se objevovalo snad v každé kapitole, neznáme jiné synonymum? Už uvidím, jak drsňák jako Gideon stále jenom ševelí a okolo něj přitom poletují duhoví jednorožci.

Třetí díl dojedu, stále hodnotím daleko lépe než Odstíny.

a.nnysek
05.06.2017 5 z 5

Super čtení, super oddychovka. Eva a Gideon se mi dostali pod kůži.

DJANKA
16.05.2017 3 z 5

Tento díl mi přišel slabší než první. Nějak jsem se nemohla začíst a chvílemi mě ty "jejich kecy" rozčilovaly. Ale pak mě to najednou chytlo a chtěla jsem vědět jak to dopadne. Možná opravdu na tento žánr musím mít zrovna to správné rozpoložení.

Lucka385
24.04.2016 4 z 5

Druhý díl byl pro mě o něco málo slabší než první. Ale nic to nemění na tom, že je to příjemné a oddechové čtení.

Tétéčko
13.03.2016 2 z 5

To bylo velké zklamání. Sylvia mele z posledního a ještě natahuje děj.

havrmoni
01.03.2016 5 z 5

Bála jsem se dalších dílů v obavě,že mi nebudou mít už co nabídnout. Tenhle byl,ale snad lepší než první. Erotické scény jsem ani nevnímala jako sex,tak jsem se ponořila do pocitů všech ,;hrdinů",že jsem je brala spíš jako vyjádření citů a nevyslovených myšlenek.

hanka616
02.02.2016

Příjemné čtení, kniha je stejně dobrá jako první díl.

Denčaa
22.01.2016 3 z 5

Po přečtení prvního dílu jsem dala šanci i tomu druhému s tím, že pokud se příběh a celkový obsah knihy nikterak nezmění, tak po dalším díle už nesáhnu. Stalo se. Záleptka se nikterak nelišila. Ba co víc, zhoršila se. Příběh sám o sobě vypadá zajímavě, ale ve své podstatě mi příjde hodně nesmyslný. Příběh postavený na tom, že dva lidé jsou pro sebe to nejhorší, co je v životě potkalo mi vážně nedává smyls. Milostné scény jsem i přeskakovala, jelikož to bylo porád dokola. A najednou jsem byla na konci knihy..Další díl? Ne, děkuji.

evelýny
06.11.2015 2 z 5

Bohužel ani v druhém díle autorka svůj stín nepřekročila a já to ani nečekala. Ke konci mě překvapila detektivní zápletka, ale opět zpracovaná velmi povrchně. Opět se v knize našly docela zábavné pasáže, ale ta hromada sexu, to je fakt stupidní. Nejsem sice žádný sexuolog, ale tato rádoby spisovatelka by možná nějakou konzultaci potřebovala.

Haňulec
21.09.2015 5 z 5

Tento díl Crossfiru mně zaujal ještě více než ten první. Stále se v knize něco děje, nikdy se nenudíte a proto vás kniha nenechá se od ní odtrhnout. Nejvíce mě zaujala Eva, jak si dává pět a pět dohromady, a dále pak Gideon, který dostál svému slovu "pro tebe bych zabil". Kdybych knize mohla dát více jak 5* neváhala bych. :-)

ovpana
31.07.2015

Hezké a příjemné čtení ,nechybí i trocha napětí

petvet
30.07.2015 5 z 5

Tento díl byl parádní-taková malá detektivka,která mě bavila,udržovala v napětí (až do konce jsem nevěděla,jak vše dopadne)!Hlavní postavy mi jsou milé-líbí se mi,že mají svůj příběh (opět se u nich opakuje špatná minulost).
Kniha SPOUTANÁ mě nezklamala-všem doporučuji!
PS: opravdu to měl Gideon dobře promyšlené :)

pro ženy erotika Padesát odstínů

Sylvia Day