Spoutaná

Spoutaná https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145250/bmid_spoutana-AYB-145250.jpg 4 1127 138

Crossfire série

Je stále přitažlivější, víc sexy než kdykoli dřív… Druhá kniha z erotické trilogie Crossfire pokračuje dalšími osudy Evy a Gideona z Obnažené, podle New York Times „EROTICKÁ ROMANCE, která vám nesmí chybět“ (Romance Novel News). Poddávám se jeho spalující vášni, která mě ničí, ale nedokážu od něho odejít. Žárlím a on mě prosí, abych mu věřila. Jsem k němu připoutána neviditelnými řetězy a nedorozumění, které mezi námi vzniká, protože jsme byli oba v minulosti poznamenáni bolestí, mě trhá srdce ve dví. Někde hluboko v duši ale vím, že my dva patříme k sobě…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Reflected in You , 2012

Bet
20.03.2013 5 z 5

Já můžu jen říct vau. Chvílema jsem snad ani nedýchala, přečetla jsem jí za den. Kdo by čekal na takovou zápletku ;o) nemůžu se dočkat pokračování.

rozetka
19.03.2013

jsem zvědavá na třetí díl ( Entwined with you) měl by prý tady vyjít na jaře.. kdyby jste někdo už věděli něco bližšího dejte info, dík

malazluta
14.03.2013 4 z 5

Přečtené během víkendu. Líbí se mi to o hodně víc, než Padesát odstínů "čehokoliv". Těším se na pokračování a jsem si jistá, že se k této sérii ještě někdy vrátím.

Pingu
09.03.2013 5 z 5

Perfektní příběh, který se četl jedním dechem jednu noc. Knihu nešlo zavřít a jít spát. Jsem zvědavá na třetí díl.

ally
04.03.2013 5 z 5

Oba díly jsem četla v angličtině a zhltla jsem je během tří dnů - pracovních. Nemohla jsem se dočkat až mi skončí pracovní doba a sednu si do křesla ke čtení. Občas každý potřebuje trochu té romantiky okořeněné těžkými životními osudy a proto je asi Spoutaná (i Obnažená) přitažlivá a velmi čtivá (v angličtině určitě ano). Už se těším na poslední díl.

Caramela
03.03.2013 5 z 5

Druhý díl mě nadchl více než Obnažená (v té mi trošku vadilo, jak se autorka snažila napodobit 50 odstínů). Ve Spoutané už si příběhy a zápletky podobné nejsou. Kniha se mi moc hezky četla a nemohla jsem se od ní odtrhnout.

bend-ik
03.03.2013 5 z 5

Sex. Vášeň. Žiarlivosť. Tajomstvá. Sex. Závislosť. Bisexualita. Traumy. Sex. (Ro)zvrátené rodiny. Peniaze. Láska. Sex... Toto všetko zapĺňa stránky aj druhej časti Crossfire, no tentokrát ešte intenzívnejšie.
Vžiť sa do príbehu Evy a Gideona nie je vôbec náročné a „ide to samo“. Veď, predstava slobodného bohatého sexy magnáta a neskrotenej vášne, ktorú s ním môže zažiť aj „dievča odvedľa“, je viac než lákavá.
A že to celé na prvý pohľad vyznieva ako nereálna rozprávka? Možno.. a práve! Veď po niektorých knihách siahame preto, aby sme vypli a zafantazírovali si, aké by to bolo, keby.. Priznajme si, každá z nás (tajne) túži po bezstarostnom živote, pravej láske a nekonečnej vášni, tak prečo si ich aj takouto pútavou formou nedopriať? :) A naozaj vydarené erotické pasáže sú príjemným bonusom, ktorý žáner „erotický román“ so sebou prináša.
A že je v knihách málo deja? Hmm, akoby všetci tí, ktorí sa hlásia k tomuto tvrdeniu, zabúdali na fakt, že majú pred sebou žánrový kúsok, v ktorom ja tak akosi intuitívne neočakávam zápletku á la Jana Eyrová. Akokoľvek, dôležité je, že Obnažená i Spútaná po svojom bavia a úplne vás pohltia!
V Spútanej som hltala najmä jej poslednú tretinu, ktorej dominuje prehlbujúca sa temnota ich vzťahu; nevedia byť spolu, no nedokážu existovať ani jeden bez druhého. Zároveň sa v nej (konečne) dozvedáme, aká minulosť ťaží Gideona a aj to, do akej miery zasiahne ich prítomnosť..

marqetka
01.03.2013 5 z 5

Musím říct, že se mi líbí mnohem víc než Padesát odstínů......

Nuttelka
27.02.2013 5 z 5

nemám slov... prostě paráda :-) těžce jsem se od knížky odtrhávala, kdybych mohla, přečetla bych ji na jeden zátah :-) ... emotivní pasáže na mě hodně působily... fakt super knížky, super série, nemůžu se dočkat třetího dílu...

VERDY81
27.02.2013

Super druhý díl, krásně se četla :-) těším se na další díl

Allen28
27.02.2013 5 z 5

Druhý díl opravdu jednozančně předčí jedníčku. Vřele doporučuji v mnoha oblastech je lepší než odstíny

Sharah
22.02.2013 5 z 5

Super :-))))) Jsem zvědavá, jak to dopadne.

Yaney
19.02.2013 5 z 5

musím říct, že kniha se četla jedním dechem! překonalo to určitě první díl a nemůžu se dočkat dalšího. Celkově vzato je to mnohem více propracované než Padesát odstínů, i když to se mi samozřejmě libí také, ale do tohohle se prostě jednoduše dokážete vcítit

AdaVinculin
19.02.2013 5 z 5

Super! Mnohem lepší než první díl! Zase opět velmi čtivé, mnohem líp propracované...tak se mi zdá, že se z toho stává detektivka :-) Už se těším na poslední díl!

syvritos
17.02.2013 5 z 5

Úplně jsem tu knížku zhltla jen proto, že jsem chtěla vědět, jak to bude pokračovat a jak to dopadne....se třetím dílem to u mě nebude jiné :-)

JarcaBobes
16.02.2013 5 z 5

tak ... a ted si pockame na treti dil pohadky :o))

Lucka.79
14.02.2013 5 z 5

Ani druhý díl mě nezklamal, přečetla jsem jí za 1 den. Už se těším až bude 3. díl, jen doufám, že datum vydání 4.6.2013 je konečné ...

LibraryGirl
13.02.2013 5 z 5

Moc krásná kniha. Přímo navazuje na první díl Obnažená. Ale tady se dozvíme, proč Gideon má takové noční děsy. Děj utíká plynule. Pořád se něco děje. Nejvíce se mi líbily okamžiky, které trávili bez mobilů a intenetu na "ostrově".
Moc se mi líbí, jak spolu hlavní postavy bojují. Mají velmi složitý vztah, ale strašně jim přeji, aby jim to vydrželo. Nemůžou být spolu, ale nemůžou být ani jeden bez druhého. Krásně vykreslené obě postavy, jak Gideona tak Evy. Ale nemůžu se zbavit pocitu, že Gideon je starší než na svých 28 let. Hádala bych na takových cca 35 let. Takový pocit jsem měla už při Obnažené.
Škoda, že autorka víc nerozvedla jejich slovní přestřelky, někdy jsem se při nich velmi smála. Tenhle díl se mi líbil víc, než první.
A věnování na začátku knihy je docela pěkné:-), také jedné z mých oblíbených autorek.
Nemůžu se dočkat dalšího dílu. Doufám, že vyjde do konce roku, ale při rychlosti našich překladatelů a vydavatelů, bych si na to nevsadila.

pro ženy erotika Padesát odstínů

Sylvia Day