Nezkrotná

Nezkrotná https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166610/bmid_nezkrotna-sWX-166610.jpg 4 965 114

Crossfire série

Jiskří to mezi nimi stále víc… Jedna z nejromantičtějších a nejerotičtějších knih nového tisíciletí má další, již třetí, pokračování. Vášnivé milostné scény a fascinující příběh nevšední lásky Evy a Gideona udržují čtenáře v napětí a probouzejí v nich touhu dozvědět se o hlavních hrdinech víc a víc. … Chtěl by mě zkrotit a já se podřizuji jeho autoritě, ale když přijde na věc, dokážu se mu vzepřít a přinutit ho, aby se, alespoň na chvíli, poddal on mně. Mluvím o nejintimnějších chvílích našeho života, kdy jsme spolu jen on a já. O chvílích, kdy se rádi necháme jeden druhým zkrotit výměnou za nepředstavitelnou rozkoš…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Entwined With You , 2013

regulax
19.01.2018 3 z 5

Pro samý sex jsem se ztrácela v ději... jestli tam vůbec nějaký byl :-)

Disinka
20.11.2017 5 z 5

Docházejí slova - stále parádní čtení...

Petruska200
22.06.2017 5 z 5

Tahle serie se cetla sama,strasne rychle

a.nnysek
05.06.2017 5 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem, příběh Evy a Gideona mě vzal za srdce :-)

Macavend
24.09.2016 5 z 5

nejhezčí díl :-)

Bella09
03.07.2016 3 z 5

U tohoto dílu jsem se nudila, až na pár stránek kdy se něco dělo.Posledních 100 stran bylo pro mě utrpením, jsem moc ráda, že je to za mnou.Místy jsem přeskakovala erotické pasáže, protože se vše jen opakovalo.

havrmoni
02.03.2016 5 z 5

Byl o něco slabší než předchozí,ale opět hezky napsané. Líbí se mi jak se vyrovnávají se svými strachy a emocemi,jak se vyvíjí jejich vztah. Mám ráda Caryho,je to taky zajímavá osůbka.

hanka616
02.02.2016 5 z 5

Třetí díl se mi líbil, jako obě předchozí knihy.

evelýny
06.11.2015 1 z 5

Tak pro tenhle díl mi nezbývá nic jiného než říci: Bláboly na entou!!!!!!!!!! Nezřízený sex se tu střídá s neustálými strachy a obavami obou protagonistů, do toho patologické vztahy všude kolem. Taková sonda do nějaké psychiatrické skupiny. Na oslovení ,,frajere" jsem od této chvíle fakt alergická. Na druhou stranu musím říci, že ke konci knihy se děj stal napínavější, ale stejně se nemohu zbavit dojmu, že kniha byla napsaná pod vlivem. Ale čeho?

moira2912
26.09.2015 2 z 5

Řekla jsem si, že to dorazím, protože je to trilogie. Proč jsem si sakra myslela, že je to trilogie? :D
Nezkrotná má pár postav, které se mi líbily, ale celkově se mi kniha zdála natahovaná, nudná a postrádala jakoukoli poutavost, kvůli které jsem se prokousala prvními dvěma díly. Nezachraňuje to už ani fakt, že se to dobře čte. Táhlo se to a v podstatě se tam pořád opakovalo to samé. I ten sex ztratil jiskru, což je u knihy, která je vlastně skoro jen o sexu, dost děsivé. xP

Haňulec
22.09.2015 5 z 5

Tak tento díl Crossferu mě vůbec nezklamal. Akce, láska, svěřování, zklamání, a stále se něco děje. Prostě si to neváhejte přečíst. Určitě nebudete zklamaní. :-)

petvet
02.08.2015 4 z 5

Třetí díl série Crossfire byl podle mě o něco slabší než první dva díly. Celkem se nic nového neudálo,kromě rychlé svatby Evy a Gideona.
Jsem zvědavá, čím mě zaujme 4.díl :)

Co se týče knihy-psaní autorky je mi blízké,knížky se dobře a rychle čtou,nejsou tam žádné zapeklité situace,které by čtenář nepochopil. Hlavní postavy jsou mi sympatické, oblíbila jsem si vedlejší postavu Caryho (...kamarád,který by se hodil i mně) :)
Zatím mě série nezklamala.

angelbooks
27.06.2015 5 z 5

U nezkrotný jsem dlouho váhala, že počkám a přečtu si ji až se 4.dílem najednou.
Nakonec po půl roce, mě přemohla zvědavost a já se konečně začetla do knihy.
Až na to, že mě trochu z míry vyváděly části, kdy Eva brečela.
Ale na druhou stranu, konečně se mi zdálo, že už na sebe nebudou tolik žárlit. Důkazem je část, když viděla Gideona s Corinnou v hale Crossfire. To byl pravý důkaz, že si už opravdu věří.
Doporučuju tento díl stejně jako předchozí dva díly.

Eevina
21.04.2015 3 z 5

Takže jsem přečetla celou trilogii a zděšeně zjišťuji, že bude další pokračování. A to jako bude o čem?
No nic každopádně zpět ke knížce, předchozí dva díly měly spád a celkem i zajímavou zápletku, trojka už hodně daleko pokulhávala za předchozími díly. Kniha celkem o ničem a naprosto zbytečná. Stačilo přidat k druhému dílu sto stránek, kde by se odehrálo to nejdůležitější ze trojky a konec. Žili šťastně až do smrti.
Na druhou stranu musím říct, že celá trilogie je kýč, ale oproti Pádesáti odstínů šedi to má děj, slušnou zápletku a není to aspoň tak strašně naivní. Proto dávám tři hvězdičky, i když bych nejradši dala jenom dvě.

jitka7
10.04.2015 2 z 5

Docela mě zklamalo, že bude další pokračování a že to autorka tak moc natahuje. Sice jsem zvědavá na konec... Ale budu to číst jen kvůli tomu, že chci vědět, jak to tedy nakonec dopadne.

Laf
26.03.2015 3 z 5

Čekala jsem od této série asi víc. Už druhý díl se mi tolik nelíbil a s tímto je to obdobné. Ale zase úplný propadák to taky není, ale rozhodně už nikdy více :)

Alencka
24.03.2015 4 z 5

Celá série se mi vlastně nakonec hodně líbila. I když první díl jsem dočetla až na třetí pokus, začala jsem číst hned po Padesátce, takže jsem se neubránila srovnávání. Zatím mi nevadí, že konec série je v nedohlednu je fajn se těšit na další díly a hlavně zůstala ještě spousta otázek .

mladkovazuzana
09.03.2015 2 z 5

Bože, tuhle trilogii jsem nějak ne a nemohla dočíst, bylo to hrozně nudné, nic záživného, pořád dokola to samé, ještě k tomu jsem to četla po 50 odstínech a to se nedá vůbec srovnat, autorka se hrozně opičila, přišlo mi to trapné a ohrané...

Veronika.C
06.03.2015 5 z 5

Tak třetí díl rozhodně nezklamal a byl perfektní, celá série je úžasná a těším se na další pokračování

Viky76
02.03.2015

Sérii jsem dočetla a líbila se mi více než Padesát odstínu šedi!

erotika Padesát odstínů

Sylvia Day