Nezkrotná

Nezkrotná https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166610/bmid_nezkrotna-sWX-166610.jpg 4 965 114

Crossfire série

Jiskří to mezi nimi stále víc… Jedna z nejromantičtějších a nejerotičtějších knih nového tisíciletí má další, již třetí, pokračování. Vášnivé milostné scény a fascinující příběh nevšední lásky Evy a Gideona udržují čtenáře v napětí a probouzejí v nich touhu dozvědět se o hlavních hrdinech víc a víc. … Chtěl by mě zkrotit a já se podřizuji jeho autoritě, ale když přijde na věc, dokážu se mu vzepřít a přinutit ho, aby se, alespoň na chvíli, poddal on mně. Mluvím o nejintimnějších chvílích našeho života, kdy jsme spolu jen on a já. O chvílích, kdy se rádi necháme jeden druhým zkrotit výměnou za nepředstavitelnou rozkoš…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Entwined With You , 2013

bookie25
21.09.2013 5 z 5

Stále skvěle napsané. Jenom škoda, že na další díly si budeme muset chvíli počkat. Ještě nevyšly ani v originále.

Markéta.Uli
19.09.2013 5 z 5

Třetí díl nezklamal. Moc jsem se na něj těšila a jsem nadšená. I když na jednu stranu zklamaná, že ještě není konec. Mám trošku obavu, aby si i další díly udržely poutavost a nezačala to být trochu nuda. Líbí se mi, že se odkrývají další záhady, další otazníky, na jejichž rozluštění si ještě musíme počkat.

vercas01
18.09.2013 5 z 5

Crossfire serie mě prostě baví! už se nemůžu dočkat dalšího dílu..

malazluta
16.09.2013 4 z 5

Pokračování se mi moc líbilo a jsem ráda, že ještě není konec, protože Gideona a Evu jsem si zamilovala:-)

Nel-ly
15.09.2013 2 z 5

Neni to napsaný špatně, to určitě ne, ale přijde mi to celé hrozně zbytečné... není tam žádný děj, žádný vývoj vztahu (btw. nedočíst už to, tak spoilery o svatbě a podobně byste si mohli nechat pro sebe, je to asi jedinej mini dějovej zvrat, co se tam stal) a vlastně ani charakterů... celou dobu si povídaj o sexu, jak jí ho tam bude vrážet, jako ona po něm touží, jak se potřebujou, jak se milujou (tohle mi nepřijde jako romantika ani náhodou...) a je to nudný až k uzoufání
Být Odstíny napsaný lépe a nebejt hlavní hrdinka taková nána s tou její vnitřní bohyní, tak řeknu, že Odstíny byly mnohem kvalitnější, než tyhle erotický romány, co je následovaly.

hela1007
13.09.2013 5 z 5

Dnes jsem dočetla. Líbila se mi tajná svatba a chvilky štěstí ve strastiplném životě. Překvapilo mě, že není konec. Těším se na pokračování.

Dith
12.09.2013 3 z 5

Styl psaní Sylvie Day je stále poutaný a proto se i tato knížka čte uplně sama. Já osobně mám Gideona a Evu mnohem radši než dvojici Christian/Ana. Pro mě jej jejich vztah takový opravdovější, i když je to taky příběh jak z pohádky.
Jen jsem doufala, že třetím dílem to skončí. Mám strach, že autorka bude sérii zbytečně natahovat a ztratí to tak svůj šmrnc.

Nuttelka
11.09.2013 5 z 5

super... zase se to četlo úplně samo, ale teda, on ještě není konec!!! :-) na jednu stranu jsem ráda, jelikož tato série se mi fakt líbí, s Gideonem a Evou prožívám úplně všechno, smích, pláč, strach, smutek, vášeň... ale na druhou stranu, zase čekat na nový díl?! umřu do té doby!!! :-)))

Bet
08.09.2013 5 z 5

Kniha mě opět dostala líbí se mi styl jakým Sylvia Day píše je tak lehký na čtení a zároveň jsem pěkně napnuta. Líbí se mi zápletky kterýma je kniha propletena Brett a Eva a jejich video to bude ještě zajímavé. Co mě nejvíc dostalo je Cary modlím se ať si to Tatiana vymyslela (nemám jí ráda). Také se těším co má novinářka za lubem, podle mě to nebude dobrý.
Crossfir patří mezi mé nejoblíbenější knížky, první a druhý díl jsem četla už asi pětkrát a ten třetí si opět zase přečtu.
Podle mého názoru se Sylvia umístila na prvním místě žebříčku v New York Times právem.

wvanilka
06.09.2013 5 z 5

Co já mám informace, tak tahle série by měla mít 6 dílů, LiLLu a pokud se Vám nelíbí, tak jí nečtěte. Koukala jsem zrovna do tohoto dílu do prologu a nikde jsem nenašla, že je to "obšlehlý" Nevím, jak přesně je to psané u první knihy, ale na druhou stranu musíte uznat autorku, že se k tomu přizná - že nepopírá, že námět má odjinud.
Jinak třetí díl je jako předešlé SUPER. Mně se líbil, i když je fakt, že děj je takovej "táhlej", který spíš napíná a nutí ke koupi čtvrtého dílu. Doufám, že ve 4. díle se dozvíme, co má novinářka za lubem, co ještě vyjde najevo o Gideonovým dětstvím a Evině "bouřlivém období", o Corinne, a o Nathamově náramku... Uvidíme, ale každopádně 4. díl si do sbírky taky pořídím...

debe
23.07.2013 2 z 5

Přelouskla jsem v AJ a už to má vcelku spád. Není to žádná bomba, ale dá se... určitě bych co nejdřív sáhla po nějakém pokračování...

Terry11
01.07.2013 4 z 5

Čekala jsem odpověď na několik otázek - s kým se rval Gideon, kdo byl onen terapeut, jenž ho zneužíval, co má s dr. Lukasem,... což se čtenář doví, ale některé otázky budou zodpovězeny až ve čtvrtém díle (co znamenají ty tmavovlásky v jeho životě, např.), protože autorka opět přerušila děj uprostřed příběhu a nastavuje kaši. V tomhle díle se skoro nic neděje, jen jsme tak lehce v očekávání, kdo od Gideona odvrátil podezření. Pořád je to ale lepší než Padesátka. Hlavně po stylistické stránce. A nevím proč, ale líbí se mi to.

honey321
27.06.2013 4 z 5

Po 1. dvou dílech jsem čekala o něco rozmanitější děj. Ale další díly určitě přečtu taky, přece jenom jsem zvědavá, jak to celé dopadne :)

blackdarkness
25.06.2013 3 z 5

Oproti prvním dvěma dílům tahle kniha byla docela zklamáním. Postrádala náboj předchozích dílů. Podle mého názoru autorka mohla víc propracovat tenhle díl a ne ho jen tak "odfláknout".

erotika Padesát odstínů

Sylvia Day