Obnažená

Obnažená https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136861/bmid_obnazena-136861.jpg 4 1412 238

Crossfire série

Je možné, aby dva emocionálně labilní a minulostí poznačení lidé, jimiž jsou milionář Gideon Cross a mladičká Eva Tramellová, navázali vztah – a udrželi si ho? Hluboké citové pouto mezi nimi sice vznikne, je však natolik zvláštní, že v jistých momentech se jejich vztah dá přirovnat k boji kdo s koho. Často je před rozchodem zachrání jen tělesná touha, protože jeden druhého až démonicky přitahují. Román v zahraničí zaznamenal velký úspěch, práva se prodala do 34 zemí, a stal se mezinárodním bestsellerem.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Bared to You , 2012

LucySmile
14.10.2019 4 z 5

Skvělý erotických román, lepší než 50 odstínů. Líbí se mi, že se děj vyvíjí a není moc složitá zápletka.

niced
13.10.2019 4 z 5

Jako oddychový erotický příběh super, hodně podobné Padesáti odstínům. Knihu jsem přečetla během dvou večerů, líbila se mi, ale top to není. Zatím žádné velké drama, sexuálních scén je sice hodně ale není to nic převratného, navíc mě unavuje, že Eva pokaždé ztratí hlavu a přestane absolutně používat mozek jen když jí Gideon strčí jazyk do pusy. Na můj vkus je to přehnané, ať už je tam jakákoli přitažlivost.

michaela8804
10.10.2019 4 z 5

Obsahuje spoilery.

Chápu, proč se čtenářům líbí tato série. Je to mega drama mezi dvěma hlavními protagonisty, ale občas mi to připadá už na hraně.
Mám několik bodů ohledně plotu a nemůžu se rozhodnout, jestli se mi to líbí nebo ne. Někdy se od toho nemůžu odtrhnout a někdy to prostě zahazuju a jdu od toho.

1. Podle mého názoru je vztah těchto dvou lidí založen na sexu. Což není zdravé, pokud chcete mít funkční vztah.

2. Alespoň na začátku se mi Eva zdá být „ženou lehkých mravů“. Tak snadno se mu vzdala. Proč?!

3. V některých situacích se Gideon jeví jako "děvkař" a provokuje Evu svým chováním. Koneckonců ji zná, tak proč to dělá? Beru to ale tak, že to není autočina chyba, je to normální mužský přístup a způsob jednání, takže nechci kritizovat spisovatelku za to, že v podstatě říká fakta.

4. Vztah mezi Evou a Gideonem začal docela rychle, podle mého vkusu.

5. Carry je obrovský kretén. V tuto chvíli je pro mi extrémně nesympatický.

6. Příliš mnoho sexu v této knize. Tímto tvrzením jsem překvapila sama sebe. Stále se nemůžu rozhodnout, zda je to dobré nebo ne. Podle mě je v této fázi vztahu na takové množství sexu brzo. Prostě jej používají k řešení problémů.

7. Ty matoucí výroky Gideona o tom dobrovolném sexu v jeho životě. Co to jako je za polopravdu? To ať radši neříká nic.

Důvod, proč se mi moc nelíbí tento druh příběhu obecně o lidech, kteří mají nějakou tragickou minulost, je to, že se s nimi nemůžu propojit na 100%. Protože se během čtení cítím víc vyděšená a jen na to doslova čumím. Na druhé straně musím obdivovat autorku, že umí přijít s tak bolestným příběhem.
Teď je to 3,5 * pro mě. Musím vědět, co se bude dít dál. Takže to s nima ještě nevzdávám.

tami1
29.09.2019 5 z 5

Páni - tak tohle byla vážně jízda!
Skvělá oddechovka. Přesně tohle jsem zrovna teď potřebovala.

mimisko
29.09.2019 odpad!

Knize jsem se hodne dlouho vyhybala a uz vim proc . Je to strasna kravina. Vzdy si v knize najdu alespon jednu postavu kterou si oblibim. Evu jsem nemela rada a Gideona jeste vic. Kdyby spolu komunikovali jako dospely a ne jako 15 lete deti mohla mit kniha potencial. Jejich reseni konfliktu a nedorozumeni je postaveno nahlavu. Vubec mne nezajima co s nima bude dal. Jake to ma Gideon kostlivec ve skrini, asi tusim i kdyz v tomto dile se o tom nic nedozvite. Dalsi dil nectu, ztrata casu.

janina66
23.08.2019 5 z 5

Celá série Crossfire naprostá pecka. Nejlepší erotická série co jsem četla.

makynka911
04.05.2019 3 z 5

Hodně se mi líbilo asi prvních 200 stran, a to nemyslím z první knihy, ale z celé série. Věděla jsem, že to bude dalších 50 odstínů, ale na relax dobré.
Dalších xxx stran série nebylo přímo zlých, ale už to určitě nebylo něco, co bych si chtěla zopakovat. Hlavně se některé věci v knize, viz Evina noční můra, řešili dost zvláštním, až neuvěřitelných způsobem.

Celkově v průměru za 3*.

Salchicha
03.05.2019 odpad!

Hrozne..velmi primitivny dej a očividne sex je pre nich odpovedou na vsetko..s dalsou castou uz pokracovat radsej nebudem

domina
06.03.2019 5 z 5

Když jsem knihu četla před pěti lety poprvé, líbila se mi. Teď ji čtu znova a říkám si, opravdu byla Eva vždycky taková trubka?

Ewiks27
24.02.2019 4 z 5

Knihu jsem přečetla za den. Není v ní nic šokujícího, nic nového než to co se dá čekat od erotického románu. Co se děje v jejím soukromém životě je toho minimum, kdežto o jedné milostné scéně je to na x stránek. Chtělo by to více příběhu, více popsat její všední dny .

Janička99
27.01.2019

Přečetla jsem první díl. A komu by to ne připadalo stejně jako padesát odstínů jen s tím rozdílem že tohle je o dvě knižní pokračování delší. Mám z knihy smíšené pocity. Přijde mi že autorka neumí psát o ničem jiném než o sexu mezi nimi. Co se děje v jejím soukromém životě je t toho minimum, kdežto o jedné milostné scéně je to na x stránek. Chtělo by to více příběhu, víc popsat její dny než jen sex. Ale pro někoho koho zajímá hlavně sex docela dobrý. Doufám že pokračování bude o něco lepší.

vejik
08.01.2019 1 z 5

Nesympatické postavy, trapné dialogy, děj žádný, i ty erotické scény byly ubohé a k uzívání nudné. Ztráta času. Očividně nejsem cílová skupina...

wendy944
06.12.2018 4 z 5

za mě fajn všechno jako v 50 ale beru

Trustty
30.09.2018 4 z 5

Knihu jsem přečetla za dva dny. Není v ní nic šokujícího, nic nového než to co se dá čekat od erotického románu. Nicméně je příběh velmi čtivý :)) i já se tedy posunu k dalšímu dílu v serii. V prvním díle ani mě neunikla jistá podobnost s knihou 50 odstínu...

Zuzanka46
12.09.2018 4 z 5

Z první poloviny knihy jsem byla nadšená, pak se ale vše stále opakovalo dokola a dokola. Eva se urazí, Gideon ji najde, vyspí se spolu a chvíli je zase klid. Taky mi vadilo, že spolu žádné problémy neřešili jinak než sexem...To ovšem nemění nic na tom, že je knížka velmi čtivá a tak dám této sérii ještě šanci u jejího druhého dílu

rosalindaaa
27.07.2018 5 z 5

Něco jako padesát odstínů...:)

gunshy
06.07.2018 1 z 5

Manželce doporučili známí, tak jsem si to přečetl také. Takže - i když v pohodě přečtu Quinn, Deveraux apod., tohle jsem nějak nedával :). První erotické/porno scény tak nějak OK, ale další a další ...... asi pro jiný okruh lidí :D:D. Další díly prostě nedám.
Takže kdo má rád literární porno (někdo tomu říká i romantika), tak si pochutná ...

Ewik
09.05.2018 4 z 5

Sérii jsem četla když to byla horká novinka. Jelikož jsem 50ti odstíny "nepolíbená" nemůžu srovnávat, co se čemu podobá nebo ne. Pravdou je, že při prvním čtení jsem se do této ústřední, narušené dvojice naprosto zamilovala a moc se mi líbily i další výrazné vedlejší postavy, milé a svérázné.
Teď s odstupem času se mi kniha líbí také, i když už nejsem tak bezprostředně nadšená, jako na začátku. Postava Gideona je neskutečně sexy, vášnivá, tajemná a příjemně vzpurná. Prostě pohádka. Co se týče Evy, no...už mě asi moc nebaví ten typ ublížených hrdinek chudinek, za kterými jejich vyvolený běhá jako pejsek, neustále se doprošuje a omlouvá. Tenhle stereotyp mě už trošku unavuje.
Přesto mi kniha zpříjemnila pár dní a popálila prsty svým žhavým obsahem. Také mě pobavily některé slovní výměny, pár jich mám zapsaných. :-) Další díly si určitě znovu přečtu, nad Gideonem si zavzdychám a Evu asi kopnu.
Příznivcům žánru ráda doporučím, určitě se bude líbit!!

LP113
11.04.2018

No takže asi tak, Padesát odstínů v trochu jiné formě. Jinak v podstatě on krásnej ale magor a ona nádherná a zachraňujíc ho. Jako pro romanitky asi jo, pro mě ne.

dee95
13.02.2018 5 z 5

No co dodat, super čtení pro nás věčně romantické duše. Erotika je vítaným zpestřením a celá série poukazuje na to, že když milujete, tak se dá překonat téměř všechno. Po dočtení série jsem měla srdíčka v očích, jen tak dál :)

milostné romány erotika Padesát odstínů

Sylvia Day