Dokonalý pár

Cassie vždy věřila, že podřídit se těmto rozhodnutím je jen malou daní za dokonalý život. Když jí tedy Společnost vybere jako životního partnera jejího nejlepšího kamaráda Xandera, nepochybuje o tom, že je to ten pravý… dokud se na displeji s jeho portrétem nakrátko nemihne tvář někoho úplně jiného. Cassie musí najednou řešit obrovské dilema – volit mezi Xanderem a Kyem, jediným životem, jaký kdy poznala a dovedla si představit, a cestou, po níž se dosud nikdo nevydal. Musí volit mezi dokonalostí a citem, který možná dokonalý není, zato je však upřímný....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/117810/matched-dokonaly-par-nu0-117810.jpg 3.7571

Matched 1.

Romány, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Knižní klub

Matched, 2010

Kniha Dokonalý pár

Dee69

Možno menej známa kniha, ale mne sa páčila a prečítala som celú sériu. Samozrejme nieje to žiadne mimoriadne náročné čítanie, ale chytila ma idea predstavy o výbere dokonalého partnera. Aký by bol svet keby vám bol pridelený ten najdokonalejší partner nájdený práve pre Vás? Bol by zároveň aj Vašou spriaznenou dušou? Príjemné oddychové čítanie na večer alebo dlhé letné dni :)

mysik612

O něco podobného se pokoušeli v ČSSR. Všechno bude kontrolované. Ale jak mohli lidi v tomhle světě žít. Nabízí se mi otázka: Byli lidé v této knize šťastní, nebo to byl Stockholmský syndrom?

karriinnkkaa
28.12.2019

Táto kniha má veľmi sklamala. Keď som ju začala čítať prvý krát došla som približne po stranu 40. Bola to strašná nuda. Nič. Keď som sa rozhodla že jej ešte dám šancu sklamala ma ešte viac. Prečítala som z nej len asi okolo 120 strán ale nič napínavé, nič romantické, proste nič

Kacennnka
09.11.2019

Dokonalý pár je taková roztomilá dystopie, která se snaží hrát na těžší notu až v dalších dílech. Ten svět je hrozně skvěle vymyšlený. Cassia je fajn hrdinka a i když se autorka nevyhnula milostnému trojúhleníku, nevykrvácí vám oči. Vážně, tohle je fakt pěkné povídání a absolutně kontrolované společnosti, kde se nehodí vlastní názor.

lucygreen
08.09.2019

Opravdu nedoporučuji, kniha nemá prakticky žádný děj a celkově to byla ztráta času. V tomto žánru existuje mnoho lepších knih. Obálka se mi docela líbí.

florentinas
28.04.2019

Líbilo se mi téma i příběh, někdy mi kniha přišla trochu nezáživná a táhlá, ale druhý díl si přesto přečtu.

petra1773
21.04.2019

Kniha mě hned na první pohled zaujala svojí krásnou obálkou a její myšlenka a nápad na svět plný hloupých ovcí, které se nechají ovládat bandou Správců mně opravdu zaujal. Bohužel se mi nakonec nedostalo toho, co jsem očekávala. Děj byl neuvěřitelně vleklý a prakticky o ničem. Celou knihu číst o tom, jak je hlavní hrdinka zmatená mne opravdu nebavilo. Hodně si rozmyslím, zda si přečíst pokračování.

Abnička
27.12.2018

Kniha, která vypadala na začátku velice nadějně v půlce ztatila jiskru a já měla veliký problém ji dočíst. Tím pádem ani nebudu v sérii pokačovat.

Kruh
Kruh