Dokonalý pár

Cassie vždy věřila, že podřídit se těmto rozhodnutím je jen malou daní za dokonalý život. Když jí tedy Společnost vybere jako životního partnera jejího nejlepšího kamaráda Xandera, nepochybuje o tom, že je to ten pravý… dokud se na displeji s jeho portrétem nakrátko nemihne tvář někoho úplně jiného. Cassie musí najednou řešit obrovské dilema – volit mezi Xanderem a Kyem, jediným životem, jaký kdy poznala a dovedla si představit, a cestou, po níž se dosud nikdo nevydal. Musí volit mezi dokonalostí a citem, který možná dokonalý není, zato je však upřímný....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/11_/117810/matched-dokonaly-par-nu0-117810.jpg 3.7555

Matched 1.

Romány, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Knižní klub

Matched, 2010

Kniha Dokonalý pár

Kacennnka
09. listopadu

Dokonalý pár je taková roztomilá dystopie, která se snaží hrát na těžší notu až v dalších dílech. Ten svět je hrozně skvěle vymyšlený. Cassia je fajn hrdinka a i když se autorka nevyhnula milostnému trojúhleníku, nevykrvácí vám oči. Vážně, tohle je fakt pěkné povídání a absolutně kontrolované společnosti, kde se nehodí vlastní názor.

lucygreen

Opravdu nedoporučuji, kniha nemá prakticky žádný děj a celkově to byla ztráta času. V tomto žánru existuje mnoho lepších knih. Obálka se mi docela líbí.

florentinas

Líbilo se mi téma i příběh, někdy mi kniha přišla trochu nezáživná a táhlá, ale druhý díl si přesto přečtu.

petra1773

Kniha mě hned na první pohled zaujala svojí krásnou obálkou a její myšlenka a nápad na svět plný hloupých ovcí, které se nechají ovládat bandou Správců mně opravdu zaujal. Bohužel se mi nakonec nedostalo toho, co jsem očekávala. Děj byl neuvěřitelně vleklý a prakticky o ničem. Celou knihu číst o tom, jak je hlavní hrdinka zmatená mne opravdu nebavilo. Hodně si rozmyslím, zda si přečíst pokračování.

Abnička
27.12.2018

Kniha, která vypadala na začátku velice nadějně v půlce ztatila jiskru a já měla veliký problém ji dočíst. Tím pádem ani nebudu v sérii pokačovat.

ValerieDanke
13.09.2018

Kniha se mi velice líbila a dobře se četla, vřele doporučuji.

Veruu95
02.07.2018

Nemohla jsem se do ní začíst... po 70 stránkách odloženo, třeba jen teď nemám "chuť" na tento žánr, nevím. :-)

kubakubikula
05.03.2018

Kniha je čtivá,hezky plynula,i když postrádala napětí. Jsem zvědavá na druhý díl

antiutopie, dystopie

Ally Condie