Odhalení

Mladí, krásní, bohatí… nesmrtelní Nic není tak, jak se to zdálo být. Schuyler Van Alenová je modrokrevná, patří mezi upíry, krásnou a bohatou elitu. Nebo si to aspoň myslí. Její jistoty se otřásají v základech: je skutečně modrokrevná, nebo v jejích žilách koluje nebezpečná stříbrná krev? Schuyler se ocitá v rodině Forceových, pod stejnou střechou se svou tajnou láskou Jackem, nepřátelskou Mimi a podezřívavým Charlesem Forcem. A stříbrokrevní nezáhalejí – válce už není možné předejít. Na čí stranu se Schuyler postaví? -- 1. vydání. -- zdroj: www.legie.info --...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/124205/odhaleni-124205.jpg 4.1113

Modrá krev 3.

Romány, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, BB art

Revelation, 2010

Kniha Odhalení

janelka2
24.03.2017

Díl od dílu jsou knihy lepší. Sice je kniha v žánru děti a mládež ale mě se série líbí a to už jsem velká holka.

Dceradábla
20.03.2017

Kniha mě vůbec nezaujala, stejně jako předešlé díly :/

Eleanor-ka
05.09.2015

I přesto, že v tomhle díle bylo spustu zvratů, pro mě zatím zůstává nejlepším dílem Krvavý karneval. I tak mě ale tahle série úplně okouzlila a já pokračuju v jízdě za finálem! :D

15.08.2015

Zase úžasný. Velmi mě mrzí jak dopadl konec, ale bez dramatu se to nikdy neobejde.

petrzel
01.08.2015

Jo,jo je to čím dál lepší a lepší.

KatnissLavender
01.12.2014

No mám pocit, že tato série je čím dál lepší! Knihu jsem zhltla za jedno odpoledne, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Děj je velmi poutavý a dojde na mnoho zvratů a odhalení... Už se nemohu dočkat dalšího dílu!

skrblikk
21.07.2014

Dá se tato kniha prosím někde stáhnout?

saphe
08.04.2014

Miluju tuhle sérii!!! A to fakt hodně- na tenhle díl jsem čekala celkem hodně dlouho....ale faktem je, že tahle knížka se mě tak trochu zklamala a ze začátku skoro vůbec nelíbila...až ke konci se to začalo rozjíždět. O tomhle díle se dá říct, že byl spíš takový "přestupový" nevím jak jinak ho označit. Vyplňuje skvěle mezery a díky ní toho hodně pochopíte, ale zase..... No byl to zatím nejslabší díl... Ale to zakončení- no těším se rozhodně na další :)