Spící tajemství

Mladí, krásní, bohatí... nesmrtelní. Po nečekaném odhalení Blissiny pravé identity a krvavých událostech v Riu je jasné, že stříbrokrevní jsou skutečnou hrozbou. Modrokrevní, zvyklí na luxusní život v New Yorku, najednou musejí bojovat o holý život, a jejich jedinou nadějí na vítězství možná bude polokrevná Schuyler, pro kterou někteří mají jen slova pohrdání. Schuyler je s Oliverem na útěku, Bliss bojuje s nepřítelem, jenž se ji snaží ovládat, a Mimi začíná mít pochybnosti o svém zasnoubení s Jackem. A na všechny ještě čeká odhalení nejednoho nemilého tajemství... -- 1. vydání. -- zdroj: www.legie.info --...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/154395/modra-krev-spici-taj.jpg 481

Modrá krev 4.

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno, BB art

The Van Alen Legacy, 2009

Kniha Spící tajemství

janelka2
24.03.2017

Díl od dílu jsou knihy lepší. Sice je kniha v žánru děti a mládež ale mě se série líbí a to už jsem velká holka.

Natt_
20.10.2016

To přeskakování mezi postavami mě štve u každé knížky, takže to není nic, co by extra ubíralo na kvalitě knížky. Jako ostatní díly se čte Spící tajemství 'jako po másle' :)

deedulka
12.08.2016

Po druhém díle jsem měla prodlevu, tak mi chvíli trvalo se v postavách a ději zorientovat. Rušilo mne unáhlené přeskakování mezi 3 postavami, často jen po 3-4 stranách. Někdy to zvyšovalo napětí, ale jindy to jen otravovalo. Čekala jsem, že napínavost knihy se bude stupňovat. První polovina mne docela chytla, ale druhá už bohužel spíše nudila a moc nenadchla.

Eleanor-ka
16.09.2015

Tak tenhle díl byl na rozdíl od toho předešlého něco jiného! :D Prostě miluji tuhle sérii a není třeba k tomu nic dodávat. Zatím hodnotím s Krvavým karnevalem nejvíce, ale dvojka pořád vede.

01.09.2015

Teda musím říct, že se mi tady ten díl zatím líbil ze všech nejvíc. Těším se na další díl.

petrzel
03.08.2015

Teda to je čím dál lepší a lepší a začínám moc litovat že už je jen poslední díl. A další nejsou přeložený.

saphe
02.07.2014

Oproti minulému dílu to bylo celkem zlepšení! Konečně se začalo dít něco i k začátku knížky :) Už mám i pořízený další díl.... :)

luciefeix
15.02.2014

oproti minulím dílum napínavé a čtivé

upíři

Melissa de la Cruz