Podvedený anděl

Poté, co odhalila tajemství rodu Van Alenů, utekla Schuyler se svou zakázanou láskou Jackem do Florencie. Čeká je úkol, k jehož splnění je Schuyler vyvolená: najít a ochránit zbývajících pět bran, jež stojí mezi zemí a Luciferem. Mimi byla zvolena regentkou rozpadajícího se Shromáždění. Přišla o Kingsleyho i o Jacka, ale na truchlení není čas. Došlo k únosům upírů a jejich věznitelé hrozí, že je upálí zaživa – v přímém přenosu na internetu, aby to viděl celý svět. Na pomoc přichází šanghajská venatorka Deming Čen, která se pokusí komplikovaný případ rozmotat, než zabijáci znovu zaútočí. V této nelehké době mladí upíři objeví smrtící tajemství, pravdu, kterou poprvé odhalila Schuyleřina matka v době renesance, ale po staletí se o něm nikdo nesměl dozvědět. Osud nakonec dovede Schuyler ke strašnému rozhodnutí, které určí, po jaké cestě se bude ubírat její srdce…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/172810/modra-krev-podvedeny-172810.gif 4.261

Modrá krev 5.

Romány, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, BB art

Misguided Angel, 2010

Kniha Podvedený anděl

janelka2
24.03.2017

Díl od dílu jsou knihy lepší. Sice je kniha v žánru děti a mládež ale mě se série líbí a to už jsem velká holka.Doufám že bude i další díl. Série se slušně rozjela a jsem moc zvědavá co bude dál.

deedulka
18.10.2016

Nic úchvatného to nebylo, ale docela pohodově se to četlo a rychle uteklo. Nechápu ta vydavatelství, že se pustí do vydávání knižní série a najednou přestanou vydávat další díly do češtiny. Nemám ráda nedočtené série, pokud to teda není úplná slátanina. :(

04.10.2015

Měla zajímaví děj a nenudila jsem se při to. Ale chtělo by to další pokračováni. Ten děj je neukončený a chtěla bych se dozvědět, co bude dál.

petrzel
06.08.2015

Tak a teď co dál ,když další díly nejsou ,to nemá cenu . Tak perfektní serie a nedokončená.

terpin
28.07.2015

Tak asi nejlepsi dil serie. Uz se tesim na dalsi dil.

jesterka.as
31.03.2015

Tahle série je fakt kniha od knihy lepší a zajímavější, chytila i mě :) A co myslíte tím, že další díl se v češtině nechystá!!! to nemůže BB Art myslet vážně, jak se dozvíme co bude dál? jak říká May, vůbec nic se nevyřešilo.... No doufám, že další díly brzy přeloží a nebudou s tím dělat ofrky... ;)

BookEater
10.02.2015

BB Art bohužel další díl v češtině nechystá.

Monicay
21.05.2014

I když je tahle série určena pro děti a mládež, mě se opravdu líbí. Jednotlivé knihy jsem četla s velkými časovými rozestupy, takže bylo vždycky těžké vybavit si, co přesně bylo v tom předchozím. Líbí se mi postupný přechod od Schuyler k Mimi a Bliss, všechny holky jsou zajímavé postavy a já často přemýšlím, která je má nejoblíbenější. Na rozdíl od jiných knih mě vůbec neobtěžují přechody mezi jejich příběhy.

Melissa de la Cruz
americká, 1972