Krásné zlo

Katherine je sedmnáct let, chodí na střední školu v Sydney a usilovně se snaží nevyčnívat. Nikoho nesmí ani napadnout, že si kdysi říkala Katie, měla spousty kamarádek, skvělého kluka a mladší sestru Rachel, nadanou klavíristku. Jenže ta je mrtvá – znásilnili ji a zavraždili. Katherine se zdá, že zapomenout na tuhle noční můru se jí snad nikdy nepodaří. Jenže pak se objeví Alice – krásná, bohatá, sebevědomá, sršící životem. A Katherine si vybere za kamarádku. Půjčují si šaty, svěřují nejtajnější myšlenky, stanou se nerozlučnými. Dokud se pod slupkou báječné přítelkyně nezačne objevovat jiná Alice, zlá, krutá a nevypočitatelná. Za jejím zájmem o Katherine je něco víc, a souvisí to se zavražděnou Rachel. Některá přátelství mohou být smrtelná…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42503/krasne-zlo-Nmz-42503.jpg 3.9287
Literatura světová, Thrillery
Vydáno, Knižní klub

Beautiful Malice, 2010

Kniha Krásné zlo

maryska09

Napínavé, ale rozvláčné a průhledné. Neurazí, nenadchne.

MojeMonca
03.11.2019

Napínavé

Monni
27.08.2019

Já teda musím říct, že sem měla obrovskou chuť hlavní hrdinku totálně vypleskat. Absolutně jsem ji nechápala. To byla vážně tak hloupá?
Popravdě ani nevím jak mám knihu hodnotit, až na tu hlavní hrdinku nebyla kniha zase až tak špatná. Nápad si myslím celkem dobrý, ale prostě nevím no. Nakonec budu hodná a nechám 3*

kercah
19.06.2019

Kniha se nečetla špatně i přes autorčiny skoky v čase, které v půlce knihy končí... Jde z toho cítit lehký amaterismus, ale se slibnou budoucností :). Za mě neurazilo, ale ani nenadchlo.

janadibelkova
13.06.2019odpad!

Asi se mi nechce ani komentovat, co jsem právě dočetla. Jazyk, kterým je kniha psaná je divný, jednoduchý, nečtivý...hlavní záporačka Alice se hodně nepovedla a k ostatnímu se vyjadřovat nebudu, k ději o ničem bych se vůbec nevracela. Sáhněte po jiné knize, mrzet vás to nebude.

Nikkaa
11.09.2018

Spokojenost,Alice mrcha a zvrácená psychicky narušena...Katie moc milá holka co si vytrpěla svoje a pak ji čekalo štěstí v neštěstí...dopadlo to vše dobře

dom.ini
08.10.2017

Kniha byla dost jiná než jsem čekala. Očekávala jsem napínavý thriller, ale dostala jsem spíše psychologický dívčí román s trochou napětí. Knížka rozhodně nebyla špatná, dobře se četla, hlavní hrdinka mi byla sympatická a držela jsem ji palce, ať se nakonec dobere trochy štěstí. Proto jsem dočtení knihy taky trochu oddalovala, protože jsem tušila špatný konec. Přečtení rozhodně nelituji, ale doporučila bych ji spíše mladším čtenářům.

devildeny
06.09.2017

Velmi silný příběh, sice trochu morbidní, ale zároveň i poučný. Děj se odehrává ve třech časových liniích a když jsem se v tom zorientovala, chtěla jsem mít vždy kapitolu rychle za sebou, abych věděla co se stalo před a potom. Potkat člověka typu Alice by byla noční můra asi pro každého. Děj dokáže čtenáře rychle vtáhnout, takže pozor, abyste se odtrhli.

Poslední orákulum
Poslední orákulum