Na vine sú hviezdy

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Odkedy Hazel v trinástich rokoch diagnostikovali rakovinu štítnej žľazy v štvrtom štádiu, pripravovala sa na vlastnú smrť. Potom sa stal medicínsky zázrak a metastázy v pľúcach sa jej zmenšili. Odvtedy nechodí do školy, nemá priateľov a nevie, ako vyzerá normálny život, lebo je hadičkami pripútaná ku kyslíkovej fľaši a užíva silné lieky, aby sa nádory nerozširovali ďalej. Na nenávidenom stretnutí podpornej skupiny pre pacientov s rakovinou však spozná Augusta Watersa, ktorý má štýl, rakovinu na ústupe a oči len pre ňu. S ním začne objavovať dosiaľ nepoznaný svet lásky na pomedzí života a smrti....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/144817/na-vine-su-hviezdy-OEg-144817.jpg 4.36611
Žánr
Literatura světová, Romány
Vydáno, Ikar (SK)
Orig. název

The Fault in Our Stars, 2012

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (1437)

Kniha Na vine sú hviezdy

Přidat komentář
Tereyciiik
dnes

Kniha se mi moc libila. Mladá láska nikdy nevyhasne, i přesto že hlavní hrdiny potkal smutný osud, dokázali si v něm najít a vyzdobit svůj kousek štěstí. Knihy tohoto autora se mi moc líbí.

Bara_Pavlaskova
včera

Mně se kniha líbila, měla hezký nápad a podle mě i nečekaný konec, ale také jednoduše napsaná. Takže za mě průměrná.


Gabi13
24. května

Nechci být negativní kritik, ale tato knížka pro mě byla líbivým příběhem. Asi to tak mám s typem těchto knížek. Mrzí mě, že již dopředu jsem věděla kdo umře první.
Ale abych něco vyzdvihla, byly by to určitě pronesená slova dvou mladých lidí. Jejich konverzace v "americkém" příběhu úplně zářila, měla šťávu a byla věcí, která knížku udržovala zajímavou.

DLD
22. května

Neskutečný příběh, knihu jsem doslova hltala a nemohla jsem přestat číst dál a dál. Určitě jedna z nejlepších knížek, které jsem kdy četla.

Pedias
19. května

(+ SPOILER) Po přečtení knihy si připadám jako Hazel, která se celou dobu snažila přijít na to, jako to dopadlo s Annou z knihy Císařský neduh. Hádám, že tato otázka mě bude trápit ještě dlouho.
Knize jsem se, ani nevím proč, dlouho vyhýbala. Nejspíš proto, že jsem u každého píchnutí měla díky tématu knihy pocit, že jsem určitě nemocná, umírám atd.
I přesto si knihu určitě ještě někdy přečtu. Jen mě láká napsat dopis Johnovi, abych věděla, jak to celé dopadne...

Beruška1812
17. května

Při čtení knihy došlo i na slzičky. Moc hezky napsáná kniha, i když se smutným koncem. Doporučuji si přečíst.....

Ani832
15. května

Tohle pro mě bylo bohužel zklamání. Pro mě tohle nebyla ta kniha, o které lidi tvrdí, jak je skvělá a life-changing. Postavy mě někdy štvaly svým chováním a jediný, kdo to jakž takž zachraňoval, byl Izák. Kolikrát jsem si říkala, jestli tu knížku nemám odložit, protože mě jednoduše moc nezajímalo, co bude dál s hl. hrdiny i jejich příběhem. Některé myšlenky byly fajn, ale co mě celkem vytáčelo, byly ty rádoby hlubokomyslné konverzace. Tím nechci narážet na to, že není možné, aby něco z toho říkal teenager. Ale proč zbytečně povídat o hloupostech, které jsou zabalené v zdánlivě kvalitně vypadajícím dárkovém papíře, ale když se podíváte zblízka, jasně poznáte, že za moc nestojí?
Ta knížka se prostě snaží být hrozně hluboká, až vlastně vůbec není.

Fajn, ale nic extra. Upřímně si ale myslím, že na tuhle knihu si každý musí udělat svůj názor.

kyselina_24
12. května

Jedna z nejlepších knih, co jsem kdy četla. Na konci jsem řvala jako amina, a to je důkaz, že je to skvěle napsaná kniha. Určitě jí nečtu naposledy. Hazel a Grace jsou navždy moje srdcovka.
Okay? Okay...

1 ...

Doporučujeme

Smrtící tajnosti
Smrtící tajnosti
Metro 2033
Metro 2033
Dallas 63
Dallas 63
Gejša
Gejša