Na vine sú hviezdy

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Odkedy Hazel v trinástich rokoch diagnostikovali rakovinu štítnej žľazy v štvrtom štádiu, pripravovala sa na vlastnú smrť. Potom sa stal medicínsky zázrak a metastázy v pľúcach sa jej zmenšili. Odvtedy nechodí do školy, nemá priateľov a nevie, ako vyzerá normálny život, lebo je hadičkami pripútaná ku kyslíkovej fľaši a užíva silné lieky, aby sa nádory nerozširovali ďalej. Na nenávidenom stretnutí podpornej skupiny pre pacientov s rakovinou však spozná Augusta Watersa, ktorý má štýl, rakovinu na ústupe a oči len pre ňu. S ním začne objavovať dosiaľ nepoznaný svet lásky na pomedzí života a smrti....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/144817/na-vine-su-hviezdy-OEg-144817.jpg 4.37036
Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Ikar (SK)
Orig. název

The Fault in Our Stars, 2012

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (1535)

Kniha Na vine sú hviezdy

Přidat komentář
Holkaodkoní
včera

Úžasná kniha se skvělým poutavým příběhem... Jsem spíše na horory, ale tohle bylo bezvadné, klobouk dolu...

Yevve
předevčírem

Velmi krásná kniha. Myslím, že budu mluvit za všechny, když řeknu, že si zasloužili šťastný konec. Ale ne všechny sny se plní.


alenkacermi
12. května

No....pane jo. Já vím, že tak nějak tušíme, o čem kniha je a jak skončí. Ale....i tak je to nápor na vaše citová a nervová zakončení. Je to moc hezky napsané. Poslední stránky už jsem přes slzy neviděla

Calwen89
06. května

Silný a emotivní příběh. Green tohle opravdu umí.. Vezme dvě děti, dá jim mozek intelektuálů, zkušenosti starších generací, emoce trpících, nevinnou lásku a vše okoření přiměřenou dávkou sarkasmu. To vše dohromady výborně funguje. Filmovému zpracování jsem se doteď vyhýbala, ale teď si ho s klidným svědomím pustím.

MikasaKubickov
06. května

Přibližně první polovina mi přišla fajn a bavila mě, a to hodně, ale jakmile přišlo na Amsterdam najednou to bylo jiný. Přišlo mi, že ten romantický vztah tam byl trošku, násilně. Podle mě by stačilo, kdyby byli jenom kamarádi. A ano bylo to smutný, to rozhodně, ale nebrečela jsem... Film jsem ještě neviděla, ale možná se výjimečně jedná o knihu, která má lepší filmovou adaptaci.

Baruš111
05. května

Kniha byla hezky napsaná dobře se četla i když byla smutná.

Knihomedvěd
05. května

Jedním slovem nádhera. Krásný příběh plný porozumění a zamýšlení se nad světem. Opravdu k tomu nemám co dodat, myslím, že v knize je to vystihnuto správně: Kniha není o smrti. Je o lásce.

Siamy
04. května

Kniha má silný příběh. Dokázala mě hodně rozbrečet ale každopádně je krásná.
Od začátku v podstatě víte co se stane a jen prohlížíte smrti postavy..
Každopádně knížku opravdu doporučuji

1 ...