Nahá

Američanka Brynne Bennettová, studentka výtvarného umění na Londýnské univerzitě, si občas přivydělává jako modelka a veškerý svůj čas dělí mezi školu a práci. Když si úspěšný britský podnikatel Ethan Blackstone koupí její nahý portrét, Brynne zjistí, že tento muž odmítá brát „ne“ jako odpověď. Touží po ní, chce ji mít ve své posteli, a když ji získá, udělá vše, aby si ji udržel. Ethanova dominantní povaha Brynne okouzluje a přitahuje, a to navzdory traumatům, která si v sobě mladá žena nese. Není však jediná, kdo má v jejich vztahu tajemství. Velké tajemství. Dokáže Ethan zbavit dívku jejích démonů? Dovolí mu to Brynne, nebo je přízraky minulosti oba zničí?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/162077/afera-blackstone-naha-162077.jpg 3.8583

Aféra Blackstone 1.

Vydáno: , Baronet

Naked, 2012

Kniha Nahá

milena9798

nebudu kritizovat, prostě se mně netrefila v čase a náladě

Maruš.D

Příjemně překvapená. To přesně popisuje mé pocity. Kniha se četla krásně a jednoduše. Žádné zbytečné protahování příběhu. Obě postavy jsou sympatické a příběh nás hezky naladí na další díl. Za mě velmi povedená odpočinková kniha. :-)

knihomolkajesie

Dost jsem se těšila, až se k této sérii dostanu. Po přečtení první části mé nadšení značně opadlo. Na můj vkus Brynna podlehla Ethanovi, až příliš rychle. V podstatě ze dne na den. Celkově mi příběh přišel příliš rychlý a nejsem si jistá, zda mám chuť sérii dočíst.

petulkapeta

Měl ji ochraňovat, ale zamiloval se do ní no i ona do něj.. Ethan je zajímavá osobnost a jsem zvedava na pokračování...

Saskiova11
26.08.2020

Taka prijemna jednohubka pre mna. Uvitala by som keby bola dlhsia ale inak nemam ziadne vyhrady. Tesim sa na pokracovanie

ivca84
14.07.2020

(+ SPOILER) americka studenka studujici v Londyne umení a soukromy bodyguard se do sebe zamiluji, ale jen do doby nez na povrch vyplyne jedno velké tajemství
uz se docela tesim na dalsi díly

jinbr
28.05.2020

No, začátek je takový zvláštní, možná trochu nesourodý. Oproti jiným sériím tohoto typu mi přijde tato kniha slabší. uvidíme v dalších dílech, dám tomu šanci.

Kristy.Seb
26.04.2020

Kniha se četla sama. Je erotická, něžná a je tam i očekávání.