Všechno, nebo nic

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Druhá část série Aféra Blackstone! Pozor, nebezpečí! Láska, za kterou stojí bojovat. A muž, který vsadil vše na jednu kartu. Ethan Blackstone má život v troskách. Zradil Brynninu důvěru a ona od něj odešla. Ethan se ale tak snadno nevzdá, nechce žít bez své americké krásky. Vášeň mezi nimi je neskutečně spalující, ale temná tajemství z jejich minulosti, která jeden před druhým skrývají, mohou jejich společnou cestu jednou pro vždy zničit. Vzhledem k politické hrozbě, která Brynne ohrožuje, musí Ethan ve velmi krátkém čase zmobilizovat veškerou sílu a důvtip, aby svou lásku ochránil před nebezpečím, díky kterému by ji mohl ztratit navždy. Dokáže Ethan pomoci Brynne vymanit se z minulosti, která ji děsí ve snech? Sevře ji opět v náručí a získá si její důvěru? Láskou posedlý muž je schopen udělat cokoli, aby znovu přivedl do svého života ženu, kterou miluje. Vrhá se do toho po hlavě. A získá buď všechno, nebo nic......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/165132/afera-blackstone-vse-165132.jpg 3.9501
Série:

Aféra Blackstone 2.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Baronet
Originální název:

All In, 2011


více info...
Nahrávám...

Komentáře (62)

Kniha Všechno, nebo nic

Jita160
24.10.2022

(+ SPOILER) Pokračováni skvěle navazuje což vážně oceňuji.
Kniha psaná z pohledu muže za mě vždy lepší čtivo oni jsou jiní,nerozumí řeči našeho kmene :⁠-⁠D
Vztah mezi Ethanem a Brynne se pěkně rozvíjí a to hlavně v posteli vše řeší sexem ... taky způsob že?
Brýnne si nese ze svého dospívání velkou bolest a ponížení ale i Ethan má něco za sebou... velmi těžkou minulost. Trpí nočními můrami s kterými bojuje po svém.
Jsou oba velmi poznamenaní a poškození proto asi ta úžasná přitažlivost ,chemie a snaha navzájem si pomoci.

Maruš.D
24.05.2021

Zase jsem zklamaná nebyla. Vyprávění jen z pohledu Ethana bylo zajímavé, nicméně si myslím, že nejlepší je střed, kdy se to mezi nimi střídá.
Kniha byla trochu delší než předešlý díl a bylo to docela znát. Já si tu omáčku tady u té série docela užívám, ale i tak by tam pro mě mohl ten děj jít trochu rychleji kupředu.
Líbilo se mi, že jsme se již seznámili s Ivanem a Gaby, kteří budou mít pro sebe celou vlastní sérii. A hurá na čtení dalšího dílu, abychom se dozvěděli jak to vlastně všechno dopadne. :-)


petulkapeta
07.03.2021

Z pohledu Ethna se mi vypravěni libilo, jen me dostalo co si chudak Brynna prožila v mladi...a dalsi...

jinbr
28.05.2020

Tady už to bylo lepší než v prvním díle, nicméně pořád si myslím, že je příběh napsaný tak trochu, no možná, amatérsky? Prostě je to takové nějaké rozhárané.

Kristy.Seb
26.04.2020

I další díl se četl sám. Opět erotické, něžné a napínavé.

Myška43
12.03.2020

Jsem ráda, že jsem se nenechala odlákat a přečetla si druhý díl. Ten mě zaujal.Líbí se mi, že je kniha psaná z pohledu Ethana a bavily mě jeho myšlenkové pochody. Konečně se příběh zajímavě rozvinul. Už se těším na další díl.

LucyBooks
18.02.2020

Knížka nebyla špatná, ale první díl mě lákal víc. Jako by už mě ničím neohromila. Třeba mě třetí díl překvapí více. Vyprávění z Ethanova pohledu bylo osvěžující.
Jako oddechovka se mi to prostě líbí, už jsem si navykla na postavy a prostředí, takže budu pokračovat. Konec určitě zajímavý.

Shaki
18.11.2018

Taky se mi líbí povídání z Ethanova pohledu. Člověk ho tak nějak víc pozná. Přesto, i přes čtivost knihy, tam těch opakovaných myšlenkových pochodů na mě bylo už moc.

1