Oči dokořán

Třetí část série Aféra Blackstone... Společná budoucnost Ethana a Brynne je v ohrožení. Oba musí bojovat o život, aby ji dokázali zachránit... Před Ethana a Brynne staví život samá překvapení. Temné stíny minulosti se pokoušejí zničit vášnivé pouto, které je k sobě váže, a to i přes slib, že je už nic nerozdělí. Zničující ztráta a příslib nové naděje jim otevírá oči a oni si uvědomují, co je pro ně nejdůležitější. Zvládnou oba milenci překonat bolestivou minulost, která je neustále pronásleduje? Dokážou se vypořádat s osobou, která má v plánu postarat se během olympijských her o notné rozptýlení? Brynne a Ethan mohou ztratit všechno. Podaří se jim situaci zvládnout a vybojovat si to nejcennější, po čem touží – společnou budoucnost? S očima dokořán je příběh plný vášně a čisté lásky, jež dokáže přemoci nebezpečí a neštěstí......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/165551/afera-blackstone-oci-165551.jpg 4410

Aféra Blackstone 3.

Vydáno: , Baronet

Eyes Wide Open, 2011

Kniha Oči dokořán

Janulkaxxx

Mela jsem co delat abych knihu docetla od 1-3 knihy to byo porad jen jedno a to same ,, miluju te, nemuzu bez tebe zit, chci te osukat" mam rada takove romanticko- eroticke knihy ale tady to bylo na kazde strance. Jeste se mi nestalo abych knihu nedocetla a tak jsem docetla i tuhle ale musela jsem preskakovat jejich myslenky,abych se dostala na konec knihy a ktomu kdo byl ,,vrah". Myslim ze jsem o nic neprisla protoze to bylo stejne porad dokola. Knihu jsem teda docetla, ale pokracovat v serii rozhodne nebudu.

Maruš.D

Tady už máme podstatně více stránek než u předchozích knih a musím říct, že je umění napsat jeden příběh do třech dílů tak, aby se čtenář nenudil a to se tady autorce povedlo.
Příběh plynul velmi přirozeně. I přes to, že se Ethan a Brynne znali tak krátce, vůbec jsem si nepřipadala, že by se neznali nebo pro sebe nebyli jak stvoření. Autorka vše zvládla s přehledem. Děj byl poutavý a zápletka zajímavá. Vášeň a láska mezi nimi byla krásná a pikantní. Super série, která se velmi lehce čte! :-)

petulkapeta

Přiběh začal nabirat na obratkach, hlavně co se tykalo vyhrožovani Brynne...o erotiku a sex važně nebyla nouze a moc se mi libil pohled z obou stran ty přiběhy miluju..a najednu stranu musim přiznat že mit takoveho chlapa by se mi važně libilo...

jinbr
28.05.2020

Jednoznačně o více lepší než původní díly. Tady už to začalo mít smysl a hlavně styl psaní se dostal do takové upravenější fáze. Jinak ale stále stojím na tom, že tu jsou mnohem lepší série.

Kristy.Seb
26.04.2020

Ačkoliv v tomto dílu došlo k odhalení, tento díl se mi zdá nejslabší. Ale nebyla nouze o erotiku a už vůbec nebyla nouze o něžné chování Ethana.

Myška43
14.03.2020

Tento díl, mě bavil o něco méně, přesto je kniha je velmi dobrá, příběh se nadále příjemně vyvíjí. Ethana jsem si vyloženě zamilovala. V tomto díle je kniha psaná z pohledu obou partnerů, což je také příjemná změna.

LucyBooks
02.03.2020

Knížka nebyla vyloženě špatná, ale po druhém díle jsem čekala větší boom. Pořád mě série vyloženě neposadila do kolen.
Na oddech mi to přijde dobré.

Shaki
21.11.2018

Tento díl mě bavil o něco víc než druhý. Bohužel mi tam ale něco chybělo. Na druhou stranu, spousta opakujících se vět by mi zas nechyběla. Jenže tak autorka prostě píse. Pro mě by to mohl být klidně i díl poslední. Přesto jsem zvědavá, jak bude příběh pokračovat.