Vzácná a drahocenná

Čtvrtá část série Aféra Blackstone: Ethan a Brynne se právě vzali a užívají si líbánky na italském pobřeží. Co dalšího je však na jejich společné cestě čeká? Po líbánkách se manželé Blackstoneovi stěhují do nového domova v Somersetu, na starobylé panství, kde Brynne nalézá deníky Marianne Rourkové (příběh Marianne a Daria Rourkových je zveřejněn v knize Dokonalá vášeň). Díky životnímu příběhu této ženy se pokouší vyrovnat s pocitem viny za smrt svého otce. Se svými démony z minulosti ale bojuje také Ethan. Pomocí psychoterapeutických sezení se snaží vyléčit svůj posttraumatický syndrom z války. Ale ta největší zkouška má teprve přijít. Když Ethana při výkonu práce smete v horách lavina, netuší, zda ještě někdy svou milovanou Brynne spatří. A co teprve jejich očekávané dítě?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/185632/afera-blackstone-vzacna-a-drahocenn-WoM-185632.jpg 3.9234

Aféra Blackstone 4.

Vydáno: , Baronet

Rare and Precious Things, 2014

Kniha Vzácná a drahocenná

Maruš.D

Jak jsem četla čtvrtý díl hned po sobě, tak jsem už popravdě hodně přeskakovala některé erotické pasáže.
Byl to rozhodně pěkně napsaný příběh, ale už trochu nudnější. Kdyby měl jen kolem 250 stránek, tak by to bylo perfektní zakončení celé série.
Minulost se vyřešila, přítomnost byla krásná a budoucnost měli hezky naplánovanou.
Celá kniha je plná lásky, důvěry a porozumění. O něčem takovém sní snad každý, a kdo to nemá, může si přečíst tuto sérii a alespoň na chvilku cítit jako by to sám prožíval. Tak dobře je to napsané. Za mne krásné čtení a možná se ke knihám zase vrátím! :-)

petulkapeta

Bylo fajn že konečně vyřešili minulost..a tak jsem se bavil s na začátku, že nepoznali její těhotenství...a jinak Ethna bych brala vsemi deseti a mrzí mě,že tam nebylo vic z deníku Marrian

janina66
28.09.2020

Hodnotím jako celou serii. Mně osobně se líbila, velice čtivé. Ale souhlasím s Myškou, že stačily 2 až 3 knihy na celou serii. Někdy moc natahované. Je to už nějaký pátek, co jsem tuto serii četla. Tenkrát se mi líbila.

jinbr
01.06.2020

Začátek mě přišel velmi rozvláčný. Tam jsem i přeskakovala, hlavně popisy sexu. Prostřední část měla děj, konec byl hlavně romantický. Kdo by nechtěl, aby její/jeho partner takto o druhém smýšlel? Tohle bych vyučovala už od základky, respekt a úctu v partnerství

Myška43
22.05.2020

Příběh Ethana a Brynne mě bavil, ale myslím si, že byl zbytečně natahovaný. Stačily by max. dvě knihy a bylo by to super. Nejvíce se mi líbil díl z pohledu Ethana, toho chlapa miluju, ta jeho čistá láska k Brynne, jo závidím.

Kristy.Seb
26.04.2020

Poslední díl a velmi povedený. Touha, něha a samá láska. A samozřejmě došlo k rozuzlení všech nejasností.

prcek19
09.08.2018

Jelikož sem celou sérii četla podruhé, tak už mě to tolik nebavilo..je to možná i tím, že knih tohoto žánru je tolik, já jich taky dost přečetla a asi už sem náročnější čtenář..sexu tam bylo na mě až moc a slovo "kozy" už dlouho opravdu nechci slyšet :-D za mě teda takový průměr

LadyHip
15.03.2018

Konec celé série je jedno velké ACH, romantické, krásné, plné emocí. I slza ukápla...Má rozněžnělá duše se tetelí blahem. Bylo to krásné, díky.