Polibek pro Annu

Sedmnáctiletá Anna se cítí podvedená. Její rodiče ji totiž posílají na roční studium do Francie – přes půlku planety, do neznámého prostředí, aniž by navíc uměla slůvko francouzsky. Musí tak opustit své přátele, potenciální lásku i veškerá pohodlí amerického života a začít úplně nanovo. V romantické Paříži, ve městě, které nikdy nespí, se vrhá do nových vztahů i zkušeností a odhaluje v sobě skryté vlastnosti. A také je tu jeden spolužák, Étienne St. Clair, který se liší od všech chlapců, které kdy Anna potkala…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/11_/117813/polibek-pro-annu-7aU-117813.png 4.4719

Polibek pro Annu 1.

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, CooBoo

Anna and the French Kiss, 2010

Kniha Polibek pro Annu

nikiss76

Řekla bych, že tohle už není kniha pro mne, ale spíše pro mladší generace, ale bylo to milé.

Cleo De Nile
20.06.2019

Tuhle knížku jsem četla poprvé asi v patnácti letech a hned jsem se do ní zamilovala. Od té doby jsem ji četla ještě dvakrát, a pokaždé jsem se zamilovala znovu. Knížka je psaná až nadpozemsky lehkým, čtivým a milým stylem, stránky mi doslova mizely pod rukama. Postavy si hned zamilujete, jsou fakt dobře napsané a nadmíru sympatické. Děj sice nepřinesl žádnou světobornou zápletku, ale dokázal působit tak, jakoby ji přinesl.

Gabriela456
28.03.2019

Nádherný příběh v krásném městě.

prcek19
11.02.2019

Knihu sem si vybrala díky čtenářské výzvě a sem za to neskonale vděčná..výborná kniha, v mém oblíbeném městě..docela sem se obávala konce, ale nakonec to dopadlo tak, jak sem chtěla, takže za mě 100% spokojenost a všem doporučuji!

Mišule_11
02.01.2019

Příjemná oddechová knížka, které nechybí ani trocha romantiky a první zamilovanosti..! :) Anna ani Étienne to nemají se svými rodiči jednoduché, každý má již svého prvního přítele, ale přesto si k sobě najdou nejlepší kamarádi cestu, která je spojí až k nerozlučnosti..! A navíc ještě, když se příběh odehrává v Paříži! :)

Lofda
30.12.2018

Ano, ano, ano.. Dobře, středoškolská léta už mám dávno pryč, ale to přece vůbec nevadí ;-) K této autorce jsem se dostala vlastně náhodou, líbil se mi její příběh v "Dárku z pravé lásky" a jsem za to moc ráda! Lehce, čtivě napsáno. Paříž k tomu? Nádhera! Nejednou jsem hledala na Google mapách a snažila se aspoň na chvíli ta místa vidět.. A musím říct, že mě dostala ta jejich komunikace během zimních prázdnin ;-)

KaileyBlot
27.10.2018

Hezká průměrná knížka, když nic moc nečekáte. Ozvláštněné to bylo o Francii přesněji Paříž a informace o městě, různá místa a jeho podrobný popis, že jsem si někdy připadala, jako bych tam sama byla. Francouzštinu se učím, takže mi nevadila občasná francouzská slovíčka - tím to bylo pro mě zajímavé. Annu a její chování jsem chvílemi nechápala, ale ve finále to skočilo pěkně.

Litocha
18.09.2018

Četla jsem až po Isle, která mě okouzlila, ale vůbec to nevadilo. I tady se situace opakovala a moc jsem si to užila. Navíc bylo docela zajímavé sledovat postavy, o kterých jsem už věděla, jak to s nimi bude dál. Anna mi byla víc než sympatická, líbilo se mi líčení jejího sžívání se s novou situací, s novou kulturou. Prožívala jsem její trampoty i malá vítězství, měla pochopení pro její vnitřní konflikty a nejistoty. Étienne je skvělý. Autorka má dar úžasně zachytit ducha místa. Jedna z knížek, kde ani v nejmenším nevadilo, že je určená pro mladší čtenářky.