Polibek pro Annu

Polibek pro Annu https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/117813/bmid_polibek-pro-annu-ynL-117813.jpg 4 793 183

Polibek pro Annu série

Sedmnáctiletá Anna se cítí podvedená. Její rodiče ji totiž posílají na roční studium do Francie – přes půlku planety, do neznámého prostředí, aniž by navíc uměla slůvko francouzsky. Musí tak opustit své přátele, potenciální lásku i veškerá pohodlí amerického života a začít úplně nanovo. V romantické Paříži, ve městě, které nikdy nespí, se vrhá do nových vztahů i zkušeností a odhaluje v sobě skryté vlastnosti. A také je tu jeden spolužák, Étienne St. Clair, který se liší od všech chlapců, které kdy Anna potkala…... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Anna and the French Kiss , 2010

Coucouha
05.01.2016 1 z 5

U této knihy jsem fakt trpěla a v polovině jsem začala přeskakovat stránky. Předem jsem věděla co se asi stane a navíc ten styl (nebo styl překladu), jakým to bylo napsáno mě strašně štval. Dokonce se tam objevilo nemálo chyb - pravopis, opakující se "se". No, to se ani nedá všechno popsat, co mi na této knize vadilo...za mě zklamání.

papi
04.01.2016 5 z 5

Věděla jsem, že knížky je velmi dobře hodnocení, a tak jsem čekala opravdu hezký příběh, ale skutečnost předčila moje očekávání. Celá knížka je napsaná neuvěřitelně čtivě a nebylo snad jediné místo, kde bych se nudila, nebo si říkala, co to zas ta autorka vymyslela :). To, jak Stephanie Perkins vybíhala ta vhodná slova, pocity, dialogy, zápletky.....bylo prostě dokonalé. Opravdu pomocí slov perfektně vyjádřila danou situaci. Napsala to tak, jako kdy ona byla ty postavy, jako kdyby jimi žila. Opravdu psala tak, že nebylo těžké se do postavy nebo do situace vžít. Klobouk dolů! :)

LyP
03.12.2015 5 z 5

Knha byla oddechová a čtivá,kdo nejakou oddechovku potrebuje tak at se pusti do teto knihy. Byla krásnáa jak uz jsem zminovalal ctivá... proste.. super oddechovka :)))

Haňulec
29.11.2015 4 z 5

Kdo hledá knihu na oddech, tak narazil na tu správnou. Děj byl celkem zajímavý a plynul rychle. Podle mého názoru, mohly být nějaké části osekané a některé zase více rozebrané, knize by to vůbec neublížilo. :-)

Mishak
25.10.2015 3 z 5

Jedna oddechovka, kterou už jsem strašně dlouho potřebovala… =)

Kniha se četla lehce a upřímně, ráda bych si s Annou místo vyměnila. Vždyť, pane Bože, je to Paříž!!! Která je úžasně popsaná... Akorát mě několikrát Anna svým chováním pěkně vytáčela... Ale tak byla ještě poměrně mladá, tak se to dá pochopit... =)

Fajn oddechovka, která mě nejvíce uchvátila Paříží. Nic extra se však v knize hledat nedá... =)
Za mě 3 hvězdičky...

Luciska13
21.10.2015 5 z 5

Skvělá knížka a oddechovka. Už jsem ji četla dvakrát a určitě ji ještě číst budu.

Karolína18
13.10.2015 4 z 5

Tato kniha byla tak vítanou změnou. Působila až téměř nevinně a připomínala mi to množství mnou přečtených dívčích románků. U ničeho jsem si už dlouho tak pěkně neodpočinula. Zároveň kniha nebyla ničím k blahosklonnému pousmání. Zkrátka se mi velmi líbila. Nevím, jestli se ji někdy rozhodnu číst ještě znovu, ale rozhodně času nad ní ztráveného nelituji.

jitka7
18.09.2015 3 z 5

Paříž byla nádherná... krásně popsané - jakobych tam byla také. Zbytek... no nevím. Někdy mě to nadchlo, jindy to ochladlo :))

Sarance
18.09.2015 2 z 5

Tak koukám, že budu asi se svým názorem sama, ale mě kniha příliš nezaujala. Líbilo se mně líčení Paříže, památek, ale samotný příběh nic moc.

evelýny
14.09.2015 5 z 5

Svým obsahem a formou je to bezesporu dívčí román. A velmi poutavě napsaný. Okamžitě mě vtáhl do děje. Na krátkou dobu mi bylo 18, byla jsem v Paříži a přála jsem si potkat Étienna. Nemohu pochopit, že mě v ,,mém" věku tento druh literatury tak dostal. Ale dostal :-) O to víc, že jsem po knize sáhla omylem. Knize tleskám ve stoje.
Myslím si, že z knih, které mají jiskru, nenudí - třeba i dětských - nevyrostete nikdy.

kanitsuj
01.09.2015 5 z 5

Polibku pro Annu nemám téměř co vytknout, je to krásný úsměvný příběh o lásce /některé momenty možná trochu nereálné a kýčovité, ale to patří k žánru/, který si čtenář přečte v jakémkoli věku a připomene si, jak komplikované a křehké jsou první citové vazby a jak důležitá a nesnadná je volba toho pravého. Knížka mi svojí čtivostí a humorem hlavní hrdinky připomínala styl psaní Lenky Lanczové, ráda si přečtu další.

Janissek007
28.08.2015

Polibek pro Annu, je jedna z knih u kterých jsem si říkala, proč jsem ji nepřečetla už dříve. I přes počáteční obavy z názvu knihy jsem se do ní s radostí pustila a nelituju toho.
Četla se mi velmi dobře, horší bylo přestat číst. Nešlo se od ní odtrhout, hlavně kvůli úžasnému Étiennovi a jeho humoru.
Proto nemohu dát knize jinačí hodnocení než 5 hvězd.

seredomi
27.08.2015 5 z 5

Přečetla jsem jedním dechem od dvou ráno do 7 ráno.... stačí to jako recenze, jak moc se mi to líbilo? :))

Nina07
12.08.2015

Opravdu uzasna knizka,krasne pohodove cteni hodne jsem anne a St.Clairovi fandila:) az na jeden usek kdy si anna uvedomila ze ho miluje tak to bylo fakt dokonale :)

janka2000
07.08.2015 4 z 5

Neuvěřitelně čtivá knížka, jako by se četla sama.Je zábavná, romantická, ale i smutná. Akorát mě někdy Anna štvala, ale zároveň jsem si přála, ať se jí vše podaří.

nellynelca
06.08.2015 5 z 5

Dokonalá knížka , strašně jsem Anně St.Clairovi fandila .Je to pravdu velmi čtivě napsaný a jsou vtipné i smutné části. Nádherná pocházka Paříží. Těším se na Lolu a pak i Islu. =)

Vendelín2000
07.07.2015 3 z 5

Pěkné. Kdyby nebylo nespisovného jazyka a nesmyslných slovních obratů, mohlo to být ještě lepší. Pro mne to byla jen trochu čtivější, napínavější a humornější slaďárna. Ale jako oddechovka je to ideální. :)

steph.tey
05.07.2015 5 z 5

Nejprve jsem si myslela, že to bude jen přeslazený románek. Jak jsem se mohla tak zmýlil? Originální. Předvídatelně nepředvídatelný. Akorát romantický. Neuvěřitelně čtivý, byť hovorově napsaný. Takový je Polibek pro Annu!!! DOPORUČUJI!!!!! A kdo nečetl, nemůže posuzovat...

*Pájuše*
04.07.2015 3 z 5

Milé, nenáročné, oddechové čtení plus fakt, že se děj odehrává v Paříži, dělá z knihy úžasnou lahůdku. Nicméně, nějak z těch YA knih vyrůstám a už pro mě nejsou tak přitažlivé jako kdysi. Půlka knihy šla ta další mě trošku zklamala. Což jsem očekávala, protože vztahy mezi náctiletými jsou velmi komplikované a narozdíl od dospělých jsou no... nevyzralé. Pro mě je velký oříšek je zkousnout, aniž bych neměla každou druhou kapitolu chuť vyvolat dotyčného hrdinu a neproplesknout ho. :-)
I tak kniha určitě nezklame ty, kteří potřebují vypnout a relaxovat. :-)

Markét.t
21.06.2015 3 z 5

Fajn oddechové čtení...
Nic jiného jsem ostatně nečekala.